Royal Quest PL pozdrawia i zaprasza!

Chętnie spróbuje. Dzięki za info o grze :wink:

1lajk

Kto jest zainteresowany zostawić niki pod spodem.

Pytanie do weteranow. Czy dalej postacie melee maja ciezko z expieniem solo? Pamietam jak grywalem na premiere gry ze ataki fizyczne czesto missowaly na mobkach czy tez bossach i to bylo uciazliwe, zas postacie magiczne mialy 100% szansy na celny atak. Cos sie zmienilo w balansie?

1lajk

Spokojnie da radę grać wojami, czy to krzyżem czy rc. Sęk w tym, że dla każdej klasy solo początek jest trudny. To przyznaję. Stąd tak wielu się poddaje.

Zapraszam. Warto sprawdzić samemu. Jak już wbijesz 20+ to napisz tu na forum jak to wygląda. Może po opinii osoby bezstronnej kopara opadnie hejterom. Te ludzie to na serio mają klapki na oczach ^^

Tu nie chodzi o klapki na oczach, w przeciwieństwie do owych hejterów, podałem argument w postaci linku do oficjalnego forum gry, z którego wynika że z grą nie jest ciekawie. Natomiast ty nie podałeś żadnych konkretnych argumentów zachęcających do gry, tylko się wykłócasz z plebsem, oni swoje ty swoje. I jak to ma zachęcić do gry bezstronne osoby takie jak ja?

Forum faktycznie wyparowało. Zostało przeniesione na fejsa. Zaś co do linku, jak sam słusznie zauważyłeś post z przed roku. Jak każda gra, ta również ma swoje wzloty i upadki. Należy zauważyć, że ta “umierająca” gra a dokładniej serwer obchodził niedawno swoje szóste urodziny.

Ale czy to wazne? Kazdy ma swoja wole i sam dobiera sobie gry. Nikt nikogo nie zmusza aby zagrac w starsza gierke z mniejszym online niz aktualne topowe produkcje. Kolega zaproponowal wspolna gre i zaznaczyl aby tzw hejterzy nie udzielali sie bo temat nie jest strikte do nich tylko do tych ktorzy sa zainteresowani sprobowaniem z czym sie to je. Ja juz pykam magiem lv 10, konto premium na 66 dni za free. Dziekuje za uwage :slight_smile:

Up :slight_smile:

Zagrałem sobie na nowo. Znowu krzyżo. 46 lvl po 3tyg. Nafarmiłem się, teraz odpoczywam ^^

grałem na PL serwerze i gra jest pusta cieżko kogokolwiek znaleźć do gry nie hejtuje jej ale lepiej zagrac na innym serwerze

Ten Thyrael to jakis DEV lub typek co władował w te gierke tysiące i namawia n tego trupa jeleni

Zerknij raz jeszcze. RQ ma ostatnio sporo eventow i promocji. Przerwy techniczne itd.

Nie jestem devem ani nie wywalilem tony mamony. Po prostu gram od początku i znam serwer jak mało kto. Trupem bym serwa nie nazwał ponieważ postanowilem sobie zrobic tanka, zagrałem od nowa i praktycznie na każdej low lvlejej lokacji spotykałem nowych graczy, lub alty. Ogólnie na stolicy ogłaszają się nowe gildie które rekrutują właśnie nowych graczy.

Jak wspomniałem wcześniej wystarczy przetrwać wyjątkowo trudny start. Ponieważ nie da się ukryć, że rq jest grą trudną. Jeśli jesteście dość wytrwali, po karkołomnym strarcie rq zacznie wyglądać zupełnie inaczej. Gwarantuję.

Na koniec dodam, że serio na start nie trzeba donować by grać normalnie, wbijać lvle i eq. Osobiście polecam zbierać golda i zaopatrywać się na targu. Przez 6 lat istnienia serwera nazbierało się sporo fajnych nie osobistych wybonowanych itemow. Jest to dużooo tańsza opcja niż crafting low itemów na własną rękę.

Reale tj walutę płatną można kupić za golda na rynku od innych graczy. Tych praktycznie nigdy nie brakuje. A to z kolei oznacza, że ludzie serwer utrzymują, a robią to od lat. To coś chyba musi oznaczać, prawda? To tyle, po więcej wskazówek i ułatwień zapraszam na priv.

Kolejna promacja. Tym razem 50% na premki.