Royal Quest PL pozdrawia i zaprasza!

Elo elo 3 2 0
To znowu ja i znowu o rojalku. Znienawidzonym przez unskilled lowków i inne niedorajdy hejtujące o p2w i inne bzdety.
W dodatku te marne komenty typu “serwer umiera” itp które czytam od lat.
Polski serwer wręcz kwitnie i co nie jednego pajaca zdziwi … ma się bardzo dobrze. Na pewno DUŻOOO lepiej od niektórych hajpowanych i zamykanych produkcji.
Eventów ostatnio nie brak. Serdecznie zapraszam na nasz Polski serwer Chrobry II: https://royalquest.pl/
Nie przywykłem rzucać słów na wiatr, więc luknijcie ss’a z ostatniej chwili:

Na hejt nie odpowiadam bo i tak już wystarczająco łapy mi opadły od czytania tego chłamu. Zaś nowi zainteresowani tytułem gracze są mile widziani. Chętnie odpowiem na pytania, udzielę wskazówek. Pomogę :slight_smile:
To co? Widzimy się w Elenii mordzeczki ^^

GL&HF

Super reklama… Gdzie na poczatku wyzywasz wszytskich do okola od niedorajdow… ehh… Jezeli taka jets spolecznosc gry to wybacz drugiej tibi czy metina mi nie trzeba.,…

Cześć, napisałbyś jakie talenty i cechy robić pod skrytobójcę

Coś Cię kojarzę, lecz nie zdania na temat RQ. Więc wyjaśnię. Moje “wyzwiska” są kierowane do osób które na przestrzeni lat pisały wyżej wspomniane głupoty. Te osoby doskonale o tym wiedzą.
Przykro mi i sorka, że rykoszety trafiają niewinne osoby.

Jeśli Royal Quest dla ciebie nie jest P2W, to nie wiem co jest.

“Elo elo 3 2 0
To znowu ja i znowu o rojalku. Znienawidzonym przez unskilled lowków i inne niedorajdy hejtujące o p2w i inne bzdety.”

Chociaż jeśli to jest poziom grupy docelowej tej gry to nie ma co pisać.

p2w to stan umysłu ziomal. Zrobiłem eq lvl 60 na +11 karty bossów, elit a teraz śmigam eq 65lvl z czego sporą część mam już zrobioną.
Wydałem jakieś 250zł na reale, by ułatwić sobie start. Z perspektywy czasu jednak widzę, że to nie było konieczne, ponieważ ta kasa stanowi obecnie jakieś 0.05% mojego całego eq.
Większość farmi, ja zaś niemal całe eq zrobiłem z handlu.
Można? Pewnie, że można. Wystarczy tylko … chcieć.
No i dla ścisłości, znałem typów co wy**** po nawet kilkanaście k ziko. Zrobili gorsze eq od mojego i przestali grać. Bo cóż to za frajda kupić eq?

Up.

Steam charts pokazuje 54 graczy online, załóżmy, że ma to coś osobnego klienta to pewnie siedzi was tam ze 100-200 ludzi. LoL gra martwa. Syf jakich mało jak trzeba wydawać kasę to BDO przyjemniejsze. Nie pozdrawiam leszczu, niedorajdo i low skillu pluje ci w twarz.

Steam? Serwer Chrobry II to niezależna od całej reszty wersja. To raz, a dwa, podeślę priva z adresem. Zapraszam. Napluj mi w twarz w realu :slight_smile:

Tak sb przeglądam forum RQ, i nawet aktywni gracze piszą że z grą jest coraz gorzej…
https://forum.muve.pl/index.php?/topic/4166-pustki-na-serwerze-i-na-forum-brak-dodatków-i-aktualizacji-w-grze/
Edit: Już pomijam fakt, że forum gry jest praktycznie martwe, link do tematu który wstawiłem jest z przed prawie roku xD

Mam w dupie ciebie i tą gierkę pewno jesteś kaleką który gra op ścierwem skrytobójcą. Który full def build crusa rozpierdziela na dwa skille.

O kolejny kozak w internecie, który najpierw wyzywa a później sika w gacie i zaprasza na mordobicie. Gościu jakbym cie opluł to by ci łeb urwało. Idź grać sobie w tą pseudo giereczke i łudź się ile to osób w nią gra.

Faktycznie ostatnie posty na forum z maja 2019 0o… Dead game jak nic…

Widać typ wsadził w grę tyle hajsu, że jest na tyle zdesperowany by kogoś zachęcić do tego crapa :smiley:

Siemka, a ja zagram. Mam sentyment do tej gry ( kojarzy mi sie z Mythosem [*] ). Z dwa tyg. gralem z kumplem ale zrezygnowal bo niby mu quest sie zbugowal przed 20lvlem i zrezygnowal. Wiec ja tez porzucilem bo sam grac w mmo nie bede :slight_smile: Jakas gildia? Jakas aktywna spolecznosc?

Aktywna społeczność wynosi 32 osoby zalogowane w tym momencie. Także ten GL

Strona www, forum, czy gildia w grze?

https://steamcharts.com/app/295550 Chlop faktycznie musial wlozyc gruby hasj w ta gre (albo jets jendym z devow) i jest taki zdesperowany aby reklamowac zombie… Byle by tylko nie zamkneli mu gry bo kasa wtopiona… Innego wytlumaczenia nie ma… Forum zamkniete, ostatni posta na redicie 3 lata temu, jedyne updaty z tego co wdize na fb to jakis pojedynczy boss raz na x czasu + ofc przeceny w IS co tydzien… Takze zal i pozoga

A przypadkiem nie ma 4 wersji gry? EU, PL, RU i US? A steamowa wersja to EU? PL ma launcher a zewnętrznego.

edit. Sa 3 wersje Global, PL i RU. Wersja steamowa to Global. Polska wersja ma zewnetrzny launcher i nie mozemy zweryfikowac jaki jest online. Trzeba zagrac aby sie przekonac. Hmm moze warto zagrac na wersji ruskiej z jakas nakladka eng/pl? Istnieje cos takiego?

Z tego co wiem to ma 3 wersje: EU (Ta ze Steam), Nasza Polska od Cenegi oraz oryginalna Rosyjska. Oczywiście tylko na ostatniej jest dużo graczy, ale bez wkładania hajsu nic się tam nie osiągnie bo ruski lubią p2w. O wersji Amerykańskiej nie słyszałam, chociaż może tez była i umarła.

Warto też dodać, że oryginalne Royal Quest od Rosjanów ma zupełnie inny patch bo tam są ciągłe aktualizacje contentu (z oczywiście znacznie zwiększonym p2w), u nas i na EU serwerach - nie, bo za patche trzeba płacić licencje, a przecież nikt nie będzie łożyć w martwą grę. :slight_smile: