Rozdaję kredyty dla subscriberów

Siemka,

Potrzebujecie szybkiej i łatwej kasy?

Żaden problem.

Chciałbym zaoferować wam program polecający SWTOR.

Dołączyć może do niego każdy nawet osoby z aktywnym już kontem, pod warunkiem że wcześniej nie klikali w czyjś link.

Serwer : TOFN

Mój link do odbioru w prywatnej wiadomości, z uwagi na regulamin forum. Jeżeli masz jakieś pytanie pisz, może być PW albo in game.

Nagrody z EA:

Jumpstart Bundle includes:
1x Quick Travel Pass
5x Minor XP Boost
1x Inventory Module

Previous Subscribers enjoy seven days of subscription level access with unlimited access to missions and features up to Level 50 plus the following:

Preferred Friends Bundle includes:
Unlock: Inventory Module
Unlock: Crew Skill Slot
Customization Control: Display Titles
Customization Control: Unify Colors
One Complimentary Character Transfer for the lifetime of the account.

Od siebie oferują prezent w postaci 200 000 kredytów, pod warunkiem że jesteście subscriberami lub zostaniecie w ciągu 90 dni(będę widział to w swoim koncie odnoście kto kliknął). Jeżeli nie kupicie subskrypcji nie wyślę 200k, pozostanie wam jedynie nagroda od EA.

Gdyby ktoś potrzebował pomocy, lub w celu odbioru nagrody piszcie do mnie podając mi wasz login( na stronie swtora widać login konta a nie nazwę postaci)

Republika Imperium

Elvenris Elthander

PS: Jeżeli ktoś myśli że to fake albo scum, to wejdźcie sobie na stronę swtor.com i poczytajcie o referall program, jak boicie się że mój link to fake, to najpierw zalogujcie się na oficjalnej stronie i dopiero wejdźcie w mój link, w ten sposób nie musicie się logować przez mój link tylko klikacie że akceptujecie mnie jako osobę polecającą.

http://www.swtor.com/info/friends

@EDIT 23.07.2015

Dodałem info o serwerze, dodatkowo z tego co widzę jest 90 dni na wykupienie abonamentu od kliknięcia refa nie 14 więc poprawiłem.

warn_ico.png
Reflink
~Leman

@Edit po warnie 23.07.2015

No tak tego się nie spodziewałem, link został usunięty przez admina z uwagi na łamanie regulaminu. Link podeślę w prywatnej wiadomości osobom zainteresowanym.

Akurat to moge zapewnic ze to nie fake. Masa osob tak robi - daje wam kredyty jak subujecie. Czemu? bo o ile pamiec mnie nie myli on dostaje 500 CC. Z czego za jakies 300 kupi paczke w IS, sprzeda i juz ma z milion kredytow + 200 CC na czysto :D. Wiec te 200k mozna oddac xd. A ty nic nie tracisz, tylko zyskujesz - prezenty od EA + kredyty/itemy od graczy ;).

Czy w ramach subskrypcji można użyć tego kodu: https://www.g2a.com/star-wars-the-old-republic-game-30-days-global.html ?

Marny interes. Nawet na czacie widziałem już oferty 1kk za kliknięcie w refa :)

Ta oczywiście że widziałeś, ciekaw jestem tylko ile osób dostało taką kasę :) ja przynajmniej jestem uczciwy i tą kasę wypłacam nie problem napisać 2kk i zrobić ludzi w kulke.

@Karczewa

Ten kod zadziała tylko wtedy jeżeli wcześniej nie kupiłeś podstawki, bo to jest po prostu podstawka + 30 dni.

Odświeżam, jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do PW, oferta cały czas aktualna.

Siemka,

Potrzebujecie szybkiej i łatwej kasy?

Żaden problem.

Chciałbym zaoferować wam program polecający SWTOR.

Dołączyć może do niego każdy nawet osoby z aktywnym już kontem, pod warunkiem że wcześniej nie klikali w czyjś link.

Serwer : TOFN

Mój link do odbioru w prywatnej wiadomości, z uwagi na regulamin forum. Jeżeli masz jakieś pytanie pisz, może być PW albo in game.

Nagrody z EA:

Jumpstart Bundle includes:
1x Quick Travel Pass
5x Minor XP Boost
1x Inventory Module

Previous Subscribers enjoy seven days of subscription level access with unlimited access to missions and features up to Level 50 plus the following:

Preferred Friends Bundle includes:
Unlock: Inventory Module
Unlock: Crew Skill Slot
Customization Control: Display Titles
Customization Control: Unify Colors
One Complimentary Character Transfer for the lifetime of the account.

Od siebie oferują prezent w postaci 200 000 kredytów, pod warunkiem że jesteście subscriberami lub zostaniecie w ciągu 90 dni(będę widział to w swoim koncie odnoście kto kliknął). Jeżeli nie kupicie subskrypcji nie wyślę 200k, pozostanie wam jedynie nagroda od EA.

Gdyby ktoś potrzebował pomocy, lub w celu odbioru nagrody piszcie do mnie podając mi wasz login( na stronie swtora widać login konta a nie nazwę postaci)

Republika Imperium

Elvenris Elthander

PS: Jeżeli ktoś myśli że to fake albo scum, to wejdźcie sobie na stronę swtor.com i poczytajcie o referall program, jak boicie się że mój link to fake, to najpierw zalogujcie się na oficjalnej stronie i dopiero wejdźcie w mój link, w ten sposób nie musicie się logować przez mój link tylko klikacie że akceptujecie mnie jako osobę polecającą.

http://www.swtor.com/info/friends

@EDIT 23.07.2015

Dodałem info o serwerze, dodatkowo z tego co widzę jest 90 dni na wykupienie abonamentu od kliknięcia refa nie 14 więc poprawiłem.

warn_ico.png
Reflink
~Leman

@Edit po warnie 23.07.2015

No tak tego się nie spodziewałem, link został usunięty przez admina z uwagi na łamanie regulaminu. Link podeślę w prywatnej wiadomości osobom zainteresowanym.