RP, to zło, a ja lubię pokonywać złych :)

Ty chcesz trenować na niedoświadczonych, często lamiących <30lvl?

"Wydawanie kasy w lolu to dla mnie śmiech na sali." Kto bogatemu zabroni? :D

tak mam zamiar opanować niedoświadczonych graczy, nie chce sobie sprawdzić co umiem.

A utknąłem w brązie, i jakoś ruszyć nie mogę ruszyć :)

To nie temat, o tym już wszystko zostało napisane. Wniosek z tematu jak dla mnie :

rp nie dają przewagi, nie trzeba kupować skinów aby cieszyć się grą, jednak pomagają w grze. Bogaty wyda, a biedny będzie expił :) No, to tyle dziękuje za uwagę - proszę o zamknięcie, bo zaraz nie potrzebny off top :)

rp nie dają przewagi, nie trzeba kupować skinów aby cieszyć się grą, jednak pomagają w grze.

Wut? o.0

Pomagają, w tym sensie kto płaci zdobywa szybciej, postacie, boosty, strony z runami itd. No, ale rp nie zapewni skila.

Przepraszam że się wtrącę lolowcy, ale RP daje olbrzymią przewagę <30 a nawet ciut po, o wiele lepsze kontrowanie przeciwnika jeżeli ma się więcej postaci. W dodatku można sobie kupić boosta do IP i dzięki niemu mieć przewagę w runach.

Rp nie daje żadnej przewagi, jakby można było kupić eliksir +50% do dmg i defa za rp, wtedy byłaby to przewaga. Koniec kropka

Przepraszam że się wtrącę lolowcy, ale RP daje olbrzymią przewagę <30 a nawet ciut po, o wiele lepsze kontrowanie przeciwnika jeżeli ma się więcej postaci. W dodatku można sobie kupić boosta do IP i dzięki niemu mieć przewagę w runach.

Robiąc nowe konto na <30 można urgotem kerować. O kontrowaniu jest mowa kiedy gracze są na takim samym poziomie, a runy kupuje sie na 20 lvl.

Ja na swoim smerfie grałem "prawie" tylko Yasuo. Wbiłem tam 24 level i zacząłem grać na swoim koncie na EUNE.

Grałem z osobami, które miały full runy, a ja np. tylko połowę. + nie odblokowane runy na dany poziom.

Liczy się ogarnięcie postaci, a nie runy! To tylko ma nam pomóc, ale i tak nie zastąpi móżgu, doświadczenia czy rozegranych gier daną postacią.

Dla prawdziwego gracza nie ma czegoś takiego jak kontra, oczywiście niektórzy bohaterzy są mocniejszi od innych i sprawują się lepiej przeciwko nim. Ale i tak nieogarnięta irelia nie zatrzyma wyćwiczonego zeda.

Dla niektórych to szaleństwo brać katarinę na cały team, gdzie mają wybicia i stuny, ale jak ktoś jest pewny swoich umiejętności i tak może pokonać ich i wygrac mecz.

Pozdrawiam i życzę powodzenia DeimonD. Grałem z Tobą kilkanaście meczy i uważam, że potrzebujesz trochę wprawy, a napewno wyjdziesz z brążu. Grunt to się nie poddawać.

Dziwne że mało kto wspomniał, że niektóre skiny dają widoczną przewagę w grze. Mad Scientist Ziggs, czy jak to tam, ma mniej widoczne Q, dark valkyrie Diana tak samo. Jeszcze niedawno riot reworkował tego iBlitzCranka bo gracze płakali, że jego grab jest mało widoczny.
Swoją drogą, trzeba być nieco mało ogarniającym człowiekiem by kupować RP w lolu, można tu zdobyć niebotyczne ilości Rp zerowym kosztem, ale nic tam :D

Borze... xD Lol nigdy nie był i nigdy nie będzie P2W. Jedyne co możesz kupić za RP szybciej to strony na runy...
Nikt nie każe dawać w RP, gra jest całkowicie darmowa. Podkreślam- CAŁKOWICIE. Za RP nie kupisz nic co by wpływało jakkolwiek na rozgrywkę

Co do "widoczności" skilli jak UP napisał. Każda postać ma tą samą animację skilla, wystarczy uważać i nawet "mało widoczny" skill da radę uniknąć. Skiny nie zapewnią Ci skilla, a tłumaczenie, że na skinie lepiej lub gorzej widać to tylko odciąganie uwagi od braku swojego doświadczenia.

Przyznałeś mi racje, ale jednocześnie się spinasz o to, z czym sam się zgadzasz xD

Riot powinien poprawić widoczność skillów na niektórych skinach, bo chociaż daje to minimalną przewagę, to DAJE przewagę.

No, to temat się rozkręcił, no proszę nie zamykać tematu. A niekiedy riot ma wpadkę, na skinach. Na panheonie np. było małe opóźnienie :)

To nie było opóźnienie tylko naprawiony bug, o którym Riot nie poinformował graczy. Jak się przyjrzysz to pantheonem nie można już stunować przed wylądowaniem na ulcie.

Przyznałem Ci rację co do skinów, nie do tego że mają wpływ na rozgrywkę. Grab jest grabem, Q diany wciąż jest Q diany. Sekwencja uruchamiania skilla jest taka sama. Dodatkowo w niektórych skinach (np Oficer VI) są dodatkowe efekty dźwiękowe ułatwiające. Np syrena podczas użycia Q.

Ja kupilam pantha dzien po skonczonej promocji za 1350 :D a kiedys byl bug darmowe rp

Jak można nie zauważyć q blitza na skinie iblitzcrank? Ustawcie very-high na opcjach i wasz problem zniknie, jego q świeci sie jak psu jaja.

Potwierdzam na low niektóre rzeczy są mniej widoczne, np. mainując thresha na low detalach czasami znika kółko zasięgu gdzie moge odejśc aby latarnia nadal miała zasięg i nie podleciała do mnie, nie wiem jak na średnich ale na wysokich nie ma z tym problemu.

Wydawanie RP to głupota? Praktycznie wszyscy moi znajomi grają w lola, głupotą jest że raz na jakiś czas ufundujemy sobie prezent w postaci mystery gifta?

no i kwestia pantheona... to nie był problem skina tylko całej postaci zeby nie mógł sie władowywać ze stunem jeszcze przed wylądowaniem i zostało to zmieniona (bo na bug mi to nie wyglądało, a proces nazwałbym balansem postaci)

Ja może za długo w LoL'a nie gram bo expie pierwszą 30'tkę ale mam 17lvl, nie wydałem ani 1 RP i wygrywam średnio 80% gier. A IP zbieram bo kumpel mi mówił żebym na 20lvl'u kupił wszystkie runy z 3 kręgu bo te z niższych są useless.

kto płaci ten szybciej zdobywa...proponuje wprowadzić zakaz grania 10+ gier bo nie każdy ma czas tyle grać, a powinno być sprawiedliwie :(

@up Jak masz prawie 2k RP bez wydawania kasy?

Jest strona taka że można wymienić pkt na rp