RPG - gry fabularne - DnD 5e

Cześć :wink:

Czy są tu jacyś fani gier fabularnych RPG? Albo ktoś, kto chciałby spróbować tej formy zabawy?

Poszukujemy dwójki nowych graczy w świecie gier RPG, do przygody w DnD 5e. Mamy już dwójkę graczy, totalnie świeżych i MG z doświadczeniem.

Preferowalibyśmy osoby z podobnego wieku jak my (30+), najlepiej parę (sam gram z żoną), nie jest to wymóg, ale żona chciałaby pierwiastek kobiecy, poza nią samą :wink:

Na początek przewidziane są dwie sesje online na Discordzie - jedna z tworzeniem postaci, druga, kilkugodzinna na samą przygodę. Jeśli się dogadamy, a ta forma rozrywki wam się spodoba, to planujemy przedłużyć na kolejne sesje.

Terminy do dogadania na bieżąco ponieważ praca i życie osobiste nie zawsze pozwala na wyrwanie tych kilku godzin :slight_smile:

Hej,
Tylko się przywitam, że jest jeden fan, ale niestety nie będę w stanie wkręcić się w sesje ze względu na brak czasu (gram już na forum jedną sesję + prowadzę jedną w realu właśnie do DnD 5e oraz jestem graczem w innej ekipie w realu też w DnD 5e).
Ale życzę powodzenia i niezdecydowanych zachęcam do spróbowania przygody z RPG bo to najlepszy sposób na spędzenie tych kilku godzin ze znajomymi : D

1lajk