RPG na przeglądarkę

Siemanko :) Szukam aktywnej gry przeglądarkowej w stylu RPG. Chodzi o gierkę w której głównie rozwijamy swoją postać, misje, umiejętności, eq itp. Coś w stylu The Westa czy SF. Myślałem o Margonem, BloodWars czy Battle Knight lecz nie wiem czy jest sens grać w takie starsze produkcje, ponieważ nie wiem jak wygląda tam aktywność graczy na serwerach. To ma też dla mnie znaczenie aby gracze w grze byli dość aktywni. Mam na oku BeeFighters lecz nie jestem przekonany do tej gierki i jest mało w klimacie który mnie wciąga. Z góry dziękuję bardzo za pomoc :)

Próbowałeś Hero Zero? Swego czasu dużo grałem - musiałem przestać, jak zacząłem pól dnia pracy spędzać w grze ;) Polecam.

Hero Zero to chyba nie jest gra tego tyu, której szuka.

Też mam podobne gusta co shiBBy, najgorzej, że teraz gry robione są pod kasę i nie czuć klimatu jak kiedyś przykładowo w The West, gdzie się zmawiało w nocy i raidowało fortu - fajna sprawa<3

Raczej nie znajdziesz tego typu RPG na przeglądarkę. Raczej w takim przypadku tylko MMORPG ogarniesz.

Swego czasu dużo pogrywałem w Polskiej produkcji Taern, imo jedna z nielicznych gier przeglądarkowych gdzie naprawdę czuć klimat RPG. Na aktualną chwilę nie jestem wstanie stwierdzić online, ale jak grałem ~ 6 miesięcy temu to była spora.

Może mogę polecić także polską produkcję mmo via www: www.linecladis.pl masz masę rozwoju postaci, fabularne zadania i wiele innych rzeczy, które przykują Cię przed ekran na długie godziny :D

W Fallen Sword nadal jest po kilkaset osób online. Polska gildia jest tam w TOP 10 i przyjmują obecnie wszystkich Polaków więc łatwo się wdrożyć.

Zdecydowanie Taern to gra warta uwagi, są jeszcze inne tytuły jak Legend Online czy League of Angels, ale tam rozgrywka jest nieco inna

A mnie bardzo wciągnęło BeeFighters. Z początku sceptycznie do tej gierki podszedłem. A teraz nie mogę się od niej oderwać :)

A mnie bardzo wciągnęło BeeFighters. Z początku sceptycznie do tej gierki podszedłem. A teraz nie mogę się od niej oderwać 

No to jak twórcy nie przypadła na początku do gustu to nie wiem komu może przypaść XDDDD

Siemanko :) Szukam aktywnej gry przeglądarkowej w stylu RPG. Chodzi o gierkę w której głównie rozwijamy swoją postać, misje, umiejętności, eq itp. Coś w stylu The Westa czy SF. Myślałem o Margonem, BloodWars czy Battle Knight lecz nie wiem czy jest sens grać w takie starsze produkcje, ponieważ nie wiem jak wygląda tam aktywność graczy na serwerach. To ma też dla mnie znaczenie aby gracze w grze byli dość aktywni. Mam na oku BeeFighters lecz nie jestem przekonany do tej gierki i jest mało w klimacie który mnie wciąga. Z góry dziękuję bardzo za pomoc :)