Runes of Magic Arcadia/Insomnia

To są dwie zupełnie inne gry i dwa zupełnie inne serwery.

Większość podstawowych informacji możesz uzyskać tutaj:

https://playernetgames.com/games/runesofmagic-arcadia/web/invite_pl

Pobierasz albo CDN party, albo Mirror w zależności które szybciej się pobierają.

Polecam pobierać maks 2-3 na raz, i sprawdź czy wszystkie prócz ostatniego mają 2GB.

A jak ktoś sobie nie radzi to wszystko spakowałem w jedna paczkę i skompresowałem. https://drive.google.com/file/d/0B30NwRbsIXjLcUVaZExEWU82YUE/view

Na dysku google, ~11GB w zipie.

Pobrać, rozpakować, odpalić plik exe, poczekać i grac :) Jak cos ja narazie nie bede przesiadywał na Insomnii, ponieważ jestem w trasie i nie za bardzo mam jak grać bo prowadzę :P Wiec miłego grania i jeszcze tu wrócę !

Kurde, no gierka wydaje się fajna, ale nie mam zielonego pojęcia co robić, 80lvl mam, wysłano do nowej lokacji i tyle. Potrzebuje kogoś z polski do zadania nieskończonej ilości pozornie banalnych pytań, bo po angielsku aż tak nie śmigam żeby się z kimś dogadać. Tak więc jeśli jest ktoś na tyle uprzejmy i poda swój nick żeby na dniach porozmawiać to będę wdzięczny :D

Po pierwsze jedna dość ważna kwestia.

Wiele osób które grały wcześniej na serwerach z natywnym językiem boją przesiąść się na serwer globalny właśnie z powodów językowych.

Nie bój się rozmawiać! Na serwerze jest tak wiele narodowości z poziomem języka angielskiego w skali od 1 do 99, więc próbuj się komunikować, wspomagaj się translatorem.

Sam miałem kiedyś przed tym wielkie obawy a po trzech latach tam jestem wręcz dumny z tego jak wiele udało mi się nauczyć pod tym kątem właśnie z gry.

Rozumiem jednak, że obecny zbiór pytań może być tak duży że będzie to kłopotem :D

Polaków najłatwiej dorwać w godzinach 18:00 - 22:00 na światowym.

Jeśli wybrałeś Paradise dodaj sobie do znajomych tych najaktywniejszych graczy: Xerfet, Shivion, Roggers, Ravael, Dimebag, Luiza, Visenya, Czarner, Slezanin, Alliar, Asmodeush

Dzięki wielkie. Ale żeby pisać na światowym trzeba mieć megafon z tego co słyszałem, gdzie go dostać?

Rozmowa po angielsku dla mnie nie jest kłopotem, jednak takie szczegółowe pytania już owszem :D

Megafony są w Item Shop (jak zdobyć diamenty za darmo już wspomniałem), ewentualnie można je zdobyć na mini-grze obok Obsydianowej (Burzowe Wzgórze).

Proponuję dodać do znajomych wymienione wyżej osoby, będziesz widział wtedy jak się zalogują i możesz szepnąć do nich.

Mam takie głupie trochę pytanie gdyż ostatnio mam dość poważny problem z internetem a dokładnie z prędkością pobierania (orange) zgłosiłem już to do punktu ale jak to oni pierdzielą się i czekam ale przechodząc do sedna sprawy pobieranie 11gb z obecną sytuacją trwało by troszkę długo a na laptopie znalazłem RoMa tyle , że od GF da się jakoś podmienić pliki czy jest to po prostu nie możliwe bo pograłbym już ale niestety sprawa internetu i pracowników orange nie sprzyja niestety i nie wiem ile to potrwa :)

Nie ma takiej możliwości. To tak jak byś próbował pograć w Diablo na kliencie WOW'a :D

Gry od Stary3D mimo że bazowane są na ROM'ie to dla np. takie Arcadii wydano jakieś 70 patchy i w żaden inny sposób niż pobranie pełnego klienta tego nie nadrobisz.

Jeśli chodzi o Twoją sytuację, polecam pobierać grę w partach i użyć menadżera pobierania (JDownloader lub FashGet).

Jeżeli ktoś potrzebuje najnowszą (spatchowaną) wersję klienta w jednym pliku to podrzucam linki:

Arcadia (Paradise): paradise_10.0.4.2015 lub nowsze w partach 10.0.4.2200 Google Drive / Mega

Legacy (Insomnia): insomnia_3.1.8.1712

Gra ktoś? Bo pobrałem przedwczoraj i tak samemu nudno, w dodatku nie wiem co można na Arcadii robić :P

Tak, nadal gra i istnieje polska gildia Sandstorm na serwerze Paradise.

Na Arcadii można robić wszystko to co na serwerach GF i masę dodatkowych rzeczy które dodało Stary3D.

Polecam na początek wbić level na mainie i subce co nie jest trudne przy takim expie, zaopatrzeć się w peta, poprzeglądać AH i przemyśleć jak chce się ubierać swoją postać.

Nie nastawiał bym się raczej na ekwipunek cały w fioletowych statach bo są to koszty ogromne, ale można zrobić naprawdę fajną postać używając nawet statystyk za łuski i normalnych instancji.

Warto rozejrzeć się za jakimś sposobem zarobku (sporo osób farmi teraz itemy na tiery na IBP easy, inni farmią rzadkie karty z eventów a jeszcze inni krafcą).

Nie zapomnij o malatinach, pozbierasz trochę stat za łuski do początkowego ekwipunku. Jeśli będziesz już mógł śmigać na jakieś instancje to warto pamiętać o wymianie pamiątek za diamenty.

Generalnie najlepiej jak najszybciej dorwać gildię, co daje dużą szansę na to że ktoś Ci pomoże :)

Wbijajcie panowie na insomnie, chapter 3 aktualnie, jeszcze w tym roku pewnie wyjdzie GC - Zamek Grafu, Polska społeczność się rozrasta, diamenty bardzo tanie, jest bardzo fajnie i wogóle, łatwo się ubrać, bardzo mili ludzie, jest nas sporo, Polska najlepsza gildia na serwerze, pomagamy, podpowiadamy i świetnie się bawimy, wszyscy mile widziani, super server:). Zapraszam;)

odświeżam:)

odświeżam;)

Chciałbym pograć, lecz nie mam jak :( Laptopa nie wziąłem, a na wyjeździe jestem. Co za pech :P ~relax

no teraz sporo osób nowych doszło i polaków i zagranicznych, na brak diamentów nie można narzekać, króle nafty z niemiec tutaj dbają o to byśmy się ładnie rozwijali;)

Długo zajmuje wbicie max lvl? Jak wygląda (czasowo) ubranie się w porządniejsze EQ (na max lvl)? Grałem lata temu na globalu i coś koło 40-50lvl healerem wbiłem.

no to zależy ile czasu grasz, ale często są tutaj eventy różnego typu, np exp, drop zwiazki nawet ostatnio, zależy wszystko od twojego zaangażowania, jak masz czas i chęci kaline godzine dziennie przyfarmić to wszystkie itemy masz szanse porobić w miesiąc, a zwłaszcza healerem, który wkłada co popadnie i daje sobie rade, wystarcza itemy, a tych itemow to juz na starcze masz prawdopodobnie za darmo naszyjniki i pierscionki teraz jest event wiec skrzydla mozesz miec w 2 dni i wiele innych rzeczy dzięki którym ubranie się nie sprawi najmniejszego problemu, dlugo by tu sie rozpisywac nad możliwościami, jest ich sporo. Pozdrawiam

odświeżam;)

odświeżam:)

już niebawem wychodzi Grafu Castle 12 osobowa instancja i wiele różnych rozwiązań i możliwości, każdy prawie startuje z tego samego punktu bo całe eq prawdopodobnie do wymiany, zapraszam wszystkich serdecznie:)