Runes of Magic Arcadia/Insomnia

A ściągnę ponownie... :) Bo przyznam szczerze że kochałem tą grę dopóki Gamefail (wtedy żabster) nie zrobił hardkor P2W. Pograłem nawet na insomnii jakies 2tyg ale mało osób było. Prosiłem nawet Guru aby zareklamował serwer na głównej stronie ale nic z tego bo twierdzi że piratów reklamować nie będzie. Szkoda bo ten serwer to nie pirat a Stary3D jest legalnym wydawcą gry Runes od Magic który tak samo jak Gameforge kupił prawa aby wydać grę. Ale tego chyba nikt nie wie....

odświeżam;)

Sciagam, jaki serwer polecacie? balans postaci nie jest przesadzony?

Witam. Polecam serwer INSOMNIA. Aktualnie CHIII (stary dobry ROMek). Balans jest normalny :) Coraz więcej osób ściąga na serwer. I diasy tradeowalne więc dużo łatwiej jest :)

No to sprawdze sobie to cale Legacy :P

na czy Insomni tez jest jump event do 80 poziomu? nowszy serwer? duzo sie rozni id Pandemi? z tego co widzialem trzeba oddzielnie sciagac pliki dla serwera ;p

Na Insomnii nie ma oczywiście jump eventu, aktualny maksymalny poziom to 62, i niedługo 65 i 67.

Jeśli chciał byś zdobywać poziomy szybciej, średnio raz w miesiącu jest podwójny lub potrójny exp.

Teraz powinna wyjść też Xaviera i Heffner więc i to powinno być pomocne.

Wszystkie różnice były już wymieniane w kilku wątkach na forum, podstawowa różnica to dostępny content.

Obie gry mają zupełnie innego klienta ze względu na spore różnice w zawartości.

tak chyba juz nie ma tego eventu ze gracze do 20 czy 30 lvla mogli pisac w logar na swiatowym bez ograniczen, ale napisz w grze do mnie naprzyklad moj nick "Seenjan", napisze co i jak, jest tez kanal swiatowy nazywa się "world" możesz do niego dolaczyc bo nie potrzeba hasła, kliknij poprostu o ostatnia zakladka z kanalami prywatnymi wciskasz sobie dolacz do kanalu wpisujesz "world" i jesteś i tam prawie wszyscy siedza, jest tez polski kanal jak napiszesz to cie dodamy bo tam haslo trza wpisac;)

Zupdejtowałem linki do najnowszych wersji (sygnaturka) jeśli ktoś jest zainteresowany pobraniem w jednym parcie.

Czy jest jakaś różnica w ilości graczy między dwoma serverami? Bardziej się skłaniam do legacy, ale nie chciał bym grać tam gdzie nie ma ludzi

Jest różnica. Na Paradise gra więcej ale za to na Insomnii zaczynasz w starym dobrym CHIII, jest trudniej i ogólnie przyjemniej. Tak przynajmniej wychodzi z licznika online na serwerach. A ile w tym liczniku jest zalogowanych altów, farmerów gildii itp to ciężko określić... Wg mnie lepszy jest serwer Insomnia. Zaczynasz w czasach kiedy ROM był najlepszy :)

Tak, jest różnica w ilości.

Na Arcadii gra dużo więecej osób niż na Legacy, ale Legacy jest tuż przed wypuszczeniem wielkiego patcha i ma więcej polskich graczy.

Na Legacy ludzi jest na tyle wystarczająco żeby się nie nudzić i spokojnie robić cały content.

Ilości graczy online możesz sprawdzić tutaj:

https://playernetgames.com/games/runesofmagic-arcadia/web/server

https://playernetgames.com/games/runesofmagic-legacy/web/server

no Stary/nowy Server się rozwija, coraz więcej nowych graczy przychodzi, ilość online się zwiększyła o jakies 30%, teraz standardowo jest ponad 100 osób cały czas, niby mało ale są tylko 6 lub 12 osobowe instancje, ceny diamentów wciąż stoją w miejscu, wystarczy trochę poświęcić czasu i każdy jest w stanie się w tym momencie bardzo dobrze ubrać, ogólnie jest sporo innowacji w porównaniu do Gameforga, po pierwsze nie ma bugów, to najważniejsze, po drugie nie ma botów to jest bardzo ważna kwestia również, po trzecie wydawcy idą w ślady starego dobrego Frogstera kiedy to reguralnie były wydawane eventy i promocje i różnego rodzaju udogodnienia pozwalające nadgonić nowym osobom starych wyjadaczy, wszystkie festiwale są wydawane w określonym czasie. Bardzo polecam, są 3 polskie gildie na serwerze, miło jest spotkać nowe i stare twarze z porzednich serwerów jak i nowych kompletnie graczy:) jakby ktoś się zdecydował na grę możecie się skontaktować ze mną bezpośrednio w grze mój nick "Seenjan", bądz też tutaj na forum, staram się często tu zaglądać, w razie jakichkolwiek pytań PW:)

Puk Puk, kto tam ? Odświeżanie tematu :D W każdym razie serwer Insomnia jak i Arcadia od Stary 3D ma się dobrze, mało tego, przybyło graczy ! Zapowiada się dosyć ciekawy rok - 2018 a w nim masa eventów i co najważniejsze - eventów ze zwiększonym expem, który pomaga wybić się graczom i dogonić elitę! Zapraszamy do gry na Insomnii, jest dużo ogarniętych Polaków jak i są ludzie innej narodowości :) Jak ktoś się zdecyduje to piszcie w grze na worldzie. Na początku: /join World

Muszę przyznać rację, że jeśli chodzi o polską społeczność to jest bardzo dobrze!
Nie spodziewałem się takiego przyrostu właśnie polaków na Legacy, gdyż w ROM byliśmy sporą społecznością ale nigdy największą.

Właściwie to na obu serwerach jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o osiągnięcia - Egoist na Insomnii, Sandstorm na Paradise.

Cieszą regularne zmiany, i świetne eventy in game z GM/CM jak ten ostatni na Halloween.

Jeśli ktoś chciał by zerknąć w trakcie pobierania klienta, to linkuję streama którego znalazłem na YT bo było sporo zabawy :D

https://www.youtube.com/watch?v=9hATweiEEuw

odświeżam:)

Od dzisiaj jest event na zdobywane doświadczenie. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszamy! To najlepszy moment, żeby zagrać :)

Siema, chciałbym zacząć przygodę, ale nie wiem jeszcze co mam pobrać? Legacy lub Arcadia ? Czy znalazła by się osoba do pomocy :D ?

Siema, chciałbym zacząć przygodę, ale nie wiem jeszcze co mam pobrać? Legacy lub Arcadia ?  Czy znalazła by się osoba do pomocy  ?

Legacy to serwer Vanilla i bardzo polecam ten serwer. Arcadia to serwer z modyfikacjami i większym lvl capem - tam idą w diamenty i ogólnie wszystko się tam kręci wokół nich. Na legacy powoli jest zwiększany lvl cap i jest wszystko na spokojnie. Pod tym linkiem (click) masz clienata insomnii czyli serwera legacy. Jak już będziesz w grze wpisz na czacie /join World i napisz, że poszukujesz gildii lub coś w tym stylu :) Na pewno się odezwiemy.

@ReaXtic dzięki za info na pewno skorzystam z linka ;)