Runes of Magic - ktoś dalej gra?

Cześć!

Jakiś czas temu podobno były jakieś patche, co się zmieniło? Gra dalej w to ktoś? Chciałbym się trochę dowiedzieć ponieważ zamierzam znów zacząć przygotę z tym mmo. :)

Tak, wszedł nowy chapter, dodający wyższy level cap bodajże , jakieś nowe lokacje , itd. itp.

Chciałem teraz wrócić , ale nie wiem czy w ogóle warto. Gra ledwo zipie.

Gra ledwo zipie to już od bardzo dawna ale mnie to nie przeszkadza, akurat jakby zebrało się kilka osób do gry to byłoby elegancko! :)

Ja bym chętnie zagrał, ale czas mam głównie w weekendy.

Podobno bez grubego portfela nie warto nawet sciagac. Znajomy aby byc w top musial wydac minimum ok 2-3k zł aby go nie sciagali na hita. Ci co placili wiecej byli tak wykoksani, ze az odechciewalo sie grac.

Bo niestety w tej grze jest P2W pełną gębą. Musisz kupować w sklepie nawet zestawy naprawcze do broni, bo inaczej się statystyki obniżą. Czas poszukać innej gry, dzeejson

Odpowiedź trochę późno ale może jeszcze się nie rozmyśliłeś.

Polecam rzucić okiem na serwery Runes of Magic (Arcadia i Legacy) od Stary3D Interactive:

https://playernetgames.com/games/runesofmagic-arcadia/web/invite_pl

Polecam serwer: https://playernetgames.com/games/runesofmagic-legacy/web/

Max lvl 55. Stare dobre czasy. Diasy można kupować w AH. Ponaprawiane bugi itp. Póki co jestem pod wrażeniem serwera na którym HoS czy DD to topowe instnancje z tego co widzę :) Poezja

Polecam serwer: https://playernetgames.com/games/runesofmagic-legacy/web/

 

Max lvl 55. Stare dobre czasy. Diasy można kupować w AH. Ponaprawiane bugi itp. Póki co jestem pod wrażeniem serwera na którym HoS czy DD to topowe instnancje z tego co widzę  Poezja

Najlepsze instancje to aktualnie DL i ZS i są męczone teraz dla statów setów i broni.

HoSa aktualnie nikt nie robi, bo wcale nie jest łatwy.

Oprócz DLa i ZSa, robione też są Gestero i Wodny smok dla surowców na jubilerkę.

Czasem też jakieś party na Źródło, bo jest już dość łatwy, a jest tam też kilka fajnych itemków do noszenia lub dla statów z ostatniego bosa.

Szkoda tylko, że mimo iż nie jest to piracony serwer (bo wygląda na to że Stary3d też jak GF jest wydawcą RoM) gra tak mało osób. Odrobina reklamy, postowanie na forach i ludzi by przybyło. Dużo osób ma sentyment ze starych czasów do tej gry a zrezygnowało tylko ze względu na ostre p2w gamefaila.

Edit: Fajnie by było jakby Guru walnął newsa o tym, że istnieje tez taki wydawca RoM-a i są takie dwa serwery bez p2w. Na pewno trochę ludzi by się skusiło.

Myślę że warto zacząć właśnie teraz, GF ma ciągle problemy ze stabilnością czy to domków czy to serwerów logowania, pewnego dnia zdecydują się zamknąć grę i pewnie to właśnie wtedy nastąpi boom na Stary3D, Insomnia będzie wówczas miała wiele do zaoferowania (ze względu na to że jest jakieś 5 lat wstecz), a Paradise .. kto wie co jeszcze tam wprowadzą, przez ostatnie dwa lata zrobili więcej dobrych zmian

niż GF/Frog przez 7.

Kurcze przydało by się wsparcie mmorpg w postaci newsa na głównej o tym że nie tylko GF jest wydawcą tej gry i jest też inny normalny wydawca z tak konkretnym serwerem jak Insomnia. Zaproponowałem artykuł ale nikt nie wrzucił nic na ten temat. Pewnie mało prawdopodobne żeby coś wrzucili chyba, że im się zapłaci ale próbujcie pisać do kogoś z redaktorów może coś umieszczą. Jeden news i na pewno online skoczy. Dużo osób by pograło w starego dobrego romka ale nikt nie wiem o tym serwerze. Ja sam przypadkiem znalazłem...

Skontaktowałem się z przedstawicielem wydawcy, przedstawiłem co i jak.

Dostałem odpowiedź że skontaktują się z MMORPG w sprawie płatnej promocji.

Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie bo aż szkoda że tak mało aktualnych graczy o nich wie.

dostałem wiadomosc

tylko, ze ta Arcadia czy Legacy to PRYWATNE SERWERY RoM-a, a my o takich wersjach nie bedziemy pisac na głównej

dostałem wiadomosc

 

tylko, ze ta Arcadia czy Legacy to PRYWATNE SERWERY RoM-a, a my o takich wersjach nie bedziemy pisac na głównej

Jakie prywatne??? Przecież STARY3D to legalny wydawca gry Runes of Magic ^^ Wszystko za zgodą i aprobatą Runewaker czyż nie?

na razie widze, ze wszyscy nazywaja go "private server", a strona, jak i launcher STARY 3D przypomina mi Blizzardowy BattleNet

Mhhh... Nie kłócę się bo znam ten serwer dopiero od niedawna. Ale spróbuje napisać do kogoś z Runewaker i zobaczymy jak się do tego odniosą. Bo jeśli STARY3D jest faktycznie legalnym wydawcą to warto było by to w newsach podać bo zapewne dużo osób skusiło by się na RoM-a nie od Gamefaila ^^ Ale nic na siłę Guru wiem, że macie taką politykę i prywaty nie propagujecie więc szanuję to. Pozdrawiam

Guru - no cóż nie wiem jakie macie kryteria lub w jaki sposób to oceniacie bez żadnej wiedzy.

Przecież jeżeli chcesz możesz im dać znać aby podesłali dokumentację lub żeby skontaktował się z Tobą ktoś z Runewakera (Stary3D musiało by pewnie wysłać prośbę o bezpośredni kontakt z Tobą), a myślę że nie będzie z tym problemu.

A to że coś jest podobne do BattleNeta? Myślę że tylko chwalić że wzorują się na pionierach w branży.

https://playernetgames.com/runesofmagic-tou

Przeczytaj to guru... Wg mnie legalnie dogadana licencja i licencjonowany wydawca. Co za tym idzie proszę abyś rozważył opublikowanie jakiegoś zachęcającego newsa najlepiej w okresie weekendowym żeby jak najwięcej osób go widziało i to strasznie pomoże populacji serwera Insomnia. Tym bardziej że za starych czasów to 90% graczy rezygnowało z RoM-a tylko ze względu na Gamefaila ^^ Przemyśl czy nie warto wspierać takich mniejszych niszowych wydawców bo serwer jest naprawdę kozak i widać że maja ogarnięty skład w firmie. Naprawiają błędy i są strasznie aktywni i pomocni

A jak już ktoś wspomina o Gameforge i jednak by się chciał zmusić to tl;dr: od ponad dwóch tygodni nie działa strefa domków, dzisiaj serwery padły całkowicie, wszystkie wojny zostały anulowane. Nie wiadomo kiedy wszystko wróci do normy, w tym czasie u Stary3D.. tak samo stabilnie jak przez ostatnie dwa lata, bez najmniejszych problemów.

http://board.pl.runesofmagic.gameforge.com/board365-og%C5%82oszenia-i-nowo%C5%9Bci/board366-wiadomosci-aktualizacje/p685390-problem-z-logowaniem/#post685390

http://board.pl.runesofmagic.gameforge.com/board31-spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/board181-dyskusje/70829-zapalmy-%C5%9Bwieczke-serwerom-logowani/?highlight=