Runes Of Magic Nowe Aktualizacje!

Witam dzisiaj dostałem na pocztę Email z wiadomością że będą nowe aktualizacje do Rom a nawet nowy chapter więc dziele się informacją z wami :)

Drodzy gracze RoM,

na początku lipca odwiedziliśmy producentów Runes of Magic - Runewaker. Przez trzy dni rozmawialiśmy z projektantami gry, developerami i grafikami z Tajwanu na temat gry, podczas gdy za oknem szalał tajfun.

Lista naszych tematów była długa – od balancingu poprzez Wojnę Oblężniczą aż po przyszłe aktualizacje i eventy. Dużo dały nam te rozmowy. Teraz chcemy Wam opowiedzieć o najważniejszych naszych planach. Pamiętajcie jednak, że chodzi tutaj o plany - w każdej chwili mogą być jakieś odchylenia, czy zmiany. Chcemy się jednak z Wami podzielić naszym entuzjazmem i obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zrealizować nasze plany.

Przejdźmy do tematu Wojny Oblężniczej: już od dawna społeczność RoM życzyła sobie, aby w końcu zakończyć fazę bety Wojny Oblężniczej. Musimy jednak jeszcze usunąć kilka bugów. Gdy tylko Runewakers zakończy prace, opublikujemy natychmiast wersję finałową Wojny Oblężniczej.

Obecny Sklep w Runes of Magic zostanie jeszcze w tym roku zastąpiony przez Sklep Gameforge. Pozwoli nam to lepiej dostosować zawartość Sklepu do Waszych potrzeb.

Lustrzany Świat jest szczególnie interesujący dla graczy wysokich poziomów. Tę funkcję wprowadzimy live już pod koniec tego roku. Czekają na Was również nowe mini-lochy z mnóstwem nagród!

Najważniejsze na koniec:

DODAMY NOWY CHAPTER!

Tak, dobrze przeczytaliście. Historia będzie kontynuowana! Wprowadzimy nowe mapy oraz instancje. Sami nie możemy się już doczekać pierwszych grafik! Oczywiście nasuwa się Wam pytanie "Kiedy" - dokładnej daty jeszcze nie mamy, możemy powiedzieć tylko tyle, że będzie to prawdopodobnie pierwsza połowa roku 2016. Czytajcie nasze wiadomości tutaj albo na Facebooku, a będziecie zawsze na bieżąco!

Wasz zespół RoM

P.S.: Oczywiście pracujemy również nad aktualnymi tematami: zarządzanie Diamentami, fuzja serwerów, trzy dalsze strefy, instancje i dużo więcej!

Link do żródła: http://board.pl.runesofmagic.gameforge.com/board365-og%C5%82oszenia-i-nowo%C5%9Bci/board368-wiadomo%C5%9Bci-spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/69294-runes-of-magic-%E2%80%93-aktualizacja/#post665853

A jak w koncu z tym merge serwerow? Ma ktos jakies info? Bo bym wrocil chetnie jesli by bylo z kim pograc bo mialem dosc dobra postac na saoraid :D. Ale to by musieli z 5-6 serwerow w jeden laczyc chyba :(

COOO?! O.o

Trochę późno się obudzili...

Najbardziej interesuje mnie ta zmiana w IS, jeśli zostanie taki jaki jest, to no chapter itd. nie wiele im pomoże....

Zgadzam się z kolegą wyżej. Najlepiej jakby zaczęli od IS.

Czytam i nie wierzę... Grałem w to namiętnie jakieś 3-4 lata temu i co??? I wtedy już była wersja beta wojen oblężniczych hahahahahahahaha Gamefail po tylu latach postanowił wyprowadzić wojny oblężnicze z fazy beta. Rewelacja :)

ja tam wracam do gry :) przez noc pobierało mi Roma dzisiaj wszedłem i zrobiłem postać gram na Smacht (pvp) jak są chętni to można zrobić Gildie i zacząć od nowa :) nie długo ma być łączenie serwerów więc populacja się zwiększy :) myślę że po aktualizacjach też trochę populacja się powiększy

Danio ja bym chetnie pogral ale na jakims polskim serwie

ja tam wracam do gry przez noc pobierało mi Roma dzisiaj wszedłem i zrobiłem postać gram na Smacht (pvp) jak są chętni to można zrobić Gildie i zacząć od nowa nie długo ma być łączenie serwerów więc populacja się zwiększy myślę że po aktualizacjach też trochę populacja się powiększy

Pobieram gre i chetnie pogram (nigdy jeszcze w te gre nie gralem). Jutro od 15(po pracy) moge grac. Ogarniemy jakiegos tsa i moze zbierze sie jakas mala grupka ludzi. Najbardziej boli mnie gamefail, no ale coz... Fajne gierki zawsze zgarnie jakis ***** wydawca.

Jaka wersja jest teraz do pobrania ? Od tego pewnie jeszcze dużo patchy ?

@up wersja aktualna to 6.3.1.2745 obecnie cała gra ze wszystkimi aktualizacjami waży 11,7GB :) gram na smacht bo on jest pvp nie przekonuje mnie gra na non-pvp :)

TS na pewno się ogarnie jakiś to jutro wszyscy chętni do gry nie wiem 19:00/20:00? Tak, żeby wszystkim przypasowało, bo wiadomo szkoła/praca :) zrobimy jakąś Gildie wspólną. Będzie można pograć, pogadać :) powiem wam, że Rom to naprawdę dobra gra nawet jeśli prosperuje nią Gameforgę :) pamiętajcie w grupie siła :) ja jestem nastawiony i na granie RPG, jak i PVP :) lubię robić questy lubię pogrindować mimo, że Rom grafiką nie zachwyca to ma to coś, co przyciąga i właśnie dlatego mam zamiar grać akurat w niego. :)

ps: Pamiętajcie nie długo łączenie serwerów przypuszczam, że populacja się zwiększy, jak i przybędą nowi gracze :) czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

ps2: zapomniał bym w grze znajdziecie mnie pod nickami

Daniofordonn-Strażnik 7lvl (główna postać)

Prorokpl-Zwiadowca 13lvl

Prorokcienia- łotr 7lvl

Prorokpll-Mag 8lvl

Daniofordon-Rycerz 5lvl

Daniofordoon- Druid 2lvl

to chyba wszystko

o 20:00 to ja sie szykuje powoli spac. Dzisiaj i jutro moge grac 15-20 a w nastepnym tygodniu 8-12 i 23-1/2

O luuuuudzie. Co to się dzieje w runesie. Jeżeli rozwinie się bardziej sytuacja sam z chęcią wrócę, ahh te wspomnienia z RoMa.

Nie ma co się napalac, bo stary Rom juz nie wróci. Problemem jest gf, a nie gra.

W roma grałem ponad 2 lata, ale po wprowadzeniu ch5, ludzie zaczęli uciekać z gry. Zbugowane questy i bossy na instancjach, całkowicie zepsuty drop rate (same crapy ld, albo staty zręczność/obrona magiczna) olewanie graczy, wprowadzenie kamykow +20, to wszystko zadziałało negatywnie na populację Roma.

Grę dałoby radę uratować,ale nie z tym wydawca. Dla mnie rom pozostanie najlepszą gra mmorpg jeśli chodzi o ubiór postaci. Zbieranie odpowiednich statow i run, tierowanie, wbijanie plusów, zbieranie tytułów z wojen, to wszystko zajmowało sporo czasu, ale dawało ogromną satysfakcję. Do dziś pamiętam pierwsze próby na dl,zs czy hoto, kończąc na gc czy tosh.

Gra od chaptera pierwszego do IV oferowała ogromny content jak na grę free to play, ale gf nawet wowa by zniszczył.

Ja też z miłą chęcią zagram :)

up podałem nicki jak cos pisz na druida bo nim gram :D

gra niedługo dostanie chapter VII , lustrzany świat ... może kiedyś zrobią wojny oblężnicze w wersji finalnej (choć nie wiem czy już nie są)

Ostatnio się dowiedziałem, że istnieje też inny wydawca Runes of Magic.

Holenderska firma Stary3D.

Mają 2 serwery. Jeden ze zwiększonym dropem i expem i aktualnie max poziomem 102.

Oraz 2gi, w którym możemy się cofnąć w czasie do Chaptera 2. :)

Max level to 55 a najlepsza instancja to aktualnie HoS, chociaż już niedługo wejdzie kolejny patch i pojawi się Wulkan wraz 2ma kolejnymi instancjami: DL i ZS.

Polecam insomnie wszystkim tym którzy mają sentyment do starych dobrych czasów w Runes of Magic, a których polityka i zachowanie Gameforga odpycha.

Link: https://playernetgames.com/games/runesofmagic-legacy/web/

@Ekard

Dawno już o tym słyszałem. Tam mają jakieś własne patche i content oprócz podstawowego z gry.

Mają tam chyba wersję 9.28 już, gdzie my mamy dopiero 6.5.6 czy podobną.