Runes of Magic - Pytania

Witam, mam zamiar zagrać w RoM i tu rodzą się pytania a mianowicie:

1.Czy istnieje jakaś fajna polska/forumowa gildiia, która przyjmie także newbie??

2.Dużo jest klas/profesji??

3.Czemu nikt jeszcze nie dodał tej gry do spisu??

4.Czy są rasy np.ork,człowiek,elf??

5.Czy trudno się expi??

6.I czy polecicie jakaś klase ??

Thx z góry, Pozdro.

1.Istnieje dość sporo polskich gildi

2.Jest sześć profesji a do tego sub profesja

3.Tego akurat nie wiem chociaż mogła by być dodana bo jest już po CB ale jak to mówią opisy to np. Fajna gra albo Zagrajcie i jak taki coś do spisu dodawać

4.No właśnie nie

5.Zależy na mobach trochę wolniej niż na misjach ale dość szybko

4.Zależy jaki typ gry preferujesz bo masz Warioora,Knighta,Maga,Priesta,Rogue i Scouta

Witam, mam zamiar zagrać w RoM i tu rodzą się pytania a mianowicie:1.Czy istnieje jakaś fajna polska/forumowa gildiia, która przyjmie także newbie??2.Dużo jest klas/profesji??3.Czemu nikt jeszcze nie dodał tej gry do spisu??4.Czy są rasy np.ork,człowiek,elf??5.Czy trudno się expi??6.I czy polecicie jakaś klase ??Thx z góry, Pozdro.

2. klas jest 6 a profesji wiecej.... drwal, gornik, kowal, krawiec itp :) bo to sa profesje :D

3. z tego co ja wiem do spisu dodaje sie pelne gry.. a nie CB czy OB... ale moge sie mylic... w zasadzie to tez sie sam zastanawiam. ;)

5. Zalezy... jak sie ma debet to wolno.. a tak to nie jest zle... sporo expa sie dostaje za questy.... sa tez mikstury na expa.

6. Ja polecam Rogue... ciekawa klasa ja nia gram i mi sie bardzo podoba... tyle ze nim nie potankujesz :D. Jak chcesz Tanka to knighta.. a jak goscia ktory bedzie rozwalal wszystko 1 ciosem to maga :P

1.Czy istnieje jakaś fajna polska/forumowa gildiia, która przyjmie także newbie??2.Dużo jest klas/profesji??3.Czemu nikt jeszcze nie dodał tej gry do spisu??4.Czy są rasy np.ork,człowiek,elf??5.Czy trudno się expi??6.I czy polecicie jakaś klase ??

1. Zajrzyj na forum www.runesofmagic-online.pl tam jest sporo ogłoszeń dla poszczególnych serwerów.

2. Sześć klas, ale dla każdej postaci można wybrać dwie, więc możliwości jest całkiem sporo.

3. Z tego co wiem powodem jest OB i oczekiwanie na wersje finalną (co nie zmienia faktu, że cześć dodanych gier również jest/było dodanych jeszcze podczas ich OB ;)).

4. Grywalną rasą są jedynie ludzie.

5. Nie, pod warunkiem, że lecisz na questach, do tego dochodzą daily questy których możesz zrobić 10 dziennie.

6. Ja osobiście byłbym za knghtem lub priestem, niezastąpieni w party.

Thx, wszystkim za odpowiedź.

A i jeszcze jedno pytanie, na którym servie gra najwięcej polaków jaki wy polecicie?

Jak PvP to Smath a jak PvE to Siochan jak coś to gram na PvP

gra niebawem będzie w spisie. Przedtem wolałem jej nie dodawać w obawie o zamknięciu rejestracji bądź braku poszanowania dla polaków, bo w końcu szwaby są odpowiedzialne za ten projekt :P

ja tez na pvp smath . (ogloszenie matrymonialne) zapraszam na wishp samemu nudno sie gra. nick w grze Kenrishu

konto pieknie ladnie juz mam i wlasnie probuje zassac giere z jakas przyzwoita predkoscia

Hmm z tego co ja wiem to najlepsza klasa to hunter/rogue

A ja mam pytanie dotyczące hause systemu Zastanawiam się (bo podobno wejscie do domu jest przez NPC) czy mogę np zaprosic do mojego domu np znajomego w grze??

A ja mam pytanie dotyczące hause systemu Zastanawiam się (bo podobno wejscie do domu jest przez NPC) czy mogę np zaprosic do mojego domu np znajomego w grze??

Tak. Możesz zaprosić znajomego w grze, tylko musisz podać mu swoje hasło do domu.

No to jeszcze jedno pytanko Czy w grze mounty są jakos od lvl czy za pieniadze czy wgl za co i czy wgl sa.Jeśli są to czy tylko jakies konie czy np jeszcze : Smoki,słonie itd?? :rolleyes:

Mounty są dostępne praktycznie od początku: najpierw nagroda w postaci konia na jeden dzień, a od drugiej wioski mamy możliwość wypożyczania na określony czas (od piętnastu minut do godziny, lub trzech, nie pamiętam) za "złoto", można również zainwestować w Item Mall i wykupić mounta na stałe za prawdziwe pieniądze zamienione na "diamenty", lub odkupywać "diamenty" od graczy za "złoto".

To i ja wcisne moje 2 pytanka:

1. Czy w RoM'ie jest cos takiego jak areny albo chociaż bg znane z WoWa?

2. Czy "polska wersja gry" wiąze się tylko z polską wersją językową, czy również z polskim (i tylko polskim) serwerem?

To i ja wcisne moje 2 pytanka:1. Czy w RoM'ie jest cos takiego jak areny albo chociaż bg znane z WoWa?2. Czy "polska wersja gry" wiąze się tylko z polską wersją językową, czy również z polskim (i tylko polskim) serwerem?

1. Grałem w to krótko, lecz wydaje mi się, że jest takie coś.

2. Jest osobny serwer.

Serwer jest opisany Polską falagą, ale grać tam może każdy.

Ja też mam problem, a mianowicie gdy bym miał kupić diamenty na polskim, a tamte konto chyba było na ang to diamenty pójdą na polskie konto ?, a oto screen:

romn.th.png

Witam, mam zamiar zagrać w RoM i tu rodzą się pytania a mianowicie:

1.Czy istnieje jakaś fajna polska/forumowa gildiia, która przyjmie także newbie??

2.Dużo jest klas/profesji??

3.Czemu nikt jeszcze nie dodał tej gry do spisu??

4.Czy są rasy np.ork,człowiek,elf??

5.Czy trudno się expi??

6.I czy polecicie jakaś klase ??

Thx z góry, Pozdro.