Runescape 3

Witam, jakiś czas temu zacząłem grać w RS3. Gra się mega przyjemnie, ale jak w każdym MMO, zabawa w samotności zaczyna nudzić. Jest może jakiś klan, ewentualnie grupa ludzi z jakimś discordem, którzy chętnie przyjmą kolejnego członka do paczki?

Pozdrawiam. :slight_smile:

lepszy jest ors mimo ze gorsza grafika wiecej ludzi gra

Jak zaczynałem to grałem w obie wersje, ale RS3 jakoś mi bardziej przypadła do gustu.

rs3 ma lepsza grafike ale od zawsze byl old i widac ze ma bardzo duzo graczy nie ma jakichs wymyślnych skilli

jak zmienisz zdanie zapraszam na discorda do klanu

Ja mogę spróbować w RS3 , nie grałem ale chętnie się pobawię , jak jest z kim grać to i mario jest next genem xD
HIRAD0R#4377 wyslij mi zapro na discorda :smiley:


Dawno nie grałem ale można popykać razem
discord Korleon#4557

RS3 to jest ta najnowsza wersja RS’a tak? Jeśli chcecie też chętnie dołącze do zabawy :smiley: Discord: Kiruzuka:3805

Zawsze możesz włączyć legacy mode i grać bez skilli

i tak wole ORS mimo gorszej grafiki

a znalazłeś już kogoś czy sam grasz dalej ?

gram sam kiedys gralem no ale ludzie nie sa przyzwyczajeni do takich gier nie ten rocznik

No tak większość ludzi woli w rs3 grać sam tam grałem kiedyś, a teraz zrobiłem na old konto i pogram trochę.

wbrew pozorom na ors wieksza populacja

podaj link do swojego discorda

Old to tak rocznik 90’-93’
Wtedy się grało
Stary old przekształcił się w Rs3 chyba na początku 07’
A w 2015 czy jakoś tak wystartował nowy oldrs, ma troszkę wspólnego z old ale w dzisiejszych czasach jedyne co trzyma ludzi przy old to nostalgia.

Śmiało nowy rs jest naprawdę przyjemna gra lecz jak mówię trzeba lubić ten gatunek gier żeby zostać przy tytule na dłużej.

Pewnie rs3 jest przyjemniejszy tylko niektórym przeszkadza to że są skille i jest łatwiejszy. Teraz gram na oldzie ale chyba i tak wróce do rs3.

no olda trzeba lubiec dla mnie rs 3 jest nudniejszy

jakos taki za łatwy