Runescape: czy opłaca się grać za darmo?

Gram sobie od 2 dni i gra mi się bardzo przyjemnie ale zauważyłem, że ludzie posiadający konto member mają spore ułatwienia oraz więcej możliwości. Czy opłaca się zabierać za ten tytuł grając za darmo? Jeżeli tak to na jakim serwerze najlepiej? Jeżeli nie to czy polecacie jakąś podobną grę?

Serwery możesz dowolnie zmieniać więc nie musisz się zastanawiać który wybrać. Za darmno na pewno warto zagrać, natomiast i tak będziesz chciał mniej lub bardziej kupić memba bo daje rzeczywiście fajne rzeczy i jest stosunkowo dość tani - 23 zł smsem. Swego czasu długo grałem za free i było też przyjemnie ale warto się zdecydować na memba po jakimś czasie

a sa jakies gry podobne do Runescape? sory ze pisze w tym temacie

Sam w runescape przegrałem dobre 6 lat 23 konta ; d wiekszośc skilli na 99 jednak jak bym miał sam powrócic to na starego rs tzw OLD RUNESCAPE

dodatkowo za gp w grze mozna legalnie kupic membersa :) więc jeżeli nie masz pieniedzy a czas zbierac jest to kilka dni kopanie iron ore czy tez zbieranie cowhide na małych lvl

Jest pewna gierka o nazwie Eldevin

Ooo wlasnie tego tytulu szukalem :)

Poczekajcie troszke wychodzi nowa gra tworcy Ultimy Online - Lorda Britisha . https://www.shroudoftheavatar.com/ Bedzie hit na 100% otwarte pvp full drop sandbox (sam mam ekipe 20 osob czekajacych na start tej gry ) . Z tego co wiem wiekszosc ludzi grajacych aktywnie na platnych serverach Ultimy Online przechodzi na ten tytul jak tylko wyjdzie open beta .

hmm na razie będę czekać grając w Rs'a, fajnie byłoby z kimś pograć :>

Wielki plusik za zapodanie tej gry:) Pierwszy raz o niej słyszę. Ciekawe co pierwsze wyjdzie, ona czy albion online;)

Ja też myślę nad powrotem do rsa( tęsknię za full loot pvp), ale cholera wie jak rozbudowywać postać skoro mają wracać do starego combat systemu. Nie wiadomo czy wbijać defa itd;P

Pograłbym w tibie, ale musiałbym się nauczyć całego systemu gry co pewnie zajęłoby mi długie miesiące zanim zacząłbym czerpać przyjemność z walki

Sam sledze Albiona I Sota od 2 lat i chyba Sota bedzie pierwsza i calkowita dominacja nad Albionem .

kurde obie pod koniec 2014... i to jak dobrze pójdzie;/

Gram sobie od 2 dni i gra mi się bardzo przyjemnie ale zauważyłem, że ludzie posiadający konto member mają spore ułatwienia oraz więcej możliwości. Czy opłaca się zabierać za ten tytuł grając za darmo? Jeżeli tak to na jakim serwerze najlepiej? Jeżeli nie to czy polecacie jakąś podobną grę?