Runescape Ekipa do gry

Witam jako niedzielny gracz poszukuję małą grupkę ludzi chętną na spędzanie czasu w Runescape , jestem starym graczem ,pykałem w rs’a jeszcze za czasów jak każdy sie jarał zezimką także stosunkowo dawno :wink: wersja nie robi dla mnie różnicy wiadomo sentymentalnie wolałbym olda ,ale jednak serce podpowiada ,żeby zakosztować nowej wersji , zobaczymy co sie skroi ,szukam ludzi co nie mają przysłowiowego kija w dupie ,w późniejszej fazie można pomyśleć nawet nad jakąś gildią czy whatever chętni pisać nicki i wersje gry na której pykają :wink:

Ja bym mógł od początku na Runescape 3 jakby się ktoś jeszcze znalazł.

no to dwójeczkę już mamy :smiley: w miarę możliwości po pracy ogarnę jakiegos discorda , nie muszą to być wcale nowi gracze ograni też się sprawdzą ,kojarzę jeszcze mniej więcej co gdzie jak ,jedynie skille mnie przerażają ,ale damy radę :wink:

Tez szukam ludzi do pogrania w Rs, tyle że nie chciałbym robić nowej postaci od początku, grywam sobie od 3 lat w Osrs, a posiadam też na rs3 konto z +99 wszystkimi skillami, tyle że w rs3 nie grałem parę lat i nie do końca ogarniam tej gry

napisałem Ci na Pv nie będziemy tu robić smietnika :smiley:

Jak ktoś ma ochotę pograć to mój nick Neolrok

Hej, wlasnie dzisiaj zaczalem swoja przygote w RS3, powoli badam gierke i gra sie przyjemnie, moj nick: PHILSNER

witam jeśli to jeszcze tutaj działa i jest jeszcze aktywny poszukuje/chce dołączyć do jakieś grupki osób grających w RS
ogólnie troche już pograłem w tą grę ( start miałem za czasów szkoły ) nie posiadam/ nie posiadałem membera
nie wiem dokładnie gdzie można dostać jakąś wiadomość powrótną
dostępne komunikatory - Discord/Team Speak 3