Runescape- powrót

No muszę się przyznać, że rs to najlepszy mmorpg jaki jest na razie na rynku. Grałem w niego w latach 07-08 z kolegami. Teraz pytanie wrócić do rs-a, czy zostawić dobre i niezapomniane wspomnienia :)? Bo wydaje mi się, że nie ma drugiego takiego mmorpga fajnego, jedynie tibia, ma pewien klimat, skille, wszystko dobrze obmyślane. Sam nie wiem, jeśli nie do tibii lub rs-a, to chyba nie ma do jakiej gry iść, bo to chyba jedyne gry warte uwagi, tak myśle.

Runes of Magic. Jeśli spodobał ci się Runescape i nie przestraszysz się wagą klienta, to ściągaj śmiało- polska wersja, bardzo rozbudowany crafting, ciekawa walka- Tibia jest przy Runes of Magic jak trawa przy sekwoi (może niezbyt dobre porównanie, ale zawsze pokazuje różnicę). No, i przede wszystkim w Runes of Magic nie płacisz za dostęp do nowych terenów, skilli i tak dalej.

:D, to była ironia? Aha nie… :/. Runes of magic to kolejne mmo, takie jak inne, grałem do 10 lvlu i już dłużej nie mogłem. Ja się pytam o gry lepsze (według mnie) gdzie są skille (np. w tibii swordfighting, podczas bicia z miecza), mnóstwo skilli (w rsie jest około 32 skille), taki sandbox jakby.

Chodzi Ci o profesje broni.

Ale jeżeli nadal podoba Ci się Runescape, wiesz jak grać i jak omijać hackerów to lepiej wrócić, jak lubisz posiedzieć przed kompem i masz przed czym to lepiej od tego nie odchodź bo jeszcze Ci się znudzi i pupcia :P

Albo graj w RS'a i Tibie na zmiane, wtedy napewno gry Ci się nie znudzą, najlepiej wypróbuj wszystkie klasy (mam na myśli powbijane supa wysokich lvli i skilli) to wtedy masz 1005 pewności że nie zmienisz gry na inną :D też tak chce ale nie mogę nic znaleźć :P

Spróbuj pograć w Margonem, ale wątpię, czy ci się spodoba. : P

No muszę się przyznać, że rs to najlepszy mmorpg jaki jest na razie na rynku. Grałem w niego w latach 07-08 z kolegami. Teraz pytanie wrócić do rs-a, czy zostawić dobre i niezapomniane wspomnienia :)? Bo wydaje mi się, że nie ma drugiego takiego mmorpga fajnego, jedynie tibia, ma pewien klimat, skille, wszystko dobrze obmyślane. Sam nie wiem, jeśli nie do tibii lub rs-a, to chyba nie ma do jakiej gry iść, bo to chyba jedyne gry warte uwagi, tak myśle.