Rzeczy warte zrobienia w WoWie

Siema,

W WoWie spędziłem sporo czasu w czasach WotLKa. Uznałem, że wrócę do gry na retaila i bawię się dobrze. Mam gildię, próbuję mythicków i raidów. Do tego leveluję alty, ogarniam profesje, no jest co robić.

Mimo to szukam dla siebie dodatkowych zajęć. Na przykład teraz zdobywam aczik z czasów Cataclysmu, który zajmie mi pewnie z miesiąc, chcę dostać za niego mounta feniksa. I w sumie stąd moje pytanie do was - znacie jakieś warte uwagi osiągnięcia, których warto się podjąć dla mountów/petów/tytułów? Mogą być czasochłonne, trudne, to nie jest problem. Po prostu szukam rzeczy, którymi mógłbym się dodatkowo zająć, bo nie są głównym gameplayem.

Wejdź sobie w achiev panel i popatrz za co możesz dostać fajne nagrody. Jednym z najbardziej czasochłonnych achiev to Loremaster. Tak na prawdę nikt nie powie Ci lepiej co chcesz robić, niż Ty sam :slight_smile:

Praktycznie co dodatek jest “glorka” za zrobienie której jest mount , możesz też sezonowe osiągnięcie pvp i pve robić, gdzie też jest mount dostępny tylko w danym sezonie (ranga gladiator i wszystkie dungeony na m+15).
Ja osobiście polecam sekret na mounta Lucid Nightmare, ciekawie się go robiło ;p

Ice Crown Citadel, masz 2 mounty do wyfarmienia, jeden za ukończenie wszystkich achievów związanych z raidem i invincible z Lich Kinga. Jeden z fajniejszych contentów. Generalnie fajnie jest łapać transmogi ze starego kontentu.

Masz rację, natomiast ja po prostu o wielu rzeczach nie wiem :smiley: Dlatego sobie googluję, szukam na YT i w ten sposób staram się ułożyć sobie taką listę dodatkowych czynności do zrobienia :slight_smile:

O widzisz, o Lucid Nightmare nie wiedziałem, ale teraz już wiem i dziś po robocie zamierzam sobie tego mounta ogarnąć :smiley: