S.K.I.L.L Specjal Force 2 /// Black Shot

Siemacie!
W poszukiwaniu gry dla siebie na długi okres czasu, fps lub mmo rpg, znalazłem 2 gry, Warface i SKILLA SF2.
W warface pograłem 2 tygodnie i stwierdzam iż znalezienie rozgrywki o godzinie 01:00+ to jest nie lada wyczyn co skłania mnie do twierdzenia iż gra upada.

Poszperałem trochę i znalazłem SKILLa w którego kiedyś pewnej nocy pewnej godziny zagrałem sobie raz [dawno dawno temu], natomiast w blackshota grałem dość długi czas za czasów THC_Squadu i prawdopodobnego upadania gry co nienastapiło

I mam tutaj pare pytań dot. Skilla, mianowicie:

-W jakiej kondycji jest gra? [Ilosc graczy+ aktualizacje]

- Czy są jakieś klany, [jeśli tak to czy jest CW czy cos w tym stylu?]

- Ilosc polskich graczy?

- Oplaca się wydać kase?

- Czy gra mnie nie znudzi po miesiącu grania?

A tu dot. Blackshota:
-Ilość graczy?
-Jest szansa ze gra upadnie?
-Oplaca się grać?

Powiem tyle ze czekam rózniez na wasze propozycje gier mmo fps lub rpg na któe opłaca się wydać kasę [na start 300-400zł]

Odpuść sobie SF2, sprawdź BlackSquad i IronSight.

Skill już umiera zostali sami weterani którzy mają is i robią jako tanki mając 50% więcej hp niż ty. Też polecam black squad. Is jest tylko kosmetyczny coś jak w Cs go. Jedyny p2w to boost do Expa i zdobywania kasy.. A bawi się tam po 10k osób na steam.

Siemacie!
W poszukiwaniu gry dla siebie na długi okres czasu, fps lub mmo rpg, znalazłem 2 gry, Warface i SKILLA SF2.
W warface pograłem 2 tygodnie i stwierdzam iż znalezienie rozgrywki o godzinie 01:00+ to jest nie lada wyczyn co skłania mnie do twierdzenia iż gra upada.

Poszperałem trochę i znalazłem SKILLa w którego kiedyś pewnej nocy pewnej godziny zagrałem sobie raz [dawno dawno temu], natomiast w blackshota grałem dość długi czas za czasów THC_Squadu i prawdopodobnego upadania gry co nienastapiło

I mam tutaj pare pytań dot. Skilla, mianowicie:

-W jakiej kondycji jest gra? [Ilosc graczy+ aktualizacje]

- Czy są jakieś klany, [jeśli tak to czy jest CW czy cos w tym stylu?]

- Ilosc polskich graczy?

- Oplaca się wydać kase?

- Czy gra mnie nie znudzi po miesiącu grania?

A tu dot. Blackshota:
-Ilość graczy?
-Jest szansa ze gra upadnie?
-Oplaca się grać?

Powiem tyle ze czekam rózniez na wasze propozycje gier mmo fps lub rpg na któe opłaca się wydać kasę [na start 300-400zł]