Saints Row: The Third The Full Package

Gra jest znana, a ponadto teraz za grosze w bundlu, więc pewnie większość posiada, ale zapewne nie wszyscy. Jeżeli ktoś ma ochotę na kluczyk na Steam z grą w edycji ze wszystkimi dodatkami - wystarczy polubić ten post (przycisk w prawym dolnym rogu okienka wiadomości) oraz umieścić w odpowiedzi w tym temacie emotkę: :gabe:

Spośród zgłoszonych osób wylosuję klucz i podeślę maksymalnie do końca tego tygodnia, więc załóżmy, że brane pod uwagę będą posty napisane najpóźniej do 18:00 w niedzielę, 22. maja.

Nie grałem w żadne Saint's Row, wypadałoby w końcu zobaczyć o co w tym biega. Na potęgę posępnego :gabe:

Czemu by nie spróbować...? :gabe:

Gra jest znana, a ponadto teraz za grosze w bundlu, więc pewnie większość posiada, ale zapewne nie wszyscy. Jeżeli ktoś ma ochotę na kluczyk na Steam z grą w edycji ze wszystkimi dodatkami - wystarczy polubić ten post (przycisk w prawym dolnym rogu okienka wiadomości) oraz umieścić w odpowiedzi w tym temacie emotkę: 

 

Spośród zgłoszonych osób wylosuję klucz i podeślę maksymalnie do końca tego tygodnia, więc załóżmy, że brane pod uwagę będą posty napisane najpóźniej do 18:00 w niedzielę, 22. maja. 

Zrób limit, żeby użytkownik, który nie ma więcej niż...25 czy 50 postów nie może brać udziału w konkursie.

W jedynce i dwójce bawiłem się przednio :D W trojkę i czwórkę nie miałem okazji pograć.Może się uda :gabe:

:gabe: pograłbym z kolegą w co-op :3

Chętnie zagram w DLCki :gabe:

:gabe:

Chętnie bym zagrał, dziewczyna mnie od długiego czasu namawia ale zawsze mi "szkoda" kasy na grę co-op jak mogę wydać na MMO ;v

A co tam :gabe:

:gabe:

ok :gabe:

Oby się udało :) :gabe:

:gabe:

:gabe: hehe

:gabe: Praise the Lord! :gabe:

A może się uda :gabe:

Why not :D:gabe:

:gabe:<3