ScarletNest [Prywatny Serwer]

Niestety jestem zbyt leniwy i nie mam tyle czasu w tym momeńcie (maturka) aby grać na oficjalnym serwerze więc pogrywam sobie na prywantych. W ostatnim czasie pojawiła się strona z dość ciekawą propozycją.

Główne zalety wyżej wspomnianego serwera to:

- oparty o KR (zwykłe seal stampy lecą na dungach skill reset scroll za 200g, najbardziej aktualna wersja i inne bajery)

-zwiększony drop na nestach, raidach i dungach oczywiście (w tym także z króliczka z abyssów)

-przetłumaczony (przez adminów) na język ang

-ulepszony cash shop - wiele strojów z różnych części, zmodyfikowane boxy/eggs (zależnie od wersji)

I inne bajery, tutaj pełna lista http://scarletnest.com/showthread.php?21-Server-Details-(To-Be-Updated)

Serwer jeszcze nie ruszył, na razie jest dostępne forum, gra ma wystartować w ciągu dwóch tygodni.

I tutaj pojawia się moje pytanie, czy ktoś jeszcze także byłby zainteresowany grą na tym serwerze? Swoje pytanie kieruję do bardziej doświadczonych graczy, nie mam nic do newbie ale z doświadczenia wiem, że większość takowych zaczyna grę, zadaję masę pytań (na które mogą uzyskać odpowiedź gdyby tylko przeczytali opis itemka itd...) a po kilku dniach, tygodniu może dwóch ich nie ma. Gdyby ktoś kto już miał styczność z grą miałby ochotę pograć to byłoby super. Jeśli uzbierało by się jeszcze dwie osoby (w tym ktoś kto lubi priesta) to można by spokojnie razem nesty robić, gdyż mam jeszcze jednego znajomego, który na pewno będzie grał.

Hmm brzmi obiecująco zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :) może się skusze na wspólną grę ( oby otworzyli przed przerwą świąteczną xD ) mam nadzieje że pójdzie mi na moim lapku xD

Hmm brzmi obiecująco zobaczymy jak to wyjdzie w praniu może się skusze na wspólną grę ( oby otworzyli przed przerwą świąteczną xD ) mam nadzieje że pójdzie mi na moim lapku xD

Taki mają zamiar, mieli jakieś problemy i jeszcze nie doszły do nich pliki, ale chcą otworzyć serwer przed świętami.

kiedy bedzie serwer bo inne privy z assassinami są całe zbugowane ;/

Chętnie zagram a kiedy dokładniej to bedzie ? ktoś może wie ?

Niestety nadal nie wiadomo :( pojawiły się jakieś komplikacje i serwer na razie nie wystartował oraz nie podali daty startu. Jeszcze nie rozpoczęli nawet testów.

musze pograć w końcu asskiem ;D na 1 prv widziałem że ma za***iste przeliczniki skilli lecz nie dało się zrobić sub klasy ;/

Jak otworzą to otworzą masę roboty mają i nie pierwszy raz pewnie napotkali się na problemy różnego rodzaju. Ja osobiście będę grał i starał się integrować z grupą dawno nie grałem w dn z powodu D3 lecz zamierzam wrócić chociaż uprzedzam że z moją częstotliwością grania będzie różnie pracuję na 3 zmiany i mogę się pojawiać w grze o różnych dziwnych porach xD.

@DOWN

Może dlatego że nieraz jest łatwiejszy i tańszy dostęp do CC, zresztą każdy gra gdzie chce i to jest jego osobisty wybór :D

Może mi ktoś wyjaśnić jakie są plusy grania na takich serwerach prywatnych w gry które są f2p??

Nie trzeba spędzać tak dużo czasu żeby pożądnie ubrać postać jak na oficjalnych, więcej waluty z cash shopa za taką samą cenę. Może gra i jest f2p, ale im większy cap tym bardziej robi się p2w. Przeciętne eq nie wystarczy żeby zrobić ddn'a, a enchant w dragon neście jest tak irytujący, że czasem odechciewa się grać

Osobiście wolałbym, źeby dn był b2p albo chociaż p2p, zapłaciłbym ten abonament, który z reguły nie jest bardzo duży i mógłbym spokojnie grać, nie byłoby tak dużej różnicy między graczami którzy dużo ładują a między tymi którzy nie. Nie wiem jak dla Cb, ale dla mnie zapłacenie 10-15€ za 10 boxów to dużo (takie są w tej chwili ceny na EU). Jeszcze patrząc na to jak lecą itemki z boxów, jakiś koleś pisał wczoraj, że otworzył 100 boxów i mounta nie dostał, niektórzy otwierają kilkanaście i mają, kolejny irytujący system. Dla porównania np na playdgn za 15€ masz 100 boxów jak aktywują zniżke 30% a ta zniżka zawsze jest pod koniec miesiąca.

Oczywiście na privach też nie jest tak kolorowo. Ostatnio dowiedziałem się, że większość graczy wyżej wymienionego priva gra na hakach. Więc zakończyłem przygodę z tym serwerem, mam nadzieję, że będzie to inaczej wygládać na scarlet, a jeśli nie to zostanę przy eu.

Hmm... czuje że ten server to fake bo forum zamkneli ;(

To nie był fake, serwer miał działać, miałem kontakt z adminem, ale serwer jak na razie nie wystartuje bo koleś który miał im dostarczyć pewne kluczowe pliki teraz niewiadomych powodów nie chce tych plików dostarczyć no a jeśli on tych plików nie dostarczy to serwer nie wystartuje

Niestety jestem zbyt leniwy i nie mam tyle czasu w tym momeńcie (maturka) aby grać na oficjalnym serwerze więc pogrywam sobie na prywantych. W ostatnim czasie pojawiła się strona z dość ciekawą propozycją.

Główne zalety wyżej wspomnianego serwera to:

- oparty o KR (zwykłe seal stampy lecą na dungach skill reset scroll za 200g, najbardziej aktualna wersja i inne bajery)

-zwiększony drop na nestach, raidach i dungach oczywiście (w tym także z króliczka z abyssów)

-przetłumaczony (przez adminów) na język ang

-ulepszony cash shop - wiele strojów z różnych części, zmodyfikowane boxy/eggs (zależnie od wersji)

I inne bajery, tutaj pełna lista http://scarletnest.com/showthread.php?21-Server-Details-(To-Be-Updated)

Serwer jeszcze nie ruszył, na razie jest dostępne forum, gra ma wystartować w ciągu dwóch tygodni.

I tutaj pojawia się moje pytanie, czy ktoś jeszcze także byłby zainteresowany grą na tym serwerze? Swoje pytanie kieruję do bardziej doświadczonych graczy, nie mam nic do newbie ale z doświadczenia wiem, że większość takowych zaczyna grę, zadaję masę pytań (na które mogą uzyskać odpowiedź gdyby tylko przeczytali opis itemka itd...) a po kilku dniach, tygodniu może dwóch ich nie ma. Gdyby ktoś kto już miał styczność z grą miałby ochotę pograć to byłoby super. Jeśli uzbierało by się jeszcze dwie osoby (w tym ktoś kto lubi priesta) to można by spokojnie razem nesty robić, gdyż mam jeszcze jednego znajomego, który na pewno będzie grał.