Ścigałka poszukiwana!

Cześć wszystkim!

Po powrocie do NFS'a Undergrounda i The Crew natchnęło mnie by pograć w jakiś inny, podobny tytuł, jednak nie mogę znaleźć niczego dobrego w podobnym guście. Zależy mi na kilku elementach:

- Tryb swobodnej jazdy (podobny do tego z wyżej wymienionych tytułów),

- W miarę szeroka lista dostępnych samochodów,

- Duże możliwości tuningowania,

- Możliwość przechodzenia gry jednym-dwoma autami (W nowym Most Wantedzie strasznie zraziły mnie osobne wyścigi dla każdego z dostępnych aut),

- Tytuł skupiąjący się na wyścigach ulicznych.

Jeśli ktoś grał w gierkę o podobnych cechach to proszę, podzielcie się doświadczeniami. Liczę na pomoc w poszukiwaniach! :D

Ostatni dobry nfs to most wanted z 2005.

Gatunek umierający, podobnie jak przygodówki i klasycznie strategie.

Burnout Paradise?

Ostatni dobry nfs to most wanted z 2005.

Gatunek umierający, podobnie jak przygodówki i klasycznie strategie.

Klasyczne strategie? Co masz na myśli? Total Wary cały czas się świetnie trzymają. Przykładem może być ostatnio wydany Warhammer II, który zbiera pozytywne opinie, bądź trochę starszy Stellaris. Zresztą w drugiej połowie 2018 wychodzi Ancestors Legacy i może okazać się niezłym sztosem (zresztą jaram się jak pochodnia od momentu zobaczenia pierwszego gameplaya z tej gry).

to już rts-y są bliższe wyginięciu, a ścigałek z nowszych chyba na prawdę nic ciekawego nie ma, może warto poczekać na the crew 2

@Mandrah Dzięki za propozycję! Obejrzałem gameplay i w najbliższym czasie wypróbuję, zapowiada się dość ciekawie.

@Hesoy Myślałem już nad The Crew 2, ale po pierwszych zapowiedziach widzę, że troszkę z nią przekombinowali. To chyba nie dla mnie. :D

Forza Horizon 3.