Scions of Fate, wielki patch, masa nowości, nowa klasa itd. (Z poradnikiem jak się wgłębić w świat gry)

Grałem w scions of fate ponad rok czasu.Ale polityka Netgame ciągnęła grę na dno. Jak wygląda teraz sprawa? Hero Online zniszczyli przez P2W, pamiętam, że w SoF też powoli to wchodziło.

W sofie nie ma pay2win, co najwyzej pay to safe time. Wszystkie przedmioty z item shopu mozna kupywac od graczy i nie ma t am przedmiotow, ktory by zrobily z gry pay2win. Jak juz pisalem...nie wydalem ani grosza i doszedłem spokojnie do end game i nadal brne w gore.

Do tego teraz zmienił sie team zarzadzajacy Scions of Fate i gra odzyla...dodali nowe patche z masa contentu wiec nie ma czasu na nude. Ulatwili tez rozgrywke nowym graczom do 80lvl~~ bo do tego 80 lvla raczej kazdy zdarzy juz sie nauczyc w to grac i wiedziec co ma rozwijac, co kupywac itd.

Wiec smialo mozesz wracac. A co do Hero online to nie potrafie powiedziec.

Powiem Ci, tak jak kolega up, że jesteś mega pomocny i coraz bardziej mnie przekonujesz żeby zassać.

Mam dylemat: GPlaye mnie nie przekonywują ale to jak opowiadasz o niej bardzo :P. Chyba jedyną opcją będzie pobrać i sprawdzić, bo uwielbiam wszelkie grindowniki(metin FTW!)

Spytam jeszcze o klasę full PVE i nastawioną na zarobek, na dobry start, drop, instancje itp.

Istnieje może jakas aktywna strona fanowska? Bo forum z tego co wiem wyłaczone na czas zmiany layouta.

Powiem Ci, tak jak kolega up, że jesteś mega pomocny i coraz bardziej mnie przekonujesz żeby zassać.Mam dylemat: GPlaye mnie nie przekonywują ale to jak opowiadasz o niej bardzo . Chyba jedyną opcją będzie pobrać i sprawdzić, bo uwielbiam wszelkie grindowniki(metin FTW!)Spytam jeszcze o klasę full PVE i nastawioną na zarobek, na dobry start, drop, instancje itp.Istnieje może jakas aktywna strona fanowska? Bo forum z tego co wiem wyłaczone na czas zmiany layouta.

Klasa nastawiona pod PvE i totalny zarobek przy okazji ekwipunek tani w utrzymaniu. Ninja...ewentualnie Lucznik.

Dlaczemu? Ciezko bedzie mi to teraz wytlumaczyc osobie, ktore wczesniej nie grala w gre ale postaram sie...a i nie kieruj sie filmikami na youtubie bo są to starocie.

Ninja tylko auto atakujesz i nie potrzebujesz kupywac potionkow many, ktore podczas farmienia szybko nam sie koncza i trzeba co chwila wracac do miasta po nowe. Natomiast majac dobry def i i mnostwo hp potow w inventory mozemy grindowac nawet przez 10 godzin nie muszac wraca do miasta.

Do tego bron dla takiego lucznika i ninjy jest tania, poniewaz klejny/szafiry itd pod attack damage kosztują grosze i dostajemy ich mnostwo z roznych zadan natomiast postacie pod skile] skill attack] wymagaja od nas nieco wiecej funduszy przez co i trzeba sie wiecej napocic by takie cuś wykombinowac.

No i to, ze jest tansza nie znaczy, ze jest gorsza bo obrazeniami dorownuje spearenom pod skill attack.

Zawsze mozesz do mnie napisac w grze jezeli bedziesz mial pytania tak jak juz zrobilo to pare osob lub tutaj na forum ;)

Jestem również weteranem tej gry (archer 100lvl) ale nie gram od roku, podeślij screena proszę z miasta :)

Zachęciłeś mnie, zaraz zasysam ^^ Bot faktycznie trochę odrzuca, ale jeżeli potem jest jakieś sensowne pvp to czemu nie?
Jedno pytako tylko, czy w tej grze są jakieś dungeony? ^^ Uwielbiam leczyć na dungach ^^

Dungów jako takich chyba nie ma stwierdzając po tym, że jest to grindownik. Zawsze leczyć można na PvP. Ja gierkę już pobrałem ale nie mam czasu odpalić.

Tak wgl. to mi(może nie tylko) przez przeglądarkę pobiera się 200kb/s max(3h przy 1,8gb klienta). Wiec klikacie na ten odnośnik download client prawym i "kopiuj adres"- nie obrazka. I tworzycie nowe zadanie w programie do torrentów, wklejacie ten adres i ssacie z full speedem.

Dalej myśle nad klasą i zastanawiam się czy ninja autoatacker nie znudzi mi sie- tego bym nie chciał bo obiecałem, że jakiś 70++ wbije w tej grze żeby zasmakować pvp. Szkoda, że gra jest "nienajmłodsza" i nie ma for polskiego community, albo przynajmniej angielskiego co do buildu czy poradników expa itd.

Dungów jako takich chyba nie ma stwierdzając po tym, że jest to grindownik. Zawsze leczyć można na PvP. Ja gierkę już pobrałem ale nie mam czasu odpalić.Tak wgl. to mi(może nie tylko) przez przeglądarkę pobiera się 200kb/s max(3h przy 1,8gb klienta). Wiec klikacie na ten odnośnik download client prawym i "kopiuj adres"- nie obrazka. I tworzycie nowe zadanie w programie do torrentów, wklejacie ten adres i ssacie z full speedem.Dalej myśle nad klasą i zastanawiam się czy ninja autoatacker nie znudzi mi sie- tego bym nie chciał bo obiecałem, że jakiś 70++ wbije w tej grze żeby zasmakować pvp. Szkoda, że gra jest "nienajmłodsza" i nie ma for polskiego community, albo przynajmniej angielskiego co do buildu czy poradników expa itd.

Tu sa po Angielsku poradniki buildy itd.

http://s3.zetaboards.com/LiminalityHouse/forum/58621/

Prosiłem wyżej o ss miasta.

Zaraz ci wysle bo sie zsikam z niecierpliwości jak nie odpale jej :>

Nie wiedzialem o jaki screen chodzilo ;U

A co mi tam, tez pogram.

A wbije na archera zobaczyć.

Mi się paczuje ;/ Ludzi widze sporawo(pewnie same 100lv+) :) A widzę masz gildię oryginalną Husaria :P macie aktywnych członków? Czy założyłeś żeby być kojarzony z polską :P

Zalozylem by byc i kojarzonym i by miec pewna gildie w ktore bede mogl zakladac house uniformy.To taka specjalne kostiumy, ktore sie projektuje jako przywodca, mozna sie nimi okryc by nie bylo widac co jest pod nami.@normalnie jest wiecej w osob w miescie ale w chwili obecnej jest Double exp 2 i ludzie lataja bić level. od 8 do 21 exp x 2 a potem od22 do 1 w nocy.

Zalozylem by byc i kojarzonym i by miec pewna gildie w ktore bede mogl zakladac house uniformy.

To taka specjalne kostiumy, ktore sie projektuje jako przywodca, mozna sie nimi okryc by nie bylo widac co jest pod nami.

@normalnie jest wiecej w osob w miescie ale w chwili obecnej jest Double exp 2 i ludzie lataja bić level. od 8 do 21 exp x 2 a potem od 22 do 1 w nocy. Do tego dochodza 3 chanelle na ktorych sa porozrzucani gracze.

Zawsze mozecie dodac mnie do znajomych w grze, nicki podałem.

Pobiera mi grę z prędkoscią 20kb/s, jakas rada na to?

Ja, jak kolega poradził, ściągnąłem Internet Download Managera i poszło szybciutko :)
Btw, miał ktoś problemy z mailem aktywacyjnym? Nie doszedł mi 2x na tlen.pl i na gmail'a też nie ; /

Ja, jak kolega poradził, ściągnąłem Internet Download Managera i poszło szybciutko Btw, miał ktoś problemy z mailem aktywacyjnym? Nie doszedł mi 2x na tlen.pl i na gmail'a też nie ; /

Wlasnie zalozylem nowe konto by sprawdzic i doszlo mi odrazu

Szlag by to jasny trafił ; _ ;

Szlag by to jasny trafił ; _ ;

Sprobuj sprawdzic spam a jak nie to moze zaloz mejla na jakichs innych stronach i szybciej dojdzie. Pierwszy lepszy znalazlem tutaj http://www.mail.com/int/

Na tej też niestety nic. Hmm... Zobaczymy, jak do jutra nigdzie nie dojdzie to będę kombinować. Chwilowo odpuszczam ^^