Scrolls

Witam, gra ktoś może ?

Scrolls to strategia, w której gracze wyposażeni w stworzone przez siebie talie kart ścierają się na heksagonalnej planszy. Jest to produkcja studia Mojang, znanego ze stworzenia niezwykle popularnego Minecrafta.

Gra należy do gatunku turówek i łączy elementy karcianek oraz planszówek. Zabawa toczy się na heksagonalnej planszy. Gracze tworzą wpierw własne talie, złożone z tytułowych zwojów, a następnie wykorzystują je do pojedynków z rywala

Najważniejsze:

Scrolls jest B2P (20zł) oraz jutro ma być oficjalna open beta i klient ma być udostępniony na androida

(tak naprawdę wersja 1.0 ukazała się już dzisiaj)

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=Eb_nZL91iqE

Wygląda całkiem ciekawie. Podoba mi się pomysł z tymi "krzyształami", czy tam totemami, które trzeba rozwalić, zeby wygrać :) Zawsze jakaś miła odmiana od bohatera i jego HP. Jeżeli nie wprowadzą płatnych paczek kart, których nie będzie się dało zdobyć po prostu grajac w grę, to może wypróbuję. Trzeba jednak pamiętać że wszystkie gry TCG to pożeracze mamony, w których P2W jest na porządku dziennym. Grałem w Hearthstona, M&M Duel of Champions i właściwie wszystkie gry TCG dostępne na andka (coś koło 30+ ) i spotkałem się jedynie z dwoma tytułami, oczywiście nie PC-towymi, które nie miały wyraźnego P2W. Chcąc zacząć grać w jakąkolwiek grę TCG (choć tak naprawdę TCG odnosi się do gier, w których kartami można handlować z innymi graczami, w przeciwnym wypadku to CCG) trzeba liczyć się z tym, że "darmozjady" będą musiały włożyć 2x więcej wysiłku, zeby osiągnąć to, co płacący gracze. Mam nadzieję, że tutaj będzie inaczej.

Nie ma p2w, jest handel co jest wazne, Jest dobry kontakt z graczami bo jest czat ogólny i kontakt z modami którzy chętnie pomogą

Nie ma p2w, jest handel co jest wazne, Jest dobry kontakt z graczami bo jest czat ogólny i kontakt z modami którzy chętnie pomogą

Witam, gra ktoś może ?

Scrolls to strategia, w której gracze wyposażeni w stworzone przez siebie talie kart ścierają się na heksagonalnej planszy. Jest to produkcja studia Mojang, znanego ze stworzenia niezwykle popularnego Minecrafta.

Gra należy do gatunku turówek i łączy elementy karcianek oraz planszówek. Zabawa toczy się na heksagonalnej planszy. Gracze tworzą wpierw własne talie, złożone z tytułowych zwojów, a następnie wykorzystują je do pojedynków z rywala

Najważniejsze:

Scrolls jest B2P (20zł) oraz jutro ma być oficjalna open beta i klient ma być udostępniony na androida

(tak naprawdę wersja 1.0 ukazała się już dzisiaj)

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=Eb_nZL91iqE