Serial

CHEJKA! Moze ktos mi polecic jakis fajowy serial?:3

Seriale, ktore ogladalam/ogladam/zamierzam ogladac :
-The Walking Dead
-Dominion
-GoT
-Salem
-Helix

mod_ico.png
Przenoszę do odpowiedniego działu ~ blaumro

HIMYM

Scrubs

The Mentalist

Zły dział lel :v

Co by tu polecić:

-Wikingowie

-Dr. House

-Skazany na Śmierć

Ja polecam goraco tytuly:

-Rzym

-Gra o Tron

-Skazany na smierc

-Czas Honoru (Polski swietny serial o II WS)

-The Walking Dead

-Dexter

-Breaking Bad

Te wszystkie seriale naprawde warto obejrzec. Od kazdego z nich ciezko sie bylo oderwac, ogladalem czasami po 12 godzin dziennie ;)

Z tych co podałeś polecam zabrać się za Salem i Helix . Oba są mało znane ale obejrzeć je naprawdę warto ! Sam skończyłem już Helix i czekam na następny sezon a Salem oglądam na bieżąco :) Dodać od siebię jeszcze mogę Arrow (chyba wiadamo o czym) oraz Supernatural (super serial ,który chyba nigdy mi się nie znudzi polecam oczywiście jeżeli lubisz takie klimaty )

Vikings, wiedźmin (stary ale bardzo przyjemnie się ogląda)

A gdzie Revolution ? świetny serial

nie wiem co polecić, to napisze co oglądałem i pamiętam w tej chwili (oj było tego trochę)

Czterej Pancerni i Pies - Osobiście z raz na rok oglądam sobie :) znam na pamieć, ale puszczam sobie żeby leciało w tle ;D

Dexter - Fajny serial, jeden z moich ulubionych, polecam obejrzeć. Po 4/5 sezonie tendencja spadkowa, ale daje rade.

Dr House - Klasyka już chyba, pozycja obowiązkowa dla każdego fana seriali. Kto nie zna tego doktora to chyba nigdy nie oglądał telewizji

Fringe: Na granicy światów - nieźle pokręcony SF (w dobrym słowa tego znaczeniu) po kilku sezonach fabułą tak jest zagmatwana i porozgałęziana, że sam nie wiem co oglądam. Serial dosyć dłuugi ale ma swoje momenty :D

Doctor Who (ten nowy) - Nie jestem jakimś fanem ale serial (szczególnie ostatnie sezony) mnie wciągnęły. Przyznam, że początki były trudne bo pierwsze sezony są dość tandetne ale warto było się przebić, chociażby dla samej gry aktorskiej głównych bohaterów

Wikingowie - Lubię takie klimaty, nie zapadł mi szczególnie w pamięć ale osadzenie serialu jak najbardziej na +

supernatural - Dla mnie bomba demony, potwory, wudu, legendy i mity. Mnie wciągnął bardzo B)

Agenci NCIS - Widziałem tylko dlatego, że leciał w TV jakoś po 14 jak kończyłem zmianę. Jedyny serial o klimatach kryminalnych jaki mnie zaciekawił. Nic super, jak dla mnie ale tylko to w TV było to oglądałem ;D

Californication - Dziwny trochę ale innego takiego serialu nie widziałem

Z Archiwum X - Wiem wiem stare, ale kto tego nie zna? Oj oglądało się kiedyś oglądało...

Hannibal - Spodziewałem się czegoś innego ale nawet fajnie się ogląda.

dobra starczy xD oglądałem mnóstwo innych, jak będziesz chciała to napiszę więcej. Może nie mam jakiegoś dobrego gustu ale co zrobić, takie mi się podobały :D

to ja polece jeszcze

Elementary- Sherlock Holmes w obecnych czasach

Zakazane imperium- ameryka za czasow prohibicji

@up Skoro już mowa o nowym Sherlocku to może po prostu Sherlock?

Polecam Doctor Who. Masa odcinków, tych lepszych i gorszych. Każdy znajdzie coś dla siebie, a mimo niskiego budżetu, to kawał dobrego sci-fi.

Falling Skies. Wymiata i masz 4 sezony do obejrzenia :)

Wlasnie mam zamiar sie zabrac za tego Sherlocka nowego od Warner Bros Studio! Salem - ogladam, Helix - obejrzalam (czekam na drugi sezon) :3

To bierz się za Sherlock'a, warto

Fringe oraz Wikingowie również polecam.

Fabuła w Fringe faktycznie po czasie staje się zagmatwana i jedyne co przychodzi namyśl to "co ja oglądam", mimo wszystko warto.

A co sadzicie o tym nowym "hicie" od HBO, o nazwie "Pozostawieni" ? :v

Defiance

Zapomniałem jeszcze dopisać . Leci aktualnie serial o nazwie Dominion ("Akcja osadzona jest w postapokaliptycznym świecie. Armia aniołów wypowiedziała wojnę całemu rodzajowi ludzkiemu. Archanioł Michał przeciwstawiając się swojej rasie, stanął po stronie ludzi. W 25 lat po tych wydarzeniach, ludzie znajdują schronienie w obwarowanych miastach.") Polecam bo naprawdę fajny :)

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/51804-nowe-seriale/ Polecam przejrzeć. Podziękuj leniom za to, że nie chciało się im czytać tematu i powtarzają tytuł co stronę, albo tym, którzy nie potrafią napisać nic więcej o danej pozycji jak tylko coś w stylu "polecam, super serial!!".

Jak oglądałaś Salem, to polecam True Detective, a potem Hannibal. Mega mocne widowisko w klimatach kryminalnych (FBI, śledzctwo, psychopaci- taki mocniejszy i mroczniejszy nieco Dexter). Oba seriale podobne do siebie i tak samo świetne. Jeżeli ich nie obejrzysz, to stracisz bardzo wiele ;)

ja ci polecam Teen Wolf Głównym bohaterem jest Scott McCall, który jest jednym z anonimowych uczniów liceum. Pewnego dnia za namową przyjaciela Stilesa dołącza do policyjnych poszukiwań zwłok w lesie. W nocy bohater napotyka na swojej drodze dziwne stworzenie, które go atakuje. Scott ucieka przed napastnikiem, ale zostaje pogryziony podczas walki. Od tego momentu życie bohatera ulegnie całkowitej zmianie.

ja ci polecam Teen Wolf Głównym bohaterem jest Scott McCall, który jest jednym z anonimowych uczniów liceum. Pewnego dnia za namową przyjaciela Stilesa dołącza do policyjnych poszukiwań zwłok w lesie. W nocy bohater napotyka na swojej drodze dziwne stworzenie, które go atakuje. Scott ucieka przed napastnikiem, ale zostaje pogryziony podczas walki. Od tego momentu życie bohatera ulegnie całkowitej zmianie.

Pozwolę sobie dodać, że serial w pierwszym sezonie może wydawać się bardzo słaby, taki dla gimnazjalistek. Już w drugim sezonie robi się co raz ciekawiej, a kolejne są tym bardziej dobre. Oczywiście momentami serial opada, bo wiadomo, nie każdy lubi oglądać jak to nastolatek ma swoje typowe problemy, a nocą biega za paranormalnymi rzeczami.

Ogólnie też polecam TeenWolf i sam od czasu do czasu obejrzę zaległ odcinek najnowszego sezonu. Pomysły ma fajne momentami i dla nich warto przebrnąć przez nudniejsze momenty.

Nie mogę się doczekać True Blood, a propo wilkołaków i innych nadprzyrodzonych istot. Eh i w tym momencie przypomniałem sobie, że pierwsze odcinki już miały swoje premiery =)

Też polecam Teen Wolf a dodatkowo, Supernatural, Arrow i Smallville :)