Server Burning Legion czy Defias Brotherhood

Cześć wszystkim tak jak w temacie mam dylemat na którym serverze grać.
Podczas testowania gry wbiłem 20 lvl na BL w hordzie i 20 lvl na DB po stronie alliance. Teraz sobie expie na zmianę na obu postaciach nie wiedząc gdzie grać.

Czy na obu tych serverach po obu stronach (horda i alliance) znajdę sporo gildii polskojęzycznych? Mój angielski wystarczy na bezproblemowe czytanie questów ze zrozumieniem i ogólne zrozumienie świata oraz wczucie się w klimat ale mógłbym mieć problem z szybką i dokładną komunikacją głosową na endgamowym pvp/pve oraz nie mógłbym “na luzie” i “o wszystkim” pogadać z innymi osobami z gildii …w skrócie mój angielski nie jest na tak dobrym poziomie żebym uważał anglojęzyczną gildie za coś dla mnie.

Tak w skrócie parę moich pytań:
Na którym serverze w obu frakcjach jest sporo polskich gildii?
Czy na BL jest dużo polskich gildii po stronie alliance?
Czy jest na BL sens grać po stronie alliance skoro spora większość graczy gra na hordzie?
Czy na Defiasie jest dużo polskich gildii po stronie hordy?
Który server byłby lepszym rozwiązaniem dla kogoś kto chciałby po obu stronach zrobić całą fabułę i poznać świat wraz z innymi polakami/polską gildią?
Ogólnie który server polecacie? Może jakiś inny?

Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Zaczynając od początku Ally to pe***y, FOR THE HORDE:D
a teraz przechodząc do Twoich pytań na BL graja głównie polacy ale strona hordy jest stroną dominującą na serwerze oczywiście znajdziesz tam graczy po stronie ally ale zbyt wielkiego wyboru aktywnych gildii mieć nie będziesz.
Nie wypowiem się jak wygląda sytuacja na Defiasie bo już jakiś czas w wowa nie grałem,
ale z pewnością nie polecam grać na serwerze BL za dużo polaków w jednym miejscu.
Lok-tar ogar!

1lajk

defias lepszy

moim zdaniem Defias ale w sumie zależy jaka frakcje wybierzesz :slight_smile: BL-Horda,Defias-Ally