Serwer do WvW z polska gildią

Hej chcę się skupić w grze na WvW. Niedawno wbiłem 60lvl i odblokowałem sobie tą możliwość. Obecnie jestem na serwerze Underworld i zastanawia mnie czy jest jakaś polska gildia nastawiona na ten element rozgrywki, która nauczy świeżaka co i jak. Kupiłem dodatek EOD(narazie tylko, dla klasy postaci necromancera). Mam darmowe przeniesienie, więc mogę serwer zmienić w razie potrzeby. Szukam tylko polskiej gildii ze względu na barierę językową. Mój angielski jest słaby.

Są są, napiszesz na czacie w lions arch napewno ktoś się odezwie, tu masz jedną https://discord.gg/9ScCJzCM

1lajk

na UW raczej nic nie znajdziesz, polecam sie rozejrzec na blacktide albo desolation, wiem ze [HI] holy inquisition cos tam wvw gra ale nie wiem jak duzo

gildie znajdziesz, ale na pewno nie na tym serwerze. Polski serwer - Blacktide. Międzynarodowy możesz sobie wybrać jakikolwiek z topki serwerów.

Dzięki za rady :slight_smile:

Masz HI ktorzy sa na blacktidzie i cos tam czasem pobiegaja (chociaz nie tak czesto jak kiedys i nie w takich liczbach) oraz CC na ruins of surmia. to tyle z polskich gildii grajacych wvw

co to jest wvw?

World vs World :v