Serwer prywatyn

Hej tak jak w temacie, chciałbym zaczac gre na prywatnym serwerze, poleci mi ktoś najlepszy serwer ( Chodzi mi tu o ilosc graczy i aby nie został wyłaczony za kilka dni)
Na tkaich serwerach tez trzeba kupic podstawke czy jest to taki pirat za którego nie trzeba płacic,aby grac

Crimson Desert. Wpisz na google, pierwszy wynik to ten serwer. Nie daje linka bo wg zasad nie mozna sharowac priv serwerow do zywych gier ;p

orientujesz sie moze czy są tam polskie gildie?

GamezBD jak chcesz większą ilość graczy i więcej contentu od Crimson Deserta.

1lajk

No i jezeli chce miec bugi i p2w. Crimson Desert ma mniej conentu bo jest nowy, ale devsi tego priva sa 10 razy bardziej kompetentni od GamezBD

Crimson nadal ma core bugi, których nie tknęli od bety Ci super devi. xD
Gamez nadal jest NAJMNIEJ zbugowanym serwerem ze wszystkich.
Już pominę, że na CDO Valkiria, Tamer i graby nadal są zbugowane, polecam grę z “mniejszą” ilością bugów. xD

1lajk

Ja dodam od siebie kilka faktów, którymi mało na reddicie się dzielili.
Na Gamez co pół godziny za bycie online dostajesz 80 pereł (100 jeśli masz zakupiony membership miesięczny za 12$) vs randomowa ilość pereł dropiona z mobów, a przy niedziałającym bad luck protection można farmić godzinami i nie ujrzeć ani jednej skrzynki na Crimsonie.
Na Gamez bez zakupienia pojedynczego rozszerzenia do wagi wynosi jakieś 1426 (liczba podana przy obecnym lvlu mojej Kuno - 41).
Odnowa energii na Crimsonie jest w dalszym ciągu zbugowana, wiele questów na lifeskille potrafi się spieprzyć, remaster od 5 tygodni oscyluje w dalszym ciągu przy 60%, jeśli chodzi o progress.
No i co najważniejsze - ilość graczy. Technicznie rzecz biorąc masz o wiele bardziej obszerne community na Gamez. Market lepiej opracowany, eq do zakupu nie brakuje, a jakiś czas temu przywrócili trading, więc posty z reddita są dawno nieaktualne, jeśli chodzi o opinie.
Pomijając fakt, że na Gamez są o wiele wyższe raty do wszystkiego.