Serwer z polskim community?

Siemanko!
Od naprawdę bardzo długiego czasu szukam sobie mmo, niestety nic mi nie siada. Kiedyś (z ponad 10 lat temu) gdzie w grze za rączkę prowadził mnie i moją postać wujek czerpałem ogromną frajdę z łatwych serwerów biegając i bijąc się z innymi właśnie w L2. Dlatego też pomyślałem, że może wróciłbym do tej gry, która kiedyś sprawiała mi naprawdę ogrom frajdy. Ostatni etap jaki pamiętam w grze (choć tylko z oglądania) był “patch” z 99lvl-em który strasznie mi się nie podobał, zdecydowanie preferuje do max 85 (O ile nic nie pokręciłem :P)

Aktualnie mam już ponad 23 lata, angielski w miarę ogarniam ale pojęcie o grze mam tak naprawdę zerowe. Dodatkowo na grę mógłbym poświęcać czas regularnie (codziennie wieczorami) ale w granicach godziny do 3, czasem pół dnia, a mój budżet jest ograniczony. Dlatego też poszukuję który;

  • jest grywalny i dość stabilny (postoi dłużej niż kolejny miesiąc / 2)
  • jest dość prosty,
  • minimum mid rate lub high rate
  • ma przyjemny item shop, z jedynie drobnymi wydatkami (najlepiej by zamknąć się w 50zł miesięcznie)
  • z polskim community, chyba, że ktoś byłby chętny przygarnąć mnie do ekipy, której nie przeszkadzałoby zadawanie pytań (bo o pomoc materialną nawet nie śmiem prosić, nie daje mi satysfakcji droga na skróty).
    Pozdrawiam!