Serwer

Witam !

Zamierzam ze znajomym zacząć przygodę z allods. Pobrałem polskiego klienta co się wiąże z przymusowym wyborem serwera (PL-Teb ?)

Moje pytanie brzmi, jak jest z populacją na tym serwerze ?

Dołączam się do pytania , jak stoi populacja na polskim serwerze Allods ?

Nie ma już polskiego serwera. Jest serwer New Frontier ogólnoeuropejski (połączony ze wszystkich angielskiego, polskiego, niemieckiego i francuskiego). Oraz serwer wymagający comiesięcznej opłaty, również ogólnoeuropejski. Na serwerze F2P na pewno na populacje nie będziecie narzekać.

Na f2p jak i na p2p jest masa graczy zawsze odpala się starcie nie ma problemu z polakami tez gram na p2p i bardzo fajnie się gra bez IS-Run

a czy jest w allodsie klasa identyko jak druid z wowa?? albo jakas podobna klasa chodiz mi o to zbey mial przemiany tak jak np druid zamienai sie w kota albo misia a jak nie ma w allodzie to podajcie w jakich grach sa podobne klassy !! z gory dziekuje !!

@UP W Perfect World Barbarian i Venomancer mogą się przemieniać w zwierzątka. ;) w GW2 - Elitarny skill Nornów. ;) LoL - Nidalee, Elise ( wiem, głupi przykład :P ).

W allodsie masz klasę posiadająca peta. Nie pamiętam dokładnie jak się nazywała w poszczególnych rasach ale co do klasy przemieniającej się to niestety ale takiej tu nie znajdziesz.

W allodsie masz klasę posiadająca peta. Nie pamiętam dokładnie jak się nazywała w poszczególnych rasach ale co do klasy przemieniającej się to niestety ale takiej tu nie znajdziesz.

2 klasy posiadają peta, jest to summoner i warden, w polskim kliencie to chyba przywoływacz i strażnik.

W allodsie niestety nie znajdziesz zamiany chara w zwierzaka.

Witam !

Zamierzam ze znajomym zacząć przygodę z allods. Pobrałem polskiego klienta co się wiąże z przymusowym wyborem serwera (PL-Teb ?)

Moje pytanie brzmi, jak jest z populacją na tym serwerze ?