Serwer

Witam,

zaczynam gre z Revelation Online i z ciekawości chciałbym się zapytać na którym serwerze społeczność mmorpg pogrywa? xd

I czy w ogóle jakiś serwer ma "miano" serwera w którym przebywa spora liczba polskich graczy?

moonsea

Server na którym jest większość polaków jak i również ogólnie wybrany przez community RO jako taki 1st to Moonsea.

Tylko Moonsea, nie tylko dlatego ze ma najwiecej polakow ale takze TOP EU gildie siedza tutaj. ;)

A znacie może jakieś polskie gildie na Moonsea? Taki spam gold sellerów na chacie, że nic nie może sie tam przebić >.>

A znacie może  jakieś polskie gildie na Moonsea? Taki spam gold sellerów na chacie, że nic nie może sie tam przebić >.>

Znamy przynajmniej kilka i jakbyś poszukał na forum to byś znalazł. Wystarczy pozmieniać ustawienia chatu -_-'

A to bardzo przepraszam :P. Pierwszy raz weszłam na forum szczerze mówiąc, szukałam też wątku o gildii w kategorii Revelation Online, ale znalazłam jedynie temat o gildii na innym serwerze.

Przyłożę się bardziej :)

kiedyś był news na głównej z polskimi gildiami. szkoda tylko że potem go juz nie aktualizowali bo gildii jest obecnie więcej. W samej grze trudno je znaleźć - wyszukiwanie gildii jest kiepskie, liczą się chyba nawet duże i małe litery. Ale w polskich gildiach jest w czym wybierać na szczęście - sam w jakiejś nawet siedze i jutro w końcu zamierzam pograć.

Poszukaj tutaj, na pewno znajdziesz https://mmorpg.org.pl/forum/forum/104-gildie-klany/

Witam,

zaczynam gre z Revelation Online i z ciekawości chciałbym się zapytać na którym serwerze społeczność mmorpg pogrywa? xd

I czy w ogóle jakiś serwer ma "miano" serwera w którym przebywa spora liczba polskich graczy?