Serwery 128 tick rate i ping

Mam pytanie odnośnie tego czy ping na tych serwerach jest ważniejszy, niż na tych valve, gdzie jest 64 tick rate?

Mam teraz gn4 i zacząłem grać na face it. Cierpię na niskie kill/death ratio. Wiem, że często trafiam tam na rangi wyżej, ale często gram z pingiem 90+ z czym się na MM nie spotykałem. Przeciwnicy zwykle mają sporo mniejszy ping.

Jako gracz z goldem "czwórką" nie masz co się dziwić, że dostajesz lanie od innych graczy na faceitach. Tam raczej nie grają goldy czy tam kałachy. Przeważnie będziesz spotykał graczy od szeryfa w górę.

Co do pingu, to nie jest on raczej ważniejszy, po prostu na 128 tickrate wszystkie strzały trafiają tam gdzie mają trafić, a na 64 raz zaliczy dmg, a raz nie.

Jako gracz z goldem "czwórką" nie masz co się dziwić, że dostajesz lanie od innych graczy na faceitach. Tam raczej nie grają goldy czy tam kałachy. Przeważnie będziesz spotykał graczy od szeryfa w górę.Co do pingu, to nie jest on raczej ważniejszy, po prostu na 128 tickrate wszystkie strzały trafiają tam gdzie mają trafić, a na 64 raz zaliczy dmg, a raz nie.

Mylisz się. Faceita gram mniej wiecej 5 meczy w ciągu tygodnia od bardzo dawna i spotkałem może jednego silvera a tak to w większości goldy i kałachy.

Pingi możesz mieć z 2 powodów.

1: Ludzie banują miejsce serwera więc serwer może stać w Szwecji gdzie możesz mieć taki ping albo w Niemczech.

2: Kiedy serwer sie skończy generować masz 2 opcje.. Pierwsza to klawisz play który potrafi zjadać fps'y i lagować całą gre a 2 dla niby słabszych kompów albo łączy ( nie pamiętam ) kopiowanie IP. Kopiujesz CONNECT:IP i wklejasz to do konsoli. Wtedy łączy sie z serwerem na którym ma być Twój mecz.

Tickrate ma niewiele wspólnego z fps'ami. tick odpowiada za precyzje. np na 64tick gra może nie zarejestrować Twojego strzału w głowe przeciwnika a w 128 już tak. Jest to tak jakby czułość.

Mam pytanie odnośnie tego czy ping na tych serwerach jest ważniejszy, niż na tych valve, gdzie jest 64 tick rate?

Mam teraz gn4 i zacząłem grać na face it. Cierpię na niskie kill/death ratio. Wiem, że często trafiam tam na rangi wyżej, ale często gram z pingiem 90+ z czym się na MM nie spotykałem. Przeciwnicy zwykle mają sporo mniejszy ping.