Sezon 2 Wystartował!

A ja mam takie pytanko koledzy moi. Kupiłem D3 z dodatkiem i od razu założyłem sobie postać sezonową. Bo to i tak pierwsze podejście. Zrobiłęm grę na Normal i co teraz powinienem grindować? Kampanie na nastepnym poziomie trudności czy scenariusze rifty? Jak grać żeby jak najwięcej wynieść z sezonu?

Nie musisz sie z niczym śpieszyć. Czasu starczy na wszystko. Najpierw polecam Ci zrobić kampanie a potem w trybie przygody robić scenario i rifty

Nie musisz sie z niczym śpieszyć. Czasu starczy na wszystko. Najpierw polecam Ci zrobić kampanie a potem w trybie przygody robić scenario i rifty

No ale chyba nie robić kampanii na każdym poziomie trudności? Opłacalne to w ogóle?

Kampanie robisz tylko raz aby odblokować scenariusze i rifty a potem tylko farma w party :P

albo solo :)

Dreed#2117

Mnich

Pogrywam sobie na szczelinach TV, jakby ktoś chciał dołączyć - o różnych porach i w różne dni jestem - to zapraszam, czasami pogrywam z kumplem - też mnich.

Właśnie wystartował 2 Sezon. Kim zaczynacie grać? Czy macie jakiś gotowy build? Jakieś ciekawe pomysły na postać? :D