Sezon 2 Wystartował!

Właśnie wystartował 2 Sezon. Kim zaczynacie grać? Czy macie jakiś gotowy build? Jakieś ciekawe pomysły na postać? :D

Nie widzę sensu zakładania tego tematu, skoro istnieje "dyskusja ogólna"...

Szkoda, że na koniec ferii, jeśli będę miał ochotę pograć to prawdopodobnie w końcu pogram barbem. Build w tym stylu tylko lekko zmodyfikuje go http://www.diablofans.com/builds/38834-frost-leap-barb

Dla kogoś koniec, dla kogoś początek :> (dla mnie ^^) Ale i tak nie będę grał na sezonie, w gl nwm, czy diablo odpalę

Nie widzę sensu zakładania tego tematu, skoro istnieje "dyskusja ogólna"...

Ja widze sens. Nowy sezon warto założyć temat na jego początek, żeby dyskutować konkretnie o sezonie. Proste?^^

Mnie te sezony w ogóle nie jarają. Czekam na patch 2.2, może wtedy wytrzymam z diablo dłużej niż tydzień...

Znajdź jakiś fajny klan i będziesz miał z kim grać. Z ludźmi na ts'ie itp gra sie znacznie ciekawiej

Nie proste, bo po to jest temat "dyskusje ogólne", żeby tam o tym rozmawiać, a nie zakładać pierdyliard tysięcy tematów

Wczoraj z ekipa zaczelismy sezon. W sumie na start byly 3 ekipy :P Dwie po 4 osoby i jedna 3 osobowa. Az milo czat sie czytalo i sluchalo wybrancow na tsie ^^ Tak to moge grac bo z randomami to proncie Panie Boze :D

no to jak jest temat dyskusje ogólnei to moze zmienmy jego nazwe na dyskusje ogolne o diablo 3 i wsadzmy go do inne mmorpg a reszte tematow wywalmy po co one skoro mamy dyskusje ogolne :)

ja startuje z monkiem :) zobaczymy czy mnie wsiąknie

Monk face palm lighting storm ^^ hehe

Mnich popularny bedzie w tym sezonie.

Mnich nie mnich Krzyżowiec 4ever :D

Mnich mi się wydaje, że na obecnym patchu jest najmocniejszą klasa :> Świetny gameplay w porównaniu do sezonu 1 gdzie spamowało się praktycznie tylko mantry :D

Osobiście mam zamiar spróbować Demon Hunterką pod frost :)

a co do kolegi z bólem d*py o temat.. po prostu się nie udzielaj jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie 2 sezonu diablo 3 :)

A jak z barbem i nowym setem pod WW? Akurat mam zjazd na uczelni i może w poniedziałek już ktoś mnie boostnie :D

ts3.novasociety.com zapraszamy do grupy graczy chętnie pomożemy nowym a razem to zawsze milej spędzić czas.

Nowe sety wchodzą w innym patchu... (z tego co pamiętam mówili o następnym)

szukam kompana do gry, zapraszac, moj battletag dodany na profilu :)

Tak jak napisał darkslayer - nowe sety będą w nowym patch'u. Co więcej, zmianie ulegną stare, np. set Iny będzie mieć teraz 6 partów i zmienią się jego bonusy.

Ja konsekwetnie odpuściłem sezony, nie ma dla mnie funu w zaczynaniu wszystkiego od nowa i graniu tylko dla jednego itemu (wristy dla mnicha).

Z monkiem śmieszna sytuacja, od początku RoS'a był najgorszą klasą, 2.1.2 go "reaktywował" i teraz wszyscy nim grają : D

A pamiętam jak było nas 3 w całym klanie :v

Nie mam pomysły gdzie zadać to pytanie więc .... Czy mógłby ktoś bardziej doświadczony powiedzieć gdzie jest największa szansa na drop ,,Losu upadłych''- korbacza.

Nie ma miejsca w którym jest większa szansa że Ci poleci :) Po prostu licz na szczęście podczas zabijania hord demonów :D