Sezon 3 - gracze poszukiwani

Witam.

Poszukuję 3 graczy na dzisiejszy start 3 sezonu o godz 18. Nie wymagam komunikatora głosowego, aczkolwiek dużej ilości czasu (nocka wchodzi w grę) i doświadczenia.

Chętnych proszę o kontakt poprzez PW, bądź też o posta w tym temacie.

Proszę o pełnoletnie osoby, nie chcę w trakcie gry widzieć, że osoba odchodzi bo rodzice jej nie pozwolili dłużej siedzieć itp

Witam ja chętnie zagram na nowym sezonie. Grałem bardzo dużo na vanilli i po premierze Ros natomiast nie grałem jeszcze na sezonie. Mam 21 lat i posiadam sprawy mikrofon natomiast nie wiem czy wytrzymam do 7 rano(zazwyczaj o 3-4 rano to już padam :P)

Witam ja chętnie zagram na nowym sezonie. Grałem bardzo dużo na vanilli i po premierze Ros natomiast nie grałem jeszcze na sezonie. Mam 21 lat i posiadam sprawy mikrofon natomiast nie wiem czy wytrzymam do 7 rano(zazwyczaj o 3-4 rano to już padam )

Zapodaj BattleTag, nocka nie jest koniecznością, więc jeżeli dotrwasz do 3 to i tak dobrze :)

Edit: No tak, mogłem spojrzeć na sygnaturkę ;)

Froippi#2837 Piszę się na nockę :D

Witam.

Poszukuję 3 graczy na dzisiejszy start 3 sezonu o godz 18. Nie wymagam komunikatora głosowego, aczkolwiek dużej ilości czasu (nocka wchodzi w grę) i doświadczenia.

Chętnych proszę o kontakt poprzez PW, bądź też o posta w tym temacie.

Proszę o pełnoletnie osoby, nie chcę w trakcie gry widzieć, że osoba odchodzi bo rodzice jej nie pozwolili dłużej siedzieć itp