Shakes and Fidget - w12 - dziś start!

Możesz podać nazwę gildii? Bo mam milion zaproszeń...

ja tak samo

Ja będę dopiero po 22, bo jestem w pracy, ale karczmę dzisiaj na grzybach zrobię całą. Jak wspominałem, jutro wszystko się ogarnie na tip-top.

Wystarczy przeczytać posty w temacie a nie.... a będziecie mieli odpowiedź...

ej to może się jakoś do tej 22 skontaktujemy jako grupa ? ts , skype albo fb

Moze discord? Postawilem kanal tekstowy i glosowy. Zapraszam: https://discord.gg/TWHb3a7

Oczywiscie kto chce. Mysle ze discord bedzie najbardziej odpowiedni ze wzgledu czat tekstowy, glosowy tez profit, ale nie kazdy lubi rozmawiac grajac w gre przegladarkowa.

Założycie gildie to dajcie znać.

Ma ktos dzialajacego bota? Bo cos ustawic nie moge...

Banuja za boty, wiec nie działa. A jak działa to jakas zaktualizowana wersja.

Od kilku swiatow uzywalem bota do walk na arenie i nigdy bana nie dostalem wiec nie wiem...

Dobra, udalo mi sie skonfigurowac :P Robcie ta gildie i dajcie zaproszenie do Malgoth

Bota macie na niemieckiej stronie (na Google idzie wszystko ogarnac) korzystalem na w2 i zadnego bana nie dostałem. Wystarczy pare grzybkow kupic... :P takie moje zdanie. Z ciekawości zaczalem I zalozylismy gildie ze znajomymi ( jest Nas aż 3je) Zobaczymy jak to sie bedzie krecic

Jakieś propozycje na nazwe gildii? :)

może po prostu Wolność ? FREEDOM

niestety zajęta

Ja mam MuchOOmory ;P jak ogarniecie coś dajcie znać

Powstała gildia o nazwie 'mom says Im special', osoby które podały nicki, zostaną zaproszone jeszcze dziś (w kolejności dodawania postów) . Reszta osób, która nie napisała swoich nicków, niech napisze je tutaj w komentarzu lub w grze na pw nick; Cicuta

Zapomniałem o najważniejszej części podania, nicku :) jak coś to DarkSlayer

'Weekend pełen eventów!- czyli jak nie zwariować od nadmiaru złota i grzybów [(nie)PORADNIK].

Cześć! W ten weekend uruchomione zostają wszystkie eventowe wzmocnienia (począwszy od złota, przez exp, kończąc na grzybach). Jest to idealny moment by zadbać o dobry start naszej małej społeczności, jednocześnie rozbudowując potęgę swojego bohatera. W związku z powyższym, w najbliższy weekend obowiązuje składka 90% złota z wypraw i wart. Ci, co grali wcześniej w S&F wiedzą, że wpłacanie złota i grzybów na gildie, szczególnie w dniu startu świeżego serwera, jest istotne i zwraca się w przyszłości. Miłego halucynkowania!'

Prosze o usunięcie posta

@CicutaVenenum

Poproszę o zaproszenie :) nick Tropiciel

Moze discord? Postawilem kanal tekstowy i glosowy. Zapraszam: https://discord.gg/TWHb3a7

 

Oczywiscie kto chce. Mysle ze discord bedzie najbardziej odpowiedni ze wzgledu czat tekstowy, glosowy tez profit, ale nie kazdy lubi rozmawiac grajac w gre przegladarkowa.

Moj nik Stilo.

Zapraszam na discorda.

Drodzy grzybiarze! Nasza społeczność szybko rośnie w siłę. Poziom rozbudowy budynków gildyjnych jest zadowalający i cały czas progresuje. Bardzo mi miło, że tyle osób zaangażowało się we wpłacanie złota podczas wydarzenia 'Oktoberfest'. Rangi oficera zostały porozdawane, ale jeszcze w przyszłości będziecie mieli możliwość ich uzyskania.

* Wiele osób zastanawia się, czemu jeszcze nie powstał regulamin. Odpowiadam. Regulamin powstanie dziś wieczorem, a udostępniony zostanie jutro rano. W podobnym czasie pojawi się opis gildii w samej grze, który rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji. Pozdrawiam.

@CicutaVenenum

Poproszę o zaproszenie, nick - Svshy

Dziękuję!