Shaun T Workout - pytanie

Witajcie, planuję znowu się odchudzać mam już dietę i tylko biegam i zainspirował mnie trening Shaun T - miał ktoś z tym styczność? Widzę, że mocno można spalić poświęcając tylko 25min. Ciekawią mnie rezultaty tego treningu i ile razy w tygodniu trzeba go stosować, myślę o ćwiczeniach na filmiku poniżej. Chciałbym tylko dodać, że mam sporą nadwagę i czy to będzie piekło dla mnie? xD

Zacznij od marszobiegów lub pływania. Treningi HIT raczej są dla osób, które mają jakiś staż. Bez sensu, abyś od tego zaczynał i po 45 sekundach nie mógł dalej oddychać

Jeśli masz sporą nadwagę. Chociaż, to bardzo mocno arbitralne pojęcie, to polecam zacząć od szybkkiego marszu pod górkę na bieżni. Do tego zmiana stylu żywienia.
Odrzucamy zboża, produkty mleczne, napoje słodzone (w tym słodycze).

Zacznij małymi krokami, jak zobaczysz rezultaty, to sam będziesz chciał ćwiczyć dalej.

Wiesz co, każdy ruch jest dobry. Jeżeli to jest dla Ciebie za trudne, to przykładowo rób mniej, po prostu, ale nie do momentu, aż pomyślisz, że nie dasz już rady, tylko próbując jak najdłużej wytrzymać.

Jestem ektomorfikiem i może łatwo jest to dla mnie mówić, ale dla mnie ciężko jest przykładowo podnieść duży ciężar, a endomorficy tego mogą nie rozumieć, heh.

Ale koledzy wyżej dobrze Tobie piszą, zacznij od podstaw, potem dopiero zacznij coś trudnego, bo możesz czegoś jeszcze dostać.

kazdy trening jest dobry :D

podziwiam ludzi ze street workout

Witajcie, planuję znowu się odchudzać mam już dietę i tylko biegam i zainspirował mnie trening Shaun T - miał ktoś z tym styczność? Widzę, że mocno można spalić poświęcając tylko 25min. Ciekawią mnie rezultaty tego treningu i ile razy w tygodniu trzeba go stosować, myślę o ćwiczeniach na filmiku poniżej. Chciałbym tylko dodać, że mam sporą nadwagę i czy to będzie piekło dla mnie? xD