Sherlock Holmes,pytanie

Nie wiem czemu ale mam ochotę przeczytać wyżej wymieniony tytuł.Mam tylko pytanie: Czy Sherlock Holmes jest jakoś fabularnie ciągły w sensie czy muszę od jakiejś książki zaczynać czy mogę wybrać dowolną.

Żodyn nie pomoże.Żodyn.

Nie, jest to zbiór opowieści. Widziałem ostatnio w księgarni bardzo fajne zbiorcze wydanie Sherlocka. Polecam kupić.

Na końcu szerlok umiera, ot taki mały spojler

warn_ico.png
Moja wiara w ludzkość, też...
~Leman

W myśl pewnych słów "Everybody lies" :). Holmes to zbiór dłuższych bądź krótszych opowiadań. Nie musisz jakoś specjalnie trzymać się chronologii.

@uppper up KURRRRRRRRRR,admininstracja czemu nie usuniecie tego postu?Zepsutą trochę serie mam ja i ktokolwiek kto nie czytał a może miał zamiar.

A reszcie dziękuję za pomoc.

To był główny zarzut wobec ostatniej ekranizacji Holmsa - myślałem że wszyscy to już wiedzą. A z Holmsem jest jak z bondami starymi - nie jest powiedziane który dzieje się w jakich czasach czy nie jest wskazana żadna właściwa ich kolejność.

Spoiler to spoiler.Albo się nie piszę albo robi jakieś ostrzeżenie.

Holmes w książkach nie umiera. Jak go Conan Doyle zabiłto go fani tak zaczęli wyzywać, że czemu itp. i przywróciłgo do życia.

Tyle że ja nie doczytałem Holmesa do konca, bo to przecietniak z mega hajpem haha, tak sobie rzuciłem tekstem, nie wiem czy umiera. W sumie to by sie zgadzalo, dlatego tak latwo odgadlem zakonczenie.

A warna to sobie możesz dać idioto.

Jestes moderatorem i dajesz ostrzezenia wg regulaminu a nie wlasnego widzimisie przygłupie i to 2 punkty

Jednak to forum jest prowadzone przez ułomnych ludzi i dzieciakow

P.S. ssij pałe durniu

może i to nie zbyt dorosłe, ale ktos musiał ci to wytłumaczyć bo inaczej nie zrozumiesz, dopoki sie nie zblize do twojego marnego poziomu

warn_ico.png
Obraza użytkownika ~ blaumro

No i widzisz takie wypowiedzi ludzi którzy nie czytali, umiera sra nie umiera. Weź książkę i czytaj polecam.

Bo Ci żyłka pęknie ;)

Autor otrzymał już odpowiedź, a z racji tego, że zaczyna się spam zamykam.

Nie wiem czemu ale mam ochotę przeczytać wyżej wymieniony tytuł.Mam tylko pytanie: Czy Sherlock Holmes jest jakoś fabularnie ciągły w sensie czy muszę od jakiejś książki zaczynać czy mogę wybrać dowolną.