Shoutbox wyłączony

Do czasu kiedy nauczycie się przenosić wasze sprzeczki na PW, shoutbox zostaje wyłączony.

no wreszcie.

Ktoś miał słowny fight ?

Up@- oj wielu użytkowników miało

Nareszcie już zaczynał mnie nudzić ten SB i w ogóle to wszystko

Tylko że bez SB to sie dopiero pusto zrobi

Niech Cię już głowa o to nie boli, jak będzie miał wrócić... To wróci - prędzej niż Ci się wydaje.

A mi to lotto, bo i tak w przyszłości będę rzadziej odwiedzał forum. Ale wielu userkom to nie będzie odpowiadało i mogą odchodzić. To nie moja decyzja, to nie moja odpowiedzialność ;)

Mnie nawet te ich pogawędki śmieszyły...

Mnie nawet te ich pogawędki śmieszyły...

mnie tez, szczegolnie jak rimejk z nimi gadal to juz tam sikalem ;d

Haha dobre, tylko dzieki SB forum jeszcze zylo, w tej chwili popelniacie samobojstwo , wiecie? :[

Tak jakbyscie mieli chore serce i sobie sami rozrusznik wylaczyli (sorka za glupie porownanie xD)

Lepiej szybko go wlaczcie bo inaczej forum zdechnie na amen. (zerowa aktywnosc i tak byla, teraz jest juz na minusie ...)

Szkoda, a miałem zostac kimś wielkim dzięki SB takim protem jak Kubosz no cóż bywa. Poczekajmy na ten SB.

Haha dobre, tylko dzieki SB forum jeszcze zylo, w tej chwili popelniacie samobojstwo , wiecie? :[Tak jakbyscie mieli chore serce i sobie sami rozrusznik wylaczyli (sorka za glupie porownanie xD)Lepiej szybko go wlaczcie bo inaczej forum zdechnie na amen. (zerowa aktywnosc i tak byla, teraz jest juz na minusie ...)

Jeżeli forum to dla Ciebie tylko SB to powodzenia. Zapraszam na:

czateria.pl

czat.wp.pl

Jeżeli forum to dla Ciebie tylko SB to powodzenia. Zapraszam na:czateria.plczat.wp.pl

Chamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Onet gdzie? Przeplacili cie i reklamujesz wrogie nam opcje :lol:

//To będzie nasza słodka tajemnica, płacę 25%, ok? - Mr. Hania

Niech zgadne:

Dixell spamował o kiełbasie, więc zuker powiedział że ma wpier*** jak nie przestanie, dix wtedy afk wiadomo z jakiej przyczyny(kiełbasa),więc kuboszek chce pojechać tekstami zukera. Wtedy joker próbuje pojechać kubosza, więc salek wkracza z widłami na pole bitwy kasując jokera. Kubox go uspokaja i wtedy wkracza dix robiąc rozpierduche z zukerem, zuker zmienia konto i broni nim samego siebie. Białasy zaczęły spamować o truskawkowych bananach i śmierdzących serach. Broda robi AVE i spamuje o niczym. Wkracza wkur**** rimejk i mówi " ***** ******** ****** ********* **** *****" ale all nadal spamują. I tak oto sb został zniszczony przez magiczną moc rimejka.

Zgadłem?

Czy nie prościej było by dać np. bana na 48h dla tych co się na SB stresowali żeby mieli czas ochłonąć? Bo odpowiedzialność zbiorcza za wypowiedzi co niektórych userów jest trochę śmieszna, z drugiej strony mi tam rybka, z SB nie korzystam.

A ja się dzisiaj dowiedziałem że SB był

Ja tam nie wiem, nikogo dzis nie jechalem (no moze raz ale tak w dwoch zdaniach xD) ale to bylo z rana, potem mnie nie bylo na forum. Hania i rmk, jesli na prawde sadzicie ze jest jakas duza aktywnosc na forum poza sb to sie mylicie- mowie jak jest bo raczej ostatnimi czasy siedze na forum o wiele dluzej niz Wy ... No coz, piszcie co chcecie. Wg. mnie to jest samobojstwo^^

SB ON

Do czasu kiedy nauczycie się przenosić wasze sprzeczki na PW, shoutbox zostaje wyłączony.