Siemanko :D - Ania

tits or gtfo

Witaj w społeczności no-lifów, noobów,prosów, kosmitów, graczy, fanów anime, trollów itd. , powodzenia :D.

Witajcie!Nie palę, nie piję i nie bzykam się na lewo i prawo.

Przykro mi ale nie jesteś w moim typie.

Ale rozwinął się temat Tylko dlatego, że dziewczyna przyszła?Nawet sam admin zrobił hehe xD Grałam w Maple ale tylko chwilkę. Nie wciągnął mnie na długo ten side scroller

Ale w starego ms'a, czy to co się wyczynia od kilku ostatnich lat? ;> PS: Ja przyszedłem, bo było w nowych tematach i zwyczajnie mi się nudzi. :D

Ale w starego ms'a, czy to co się wyczynia od kilku ostatnich lat? ;> PS: Ja przyszedłem, bo było w nowych tematach i zwyczajnie mi się nudzi.

Grałam tylko w tego nowego MS'a tzn ze 3 lata temu :P

Przykro mi ale nie jesteś w moim typie.

Cieszę się niezmiernie z tego faktu ^^

@up No to mamy wyjaśnienie sytuacji. :D Sam właśnie od czasu patcha BB nie gram. ;/ Podziel się animcami z nami. :D Może udało Ci się obejrzeć coś czego nie znam, a może mnie nakłoni do obejrzenia. ;>

Magni i Amino bleh to juz nudne ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie odnajdziesz sie tutaj na forum nikt tego nie lubi

Witam.

^

ostra słit focia, teraz musze w ustronne miejsce sie udac z paczka chusteczek bo taaaki lachon to rzadkosc. :wub:

Witam Aniu :)

Widać też lubisz mangę :D

Umiesz ją rysować ? ^_^

+Jaka dywizja w lolu ?

Witamy, nie daj się strollować...

Bo tutaj jest legowisko trolli :P

Hmm, generalnie sie nie udzielam w takich tematach ale tak wpadlem zobaczyc jaki spam tutaj bedzie i sie nie pomylilem - przeczytalem pare pierwszych postow i same propozycje gry i nie tylko xd. A to ja nie bede nic proponowal tak dla rownowagi :D. Pozdrawiam kolezanke z poludnia polski i czuj sie tutaj jak u siebie ;)

hehe :)

Nawet sam admin zrobił hehe

Jako ze temat przywitalski, czuję się zobowiązany do wprowadzenia ciebie i małej przestrogi. W czym rzecz zapytasz. Odpowiadam czym prędzej. U admina zawsze zaczyna się od hehe, u tego szczególnego admina. Potem kolacja.............. ............. śniadanie, myślisz sobie że to ten jedyny, a w jego willi poranną porą będzie na ciebie czekał tylko szofer w Mercedesie E klasa żeby ciebie odprawić do domu i nigdy go już nie zobaczysz. Także nie daj się zbałamucić bądź silna. Nie wymagam wdzięczności, po prostu ratuje kolejną sikorkę przed złamanym sercem.

Zapytasz się, skąd ta wiedza. Byłem u niego szoferem przez 14 lat.

Witam również xD

Mam nadzieję, że się rozgościsz i zostaniesz na dłużej gdyż damskie towarzystwo dobrze zrobi co niektórym xD

Sięgając pamięcią jesteś tu chyba siódmą dziewczyną z czego tylko jedna się udziela forum, bo moderator. Jesteś jak ostatni hamburger wśród grubasów.Dobra jest jeszcze Sewei. Zapomniałem o niej. To dwie udzielające się.

Jak mogłeś o mnie zapomnieć ;(

Witam również. Fajnie, że trafiają się jeszcze normalne dziewczyny, a coraz trudniej takie poznać.

Gdybyś miała od czasu do czasu ochotę pyknąć rundkę w lol'u (bez spin, tylko czysty fun) to chętnie zagram (Nephius - nick w lol'u).

Pozdrawiam.

Witam również. Fajnie, że trafiają się jeszcze normalne dziewczyny, a coraz trudniej takie poznać.

Do normalnych my nie należymy xD Te normalne potrafią odpalić komp włączyć fb i wyłączyć komp xD

Wiec chyba sie pomyliłeś w nazewnictwie xD

Do normalnych my nie należymy xD Te normalne potrafią odpalić komp włączyć fb i wyłączyć komp xDWiec chyba sie pomyliłeś w nazewnictwie xD

Kurcze. W takim razie jestem z epoki kamienia rozłupanego... :D

Zapytasz się, skąd ta wiedza. Byłem u niego szoferem przez 14 lat.

Ale nigdy ten zamach się nie udał.

Btw. Ave. Witamy.

Cytując legendarnego użytkownika, pasterza tutejszego ludu o inicjałach VL "Witamy na pokładzie. Przestrzegaj regulaminu to ta łajba nie zatonie :) "

To się nazywa ruch na forum! Pobudzenie, te sprawy. Ludzie od razu żywi w towarzystwie kobiety. Każdy chce grać, tylko pogratulować