SILDU - Niekompetentny moderator

Witam

Chcę niezwłocznie zgłosić zażalenie na Moderatora SILDU który jest niewykwalifikowanym laikiem w swoim fachu

Skarga tyczy się tego tematu https://mmorpg.org.pl/forum/topic/99535-serwer-prywatny/?tab=comments#comment-718702 i ostrzeżenia w tym temacie gdzie posty zostały już usunięte co jest akurat jak najbardziej słuszną decyzją

Nie potrafię jednak zrozumieć nieprofesjonalnego podejścia, wręcz AMATORSKIEGO ów pseudo-moderatora SILDU który ukarał ostrzeżeniem TYLKO mnie w temacie gdzie w dyskusji NIE NA TEMAT brali udział również @Motasina i moderator @Derpblade

Boli mnie nie samo ostrzeżenie które bądz co bądz było słuszne ale to że zostałem w tej dyskusji ukarany TYLKO JA, zostałem potraktowany jak ktoś "gorszego sortu" i jest mi z tym bardzo zle...

Proszę więc o ukaranie pozostałych forumowiczów tak jak na PROFESJONALNEGO moderatora przystało

Pozdrawiam i życzę smacznego obiadu a nie kolejnej zupki chińskiej

Dorzucam sie do zażalenia. Tymże u mnie było z przyczyn całkowicie mi niewiadomych... A do modka, nawet nie da sie napisać o informacje.

Dodatkowo czepia sie całkowicie błahych rzeczy całkowicie losowe osoby.

(formularz "szukam gry" - większość nie trzyma sie schematu. Oczywiscie ja dostałem info by zrobić zgodnie z schematem gdy inni nie dostają a ich opisy są całkowicie bez sensu i argumentów. xd

@KolegaJezusa Wszyscy dostali warna, nawet derp ale go sobie usunął i z tym już nie do mnie. q2he9zH.png

@ilikeonlypain Polecam ci przeczytać regulamin. 3.7. Użytkownik może odświeżyć temat (napisać post pod innym swoim postem) nie częściej niż raz na 24 godziny.

heh Derpblade oczywiście jak zwykle usunął sobie warny... Typowe dla niego ;) Warna za obrażanie mnie jak nie miał tak nie ma po dziś dzień, a tu nagle okazało się, że i inne sobie usuwa :D Pogratulować tylko kompetencji. A jak napisałam mu prawdę na privie to mnie zbanował na 7 dni *clap clap*

@ilikeonlypain Z jakiego powodu nie da się z modem skontaktować? Jak ma pełną skrzynkę to pisz do innych. Co do "niewiadomych przyczyn" :

5e2b20f0fc.png

Pozdrawiam. :)

ŁO jAAAA *^* Rzeczywiście jest. to Git Gut <3

Zamykam temat, ponieważ sprawa została wyjaśniona.

Witam

Chcę niezwłocznie zgłosić zażalenie na Moderatora SILDU który jest niewykwalifikowanym laikiem w swoim fachu

Skarga tyczy się tego tematu https://mmorpg.org.pl/forum/topic/99535-serwer-prywatny/?tab=comments#comment-718702 i ostrzeżenia w tym temacie gdzie posty zostały już usunięte co jest akurat jak najbardziej słuszną decyzją

Nie potrafię jednak zrozumieć nieprofesjonalnego podejścia, wręcz AMATORSKIEGO ów pseudo-moderatora SILDU który ukarał ostrzeżeniem TYLKO mnie w temacie gdzie w dyskusji NIE NA TEMAT brali udział również @Motasina i moderator @Derpblade

Boli mnie nie samo ostrzeżenie które bądz co bądz było słuszne ale to że zostałem w tej dyskusji ukarany TYLKO JA, zostałem potraktowany jak ktoś "gorszego sortu" i jest mi z tym bardzo zle...

Proszę więc o ukaranie pozostałych forumowiczów tak jak na PROFESJONALNEGO moderatora przystało

Pozdrawiam i życzę smacznego obiadu a nie kolejnej zupki chińskiej