Silkroad online

ok mój nick to sorakabot, aktualnie expie przy mieście mam 6 level. Aktualnie jest restart serwera :stuck_out_tongue: btw wybralem sobie spear maina i tam niby pisze ze on jest pod magic dmg ale jak ? jak moze skile zadają psychical dmg

Jaki jest online na tym serwerze ?

ludzi bardzo dużo,w samym hotan caly plac zawalony straganami o 12 w nocy i nie są to multiclienty

Średnio ogarniam ogólnie Silka ale wydaje się być fajnym szybkim dynamicznym grindownikiem. Jakieś stronki z buildami poradnikami ktoś coś?

Dajcie namiary na jakiś discord lub coś

mam nick Ulek91 , gram na serwie Origin

ja mam nick sorakabot, gram na origin po stronie chińczyków :slight_smile: aktualnie mam 17 level

doszedłem do polskiej gildii o nazwie BlackShine, jak ktoś chce dajcie znać

ja juz 44 level mam :stuck_out_tongue: dawac do gry

Gra ktoś jeszcze?

Kilka dni temu był news o silkroad
“Nie długo” ma ruszyć jakiś polski server

Ściągam origina ktoś poprowadzi mnie co i jak na tym serwie?

Jebać ten origin, żeby móc grać to muszę odinstalować polowe programów z kompa, tfu

1lajk

No mi się odpalił bez problemu, ciekaw jestem czy warto tam grać czy szukać czegoś lepszego xD

Ja poszedlem na oficialny serwer sror, jak narazie znalazlem 3 polskie gildie, jedna ma FW w cons i HT

Gra ktoś jeszcze ? jakiś priv czy coś?

Cześć, jakby ktoś miał ochotę kilka starych zwariowanych osób wróciła do gry na isro server Minerva :slight_smile: jakby ktoś miał ochotę wrócić na stare śmieci to nick: OpusYuuhi Nie widać tutaj do końca nicku także pod L w grze w Akademii można znaleźć Pozdrowiam.