Silkroad online

Witam,
Są tu osoby które jeszcze gdzieś grają w tę o to jak by nie patrzeć zacną produkcję?

Jak wygląda obecna kondycja gry?

Same boty grają XD

1lajk

Właśnie tacy idioci mnie denerwują jak ten gościu nade mną.
Silkroad ma się w miarę okej, ludzi widać na ogół więcej wszędzie jak w tych “popularnych” tytułach i wcale to nie są boty bo co do kogo zagadam to odpowiada normalnie, wątpię że jakikolwiek skrypt bota pozwala na luźną konwersację.
Nie jest to to co kiedyś ale naprawdę jest z kim pograć i ja jakoś samotny się nie czuje, szczególnie w Alexandrii gdzie postaci nie widać przez ludzi xD

2lajki

ta gra jest martwa

silkroad był moim drugim mmorpg ever, byłem w gimnazjum to były początki pctów gdzie 512 Ramu to był full wypas. Nie wiedziałem na czym mmorpg polega wtedy pytałem ludzi jak zapisać stan gry xD od tamtej pory nigdy nie grałem w silka to juz bedzie ponad 14 lat. Chętnie bym wbił i pograł jeśli gra dalej jest w miarę OK, dajcie znać

Po co w to grać wogóle skoro jest BDO.

Sporo ludzi gra na prywatnych serwerach i jeśli chcesz w miarę szybko zacząć coś robić to raczej bardziej je polecam.

Chciałem zagrać teraz - na każdym serwerze kolejka do logowania, co Wy gadacie, że gra jest martwa, a nie wierzę, że wszyscy, którzy są na serwerze to boty… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1lajk

TrueMaloSilny - nie gram ale się wypowiem
hehenek - j/w
izuah - nie umie nawet przeczytać posta ze zrozumieniem

1lajk

wczoraj zainstalowałem silka ale nie działa mi mam error 216 i w necie zero info jak to naprawić

@PanLowca Jaki serwer?

Wczoraj odpaliłem silka ( server demeter bo najmniejsze kolejki) i ludzi jest od groma, ci którzy biegają gdzieś po mapie normalnie odpisują. Gra się spoko, może nie tak jak x lat temu ale i tak gra jest przyjemna

pobralem silka ponownie ale nie dziala :confused: nikt z was nie ma problemow ?

Siema,gdyby ktoś chciał pograć jak za starych czasów to polecam prywatny server https://playorigin.com/ . EXP rate x3,a jak grasz w party to x5,lvl cap to narazie 90 ale z tego co widziałem to zwiększają co jakiś czas,brak botów i fajna międzynarodowa społeczność,na luzie można znaleźć party do expienia.Sam myslałem czy nie zagrać na iSro ale zniechęciły mnie boty,i wszechobecne turasy.Dopiero zaczynam,ale tutaj można poczuć ten klimat jak kilkanaście lat temu.

1lajk

właśnie pobieram tego klienta i zobacze czy dziala :slight_smile: podobno lepszy niz official pisza ludzie

zacząłem grać na originie napisz na priv jakiś kontakt to pogramy :slight_smile:

tylko tam dziwnie nie ma zadnego questa na początku ani nic, wrzuca do gry i rob co chcesz :frowning:

Są questy podaj discorda i wgl to ci wytłumaczę

dawaj do gry jaki masz nick ? i jaki realm bo ja w chnach

Smoczy też chiny