Silkroad- szukam ekipy ;D

Witam ponownie, przepraszam, że mnie tyle na forum nie było, ale jest to spowodowane konsekwencjami z sylwka(nie pytajcie ;D). A więc tak, ekipa w PWI się rozleciała nie mam z kim i w co grać, a od pewnego czasu zachciało mi się grać w Silka, grałem trochę na zszc, ale wolę spróbować sił na globalu. Szukam ekipy, z która będę mógł pograć zwłaszcza w weekendy. Wystarczą 2-4 osób, ale jak znajdzie się więcej też będzie co do roboty. Serwer się wybierze, gdy zdobędziemy około 4 osób do ekipy ;D Jeśli jest ktoś chętny niech piszę tutaj, jaki będzie miał nick i klasą jaką będzie grał ;D

W sumie mógłbym zagrać... Ale każda ekipa z jaką gram rozsypuje się w przeciągu 2-7 dni. Jeżeli tutaj dłużej pogramy to i ja pogram. Tylko pytanie :

Chodzi się myszką czy WSAD?

Co do ekipy to prawda, ale ekipy padają, dlatego że ludzie wymagają grać dziennie po 5h, a mi chodzi bardziej o weekendy ;D Steruje się myszką, ale da się przyzwyczaić, mi to zajęło 2 dni, ale dałem rade ;D

Myszka,WSAD jest mozliwe ale ni jak da sie tym dobrze sterowac.

Najlepiej myszką ;D Ok proszę o pisanie nicków i klas jakimi będziecie grać, no i nowe osoby do ekipy zapraszam ;D

No co jest nikomu się w Silka nie chce grać ? ;D

warn_ico.png
Warn za double post. - crracked

Hmm... ja zastanawiałem się nad grą w Silka, ale samemu to nie za bardzo =) Więc w każdym razie ja mógłbym pograć i może kolegę bym namówił o ile mu zaniosę całą grę(cwaniakowi nie chce sie ściagać -.=) Tylko Kiedy byś grał? tzn w jakich godzinach w tygodniu i weekendy ; P

No w ekipe raźniej ;D Hmm... w weekendy około 9-15 i 17-23, a w tygodniu to zależy od tego ile zajęć będę miał i lekcji zadanych ;D

Hmm wy sie wybieracie na Globca? Czy na priva ? :huh:

Ja bym wolał na Globca ;p Hmm wiesz z chęcią bym zagrał ale szybko by była duża różnica lvl'a, chociaż jeśli chcesz można spróbować, przez noc zasysam instalke.

Gramy na globalu, a co do serwa jeszcze nie wiadomo, trzeba najpierw ekipe skołować ;D

Wy wiecie co sie dzieje na globalu czy jeszcze nie? Zaloze sie ze i tak boty zwyciezaja, nie wiem czy taka sytuacja jest jak przedtem ze na server 3 godziny sie wchodzilo... WOle na privie jakims obcykanym bez bugow nawet low rate..

Ja jestem chętny - zagram w Chinach (moze wszyscy w Chinach ??) Archerem na serwerze "Hera".

Mam tam troche kasy to mozemy sie podzielić i będzie lepszy start, bo ostatnio mało osób gra i ciężej sie sprzedaje Item'y.

(Postaci jako tako tam zadnej nie ma xD ale kasa jest ;)) Taki bonus na start ;)

Sciągne teraz i ocenie sytuacje ;D a wy kiedy zaczynacie?? - EDIT

PS. Na servery wchodzi sie normalnie, nie ma zadnych botow (bynajmniej jak wchodzilem 1 miech temu).

Zobaczymy jaka sytuacja na globie i wtedy się zobaczy =)

Wolałbym w Europie bo tam postać assassina(thiefa) jest. Jeszcze 15min i mogę grać.

averdon ;/ ja gram na Chinach na 100% bo tam są fajniejsze postacie ;). Według mnie...

22min... Nie przekonam Cię do grania na Chinach ;(( ?

Przekonasz ale ja nie ogarniam tych ''hybryd'' itp. A w chinach mogę grać jakąś postacią co ma 2x sztylet i super dobre crity?

Nie ma takiej xD ale jest dobry typ z mieczem i tarczą.

Ma skille przewracajace wroga a potem dobijajace (jak lezy) i biora bardzo dużo a jak siadzie Critical to DED na miejscu...

Nie ma takiej xD ale jest dobry typ z mieczem i tarczą. Ma skille przewracajace wroga a potem dobijajace (jak lezy) i biora bardzo dużo a jak siadzie Critical to DED na miejscu...

Chyba jak Ci się to przyśni... Poza tym co to za problem, że On zrobi postać Euro? I tak się możecie spotkać i razem expic i tak.

No ale jedna osoba bedzie musiala leciec do drugiej... a swoich zadan nie zrobi...