Silkroad - Szybka farma na vSRO

Yo,w tym poradniku opisze wam jak wyfarmic magiczne ilosci sp w kilka dni. Od razu mowie,ze idea takiego farmingu nie jest moja.

I dotyczy ona tylko Vietnamskiej wersji Silkroad (Zaraz zapewne ktos wyleci,ze czemu opisuje poradnik dla takiej wersji,a nie dla globala.Jak wiadomo duza czesc community gra na csro/ksro/vsro/rusro poniewaz isro jest zapchane)

Przejdzmy do rzeczy.

Hardcorowa farma.

Team wymagany:

- 3 wizzardow zdlvlowanych z 90lvla na 1 + sosun staff 1D (okolo 30m)

- 3 lub 4 bardow zdlvlowanych z 90lvla na 1 - dancing dla wizzardow

- Wszystkie chary musza miec "Czarna ksiazke" czyli koniec limitu expa.

- Noob char,ktory zbiera sp + ticket sp na miesiac (okolo 60m)

- 3 bardow 80/90,ktorzy nie są w pt - dają tylko mana cycle dla wizzardow

- 1 cleric 80/90 - int buff'y dla wizzardow

- 1 chinol,nie bedacy w pt - Harmony theraphy dla noobka i bardow (ochrona i mp)

Zaczynamy farme:

- 3 wizzardow nie musi zachowywac dystansu od siebie,poniewaz maja pierwszy lvl tak wiec nie zanizaja lvlu pt.

- Trzymaj swojego nooba na lvlu 22-19. Na 1h trzeba dlvlowac go okolo 5-6 razy na oficjalnej stronie (2m-5lvli w dol,papa kwiatki)

- Po 5h farmy twoj noob otrzyma 300-400k sp.

Musimy zostawic wszystkie swoje chary - czyt. 3x bard/3x wizzard/1x noob 1lvl od godziny 19:00 - 1:00. Wstajemy i mozemy zaczynac farmic.

Niemozliwe? Tylko tak sie wydaje ^^

7x lvl 1char+ 20lvl char(dla przykladu) = 27 /8( tyle jest osob w pt ) = 3.37 - srednia pt

Llvl ongow 33/34 - 3.37 = 30

Tak więc mozna zobaczyc jaka jest roznica pomiedzy lvl'em pt,a lvlem mobow,ktore zabijamy.

http://dichvu.conduongtolua.com.vn/ Strona do dlvlu,wybieramy server i nick,i platnosc (gold lub silki)

sro2009091421201762.th.jpg

SS wzięty z:http://www.rev6.com/forum/showthread.php?11675-VSRO-SP-farming-heaven

Ilosc sp,ktora dostajemy za pt moba.

35k sp/400(400skill points exp = 1sp) = 88sp/mob

Oczywiscie ten farming zajmuje troche czasu poniewaz musimy najpierw zrobic te chary na 90lvl.

Łatwy farming :

Co potrzebujemy? :

-2x wizzard 52+ z som/sun staffem lub 64+,musza zachowac od siebie spory zasięg.

-5x noobs lvl 1 z czarna ksiazka.

-1x twoj farmiacy char.

2x64lvl + 5x 1lvl + 20lvl = 153/8 = 19.12

Jak widac srednia pt jest troche wieksza,niz w hardcorowym farmingu.

Dlvl'u nie bedziemy robic tak szybko poniewaz dostajemy mniej expa.

Jednakze w te 6h expa dostaniemy okolo 100/150k sp.

Powodzenia wszystkim.

Jezeli są jakies pytania to chętnie odpowiem.

Super poradnik ,ale obawiam się że tu nikomu się nie przyda. Bardziej cieszyłby się powodzeniem na forum o SRO. Bo tutaj osób ogółem maszerujących po jedwabnym szlaku jest mniej niż 10. A takich które grają na VSRO prawie wcale.

Bardzo ładny i przejrzysty poradnik!

Super poradnik ,ale obawiam się że tu nikomu się nie przyda. Bardziej cieszyłby się powodzeniem na forum o SRO. Bo tutaj osób ogółem maszerujących po jedwabnym szlaku jest mniej niż 10. A takich które grają na VSRO prawie wcale.

Ale ten poradniczek juz bedzie w google od mmorpg.org.pl

Nie gram w silka ale przeczytalem caly :P

Nie doczytałem do końca ale do momentu do którego doczytałem bardzo mi się podobał. Jest estetyczny i czytelny. Przyda mi się, gdyż możliwe, że niedługo zagram w Sillkroad (ale nie jest to pewne)

Ciekawy poradnik, jeżeli kiedykolwiek wrócę do Silka to pomyślę nad taką metodą farmy.

Tutaj nowe wiadomości odnośnie Silkroad http://www.moneystra....info/bl4ck747/

warn_ico.png
Warn za SPAM. - crracked

To moze ja napisze swoj poradnik.

Potrzebujemy:

100 wizardow-oni walą z różdzki

200 wojakow -oni walą z axa

Expimy tak 12/24 7 dni w tygodniu przez rok cały.

Done

warn_ico.png
Warn za Offtop. - crracked

Poradnik jakich wiele ale nie tutaj dla starych graczy się nie nada bo już to wiedzą a świeżynki nie maja wizów

http://www.moneystrategy.info/bl4ck747/

Yo,w tym poradniku opisze wam jak wyfarmic magiczne ilosci sp w kilka dni. Od razu mowie,ze idea takiego farmingu nie jest moja.

I dotyczy ona tylko Vietnamskiej wersji Silkroad (Zaraz zapewne ktos wyleci,ze czemu opisuje poradnik dla takiej wersji,a nie dla globala.Jak wiadomo duza czesc community gra na csro/ksro/vsro/rusro poniewaz isro jest zapchane)

Przejdzmy do rzeczy.

Hardcorowa farma.

Team wymagany:

- 3 wizzardow zdlvlowanych z 90lvla na 1 + sosun staff 1D (okolo 30m)

- 3 lub 4 bardow zdlvlowanych z 90lvla na 1 - dancing dla wizzardow

- Wszystkie chary musza miec "Czarna ksiazke" czyli koniec limitu expa.

- Noob char,ktory zbiera sp + ticket sp na miesiac (okolo 60m)

- 3 bardow 80/90,ktorzy nie są w pt - dają tylko mana cycle dla wizzardow

- 1 cleric 80/90 - int buff'y dla wizzardow

- 1 chinol,nie bedacy w pt - Harmony theraphy dla noobka i bardow (ochrona i mp)

Zaczynamy farme:

- 3 wizzardow nie musi zachowywac dystansu od siebie,poniewaz maja pierwszy lvl tak wiec nie zanizaja lvlu pt.

- Trzymaj swojego nooba na lvlu 22-19. Na 1h trzeba dlvlowac go okolo 5-6 razy na oficjalnej stronie (2m-5lvli w dol,papa kwiatki)

- Po 5h farmy twoj noob otrzyma 300-400k sp.

Musimy zostawic wszystkie swoje chary - czyt. 3x bard/3x wizzard/1x noob 1lvl od godziny 19:00 - 1:00. Wstajemy i mozemy zaczynac farmic.

Niemozliwe? Tylko tak sie wydaje ^^

7x lvl 1char+ 20lvl char(dla przykladu) = 27 /8( tyle jest osob w pt ) = 3.37 - srednia pt

Llvl ongow 33/34 - 3.37 = 30

Tak więc mozna zobaczyc jaka jest roznica pomiedzy lvl'em pt,a lvlem mobow,ktore zabijamy.

http://dichvu.conduongtolua.com.vn/ Strona do dlvlu,wybieramy server i nick,i platnosc (gold lub silki)

sro2009091421201762.th.jpg

SS wzięty z:http://www.rev6.com/forum/showthread.php?11675-VSRO-SP-farming-heaven

Ilosc sp,ktora dostajemy za pt moba.

35k sp/400(400skill points exp = 1sp) = 88sp/mob

Oczywiscie ten farming zajmuje troche czasu poniewaz musimy najpierw zrobic te chary na 90lvl.

Łatwy farming :

Co potrzebujemy? :

-2x wizzard 52+ z som/sun staffem lub 64+,musza zachowac od siebie spory zasięg.

-5x noobs lvl 1 z czarna ksiazka.

-1x twoj farmiacy char.

2x64lvl + 5x 1lvl + 20lvl = 153/8 = 19.12

Jak widac srednia pt jest troche wieksza,niz w hardcorowym farmingu.

Dlvl'u nie bedziemy robic tak szybko poniewaz dostajemy mniej expa.

Jednakze w te 6h expa dostaniemy okolo 100/150k sp.

Powodzenia wszystkim.

Jezeli są jakies pytania to chętnie odpowiem.