SimpleFilter - niezależny filtr z lepszą składnią, krótszą i więcej pokazujacą

Witam,
Jestem autorem SimpleFilter, oraz kilku pomysłów na ulepszenie składni filtra, które zostały zastosowane w grze. Filtr nie jest klonem NeverSink i nie ma z nim nic wspólnego. Został on stworzony z potrzeby leprzej uniwersalności filtra polegającej na uniknięciu efektu świątecznej choinki, który ma NeverSink. Błędne podejście do filtracji i kolorystyki w NeverSinku spowodowało ten efekt. Kolorystka dzięki której oznaczamy i grupujemy przedmioty powinno być jak najprostsze i intuicyjne, tak żeby można było szybko je zidentyfikować. Zasady powinny się też łączyć bez nadposywania. Tego brakyje od samego początku w NeverSinku. Zależało mi też na jak najkrótszej składni i dlatego postulowałem na forum Poe, aby wprowadzić zmienną CONTINUE, co też zostało uczynione. W założeniu było też pozostawienie oryginalnej kolorystyki. Jeśli chodzi o łączenie zasad to na przykład przedmioty RGB mają jasno niebieską obwódkę podobną kolorystycznie do tła Currency, bo dostajemy za niego Chromatic orba, w przypadku wystąpienia cechy Enchantmentem na tym samym przedmiocie oznaczenia się łączą i przedmiot będzie miał oprócz niebieskiej ramki, niebieski napis, bo wszystkie przedmioty z Enchantmentem mają niebieski napis i tylko one tak mają, żeby nie myliło się z czymś innym.
Jest też próba zrobienia strony do personalizacji SimpleFilter tak jak w NeverSinku. Na razie jest autoryzacja strony w GGG, co dalej zobaczymy…