Skad moge zdobyc ekwipunek na 60 lv. Jestem jeszcze zielony :D

witam ^_^ , niedawno zaczalem gre z DN i powoli zblizam do do lvl cap i kompletnie nie wiem skad moge zdobyc jakis dobry ekwipunek na 60 poziom, interesuje tez mnie skad moge zdobyc itemki do craftingu na te lepsze ekwipunki . Czy moze ktos mi to wytlumaczyc ? skad moge i gdzie moge zdobyc najlepsze ekwipunki w tej grze. :D

O ile dobrze pamiętam to na nestach lub od ludzi. (:

Spróbuje Ci przedstawić sytuację jaka jest teraz w dragonie. Jak będziesz się zbliżać 60lvl-a, chodzi mi tutaj 58-59lvl. Spróbuj znaleść party na Mutant Habitat, albo Meteor tylko Abyss. Tam leci niebieskie equ na 60lvl, oraz randomowo keye do lokacji nestowej na 60lvl (do kima i na profesora, wylatuje to z rabbita). Najczęsciej party na nesty wymaga equ niebieskiego min. +8 ~ +10, w sumie dużo zależy też od klasy postaci jaką grasz. Bo pewnie zauważysz że niebieskie equ wyskoko +, sporo kosztuje więc kupno ich jest mało opłacalne. Potrzebne składniki na 60lvl equ lecą z Typhoon Kim Nest oraz Professor K Nest (obie te lokacje wymagają keya z królika). Na tych nestach lecą potrzebne skladniki do crafu oraz epikie equ. Setowe Equ na 60lvl się craftuje. I tutaj też zależy jaką klasą grasz bo każde z 3 rodzajów equ na 60lvl jest inne, ma inne statystyki za ilość części. Jeśli nie chce Ci się bawić z żmudny proces huntu, to możesz to kupić w TH.

Mam nadzieje że udało mi się co nieco odpowiedzieć na twoje pytania :P

@UP

mysle ze wyjasniles mi wszystko, dziekuje za pomoc :wub:

witam ^_^ , niedawno zaczalem gre z DN i powoli zblizam do do lvl cap i kompletnie nie wiem skad moge zdobyc jakis dobry ekwipunek na 60 poziom, interesuje tez mnie skad moge zdobyc itemki do craftingu na te lepsze ekwipunki . Czy moze ktos mi to wytlumaczyc ? skad moge i gdzie moge zdobyc najlepsze ekwipunki w tej grze. :D