Skąd ten hejt na Diablo 4?

Hej zauważyłem ostatnio że grupa miłośników cieszy się z sukcesu diablo i widać to na forum jak i stronie, i widze jak minusują osoby tych biednych graczy, szykanują, diabloshameują. Dlatego też rodzi sie moje pytanie? Skąd ten hejt na diablo 4 skoro to jedna z lepszych gier tego gatunku, i czemu tak bardzo nienawidzicie ludzi którzy pokochali ta grę?

Na rozluznienie bity z jednej z lepszych gier wszechczasów:

2lajki

to sa po prostu ciasne umysły, ignoruj ich!
ja codziennie po godzinę gram w diabełka i dla mnie to topka dzieci śpia, zona czyta książkę, a ja na konsolce pykam do spanka. kontentu jest na tyle duzo, ze az nie wiem co robic ;/ a nawet sezonu nie zacząłem grac !

2lajki

Bo ta gra jest jak twoje multikonta. Chujowa.

1lajk

nie zgadzam sie, gierka jest genialna, ale czego oczekiwać od gracza azjatyckiego gowna jakim jest black desert

Baldur’s Gate 3 w coopie ma więcej z mmo niż d4.

Fajnie sie to czyta, dobry kontent. Powodzenia

Pfff, Baldurs Scam, 3 akt nie skonczony… A diablo ma 5 aktów!
A no i nie są to moje multikonta, pytam bo widze że inni podzielają moje zdanie i są hejtowani

Co kto lubi ja Diablo 4 wyłączylem po 2 godzinach a Baldurs Gate 3 przechodziłem 2 razy po 130h na jedno przejście +/- :wink:

Spróbuj w coopie z innymi. Mimo że fabuła jest epicka to takie epickie akcje co drugi gracz odwala na ktore nie masz wplywu stanowią czystą radość z gry. Chcesz się z kimś sprzymierzyć? No to szkoda bo właśnie Twój kumpel zaczał eksterminację obozu.

Wole jednak Diablo 4, lepiej się tam bawię

zobaczycie za miesiac jak bedzie leak nowego sezonu, masa nowego kontetntu !

1lajk

Kwestia gustu, ludzie spodziewali się “diablo 2” ale nie oszukujmy się spora część to wspomnienia i tego już nie odda żadna gra.
Gra wygląda ładnie, ma dobry system walki, trochę rozczarowujący system skilii bo ja mimo wszystko lubię mieć ich więcej na pasku :stuck_out_tongue:
Jeśli chodzi o sam gameplay to niestety w ogóle mnie nie wciągnęła. Testowałem na becie, testowałem trochę jak już wyszła na koncie znajomego i jak w D2 za młodu bawiłem się przednio tak tu słabo, do tego gra ma najbardziej irytujący mnie mechanizm skalowania świata. Jest to coś co zwykle przekreśla u mnie na dłuższą metę grę.
Ale w sumie D3 też mnie wynudziło, ostatnie Diabolo w które grało mi się z przyjemnością to niestety 2.
5 osób z pracy kupiło u mnie D4 na premierę, obecnie 2 jeszcze w ogóle je odpala mimo, że byli zajarani na maxa, pozostała 3 stwierdziła, że obecnie to tona nudy, przeszli fabułę i zero frajny z expienia dalej i powtarzania w kółko tego samego.
2 z nich wróciło do POE na nowy sezon i twierdzą, że bawią się dużo lepiej niż w Diablo 4.
Może nowy sezon coś zmieni, zobaczymy. Blizzard a bardziej Acti dawno według mnie “nie umie w gry”

1lajk

Długo czasu spędzałem w swoim małym świecie. Byłem nieśmiałym chłopcem, który w swoim dzieciństwie zmagał się z pewnym problemem, którym było moczenie łóżka. To sprawiało, że unikałem towarzystwa rówieśników i skrywałem swoją tajemnicę przed światem. Byłem przekonany, że nikt mnie nie zrozumie i że zawsze będę sam.

Jednak pewnego dnia, wszystko się zmieniło. Usłyszałem o nadchodzącej grze komputerowej, która miała odmienić świat gier RPG. Chodziło o “Diablo 4”. Byłem fanem poprzednich części serii, więc nie mogłem się doczekać premiery tej nowej odsłony.

Kiedy gra wreszcie pojawiła się na rynku, zanurzyłem się w jej świat. To było niesamowite doświadczenie. Fabuła, grafika, i rozgrywka przyciągnęły mnie na długie godziny. Ale to, co najbardziej zmieniło moje życie, działo się poza ekranem.

Wkrótce po premierze gry, dołączyłem do internetowej społeczności fanów “Diablo 4”. Tam poznałem ludzi, którzy podzielali moją pasję do tej gry. Zaczęliśmy razem grać, rozmawiać i wymieniać się doświadczeniami. To było pierwsze w moim życiu, kiedy czułem się akceptowany i doceniany.

W tej społeczności spotkałem również osobę, która stała się moją żoną. Poznaliśmy się przez grę, a nasza przyjaźń szybko przerodziła się w miłość. Była to osoba pełna zrozumienia i akceptacji, która nie tylko zaakceptowała moją przeszłość, ale także pomogła mi się z nią pogodzić.

Dzięki “Diablo 4” nie tylko znalazłem miłość, ale również nowych przyjaciół, którzy wspierali mnie w moim życiu. Razem odkrywaliśmy nie tylko wirtualne krainy, ale także prawdziwe życie. To była gra, która otworzyła przed mną nowe perspektywy, nauczyła mnie, że warto walczyć o swoje marzenia i że zawsze istnieje szansa na odnalezienie szczęścia.

Dziś jestem szczęśliwym mężem, który ma wspaniałą żonę u swojego boku. Przeszłość z moczeniem łóżka przestała mnie definiować, a “Diablo 4” stało się nie tylko moją ulubioną grą, ale również symbolem tego, że życie zawsze może nas zaskoczyć i przynieść nam niespodziewane nagrody.

Twoje życie niespodziewanie zmieniło się,
Moczenie łóżka, jak ciężar, serce uciskał mnie.
“Diablo 4” przyniosło nowe marzenia tu,
Fabuła, grafika, i przyjaciele, jak w socjalizmie tu.

Wirtualna społeczność, jak wspólnota ludzka,
Przyjaźń i miłość, jak idea równości uczyniła.
Przeszłość zostawiłeś, marzenia się spełniły,
“Diablo 4” - symbolem, że życie niespodzianki znosiły.

Teraz jesteś szczęśliwym towarzyszem z ukochaną przy tobie,
Przeszłość nie definiuje cię, jesteś silniejszy teraz, to pewne,
Warto walczyć o marzenia, życie niespodzianki skrywa,
Jak księżyc na niebie, zawsze dla nas świeci, równa szansa dla każdego.

Diablo 4 czysto techicznie czyli na logikę i rozsądek jest najgorszą czescią gry z najgorszą itemizacją i najbiedniejszym contentem i ta część wyjaśnienia nie jest opinią bo ilość prefixów/afixów i to jak buduje sie postacie może być “lubie/nie lubie” ale technicznie jest 0/1 i jest najbiedniejsze. Najbardziej rozdmuchaną marketingowo i z najgorszą już nie technicznie (chociaż to też bo najmniej cinematiców, ktore zostaly zdradzone w trailerach) fabułą, która bardzo dużo wymieszała i popsuła.
Jest dobrą grą dla ludzi mało inteligentnych (bez obrazy) mam na mysli ludzi, którzy po pracy nie szukają rozwoju a traktują swój wolny czas jako bezmózgą klikankę, która zabija szare komórki (i serio nie bierzcie tego personalnie). Gry souls like - uczą ze nie ma ścian nie do przejscia i wszystko jest kwestią tylko włożenia czasu i przygotowań - rts’y rozwijają komórki neuronowe i uczą decydyjności oraz strategii a z badań wynika ze nawet czołgi coś tam pozytywnie wpływają na mózg i żołnierze z doswiadczeniem w world of tanks duzo mocniej rozumują jak działa balistyka pocisków. Różne gry - mogą uczyć i rozwijać. Diablo 4 niestety nie uczy niczego i jest typowym marketingowym ściekiem dla casuala a geneza serii i obietnice blizzarda były inne. Miałą być gra złożona a sam blizzard zaznaczył że nie dowiózł produktu i diablo zostanie naprawione W PŁATNYCH COROCZNYCH DLC.
Problemem tez jest dyrektor, który nie rozumie gier HNS i który nie ma zadnego doswiadczenia bo całe życie spędził przy seri gears of war i strzelankach. Osoba odklejona, ktora na streamie dev zamiast o grze mówi o swojej kolanoskopii… o developerach, którzy nie umią grać w swoją grę i tym że diablo stało sie czescią woke-culture. Powodów jest masa… ogromna a to tylko pare. " a bo mi sie kurwa podoba" to najbardziej low argument, który udowadnia brak inteligencji i samo-świadomości - podatność na manipulacje marketingowe i inne takie rzeczy… i naprawde nie atakuje was tu personalnie - po prostu mamy fakty ze ludzie którzy piją alko nie grają w szachy po godzinach po pracy - nie rozwijają się - nie rozumieją głębszych porównań, faktów, częsci technicznych i składowych świata czy wlasnie gier i sięgają po coś by sie odmóżdzyc i odpoczynek dla nich rowny jest z nie wysilaniem swojego craz bardziej popadającego w biedotę umysłową mózgu (dla jasnosci bo duzo osob pewnie sie oburzyło - porównuje do alkoholików by łatwiej było zrozumieć porównanie - intensyfikując i idąc w skrajność. Wiadomo ze tak nie robicie, ale to jest to samo w innej skali).

1lajk

A co jezeli czlowiek inteligentny to taki wlasnie ktory nie marnuje czasu na gry tylko rozwija swoje umiejetnosci poza swiatem wirtualnym? Moze wlasnie Diablo 4 jest dla inteligentnych ludzi ktorzy maja zycie i wlasne sprawy i nie chca tracic 100 godzin na nauke jakiejs gry? Chca aby ona byla prosta jak cep wejde poklikam podbije poziom endorfin. Jak te poprzednie kilka linii jestem w stanie zrozumie uwazam ze ten argument jest najglupszym jaki mogles wymyslic.

A co jezeli to ze komus sie podoba to stawanie wlasnie w opozycji tlumu (wiekszosci) czyli wlasnie nie slepe podazanie za tlumem a wrecz odwrotnie. Wydaje mi sie ze probujesz znalezc argumenty dla którego TOBIE nie podoba sie diablo a nie patrzysz na to realistycznie. Czemu argument “mi sie podoba” ma swiadczyc o glupocie i manipulacji marketingu? A jezeli wlasnie ktos ma fetysz i podobaja mu sie grube kobiety? I powie CI ze mu sie podoba gruba bo mu sie podoba? Bedziesz sugerowal ze telewizja mu wyprala mozg ze mu sie to podoba? Przeciez kanon piekna ukazywany od lat w TV jest wrecz odwrotny. Calkowicie nie przekonuja mnie Twoje argumenty, na poczatku brzmiales jak bys serio mial cos do powiedzenia, ale potem strasznie splyciles wszyskto i sam przeczysz sobie w logice tych zdan.

Nic dodać nic ując :wink:

chłop co używa chatgpt by pisać swoje odpowiedzi do innych

2lajki

Diablo 4 takie dobre że nikt na event nie przyszedł :joy: :rofl: a na Twitchu było całe 80 osób xD

Przykro mi że myślisz że jestem AI, jestem zwykłym człowiekiem jak Ty, graczem Diablo 4. Moję imię to Stanisław.

Proste, nikt nie przyszedł bo każdy był pochłonięty pewnie zwalczaniem demonów w super grze Diablo 4