Skąd tyle graczy i nagły spadek?


#1

Ktoś mógłby mi wyjaśniać skąd był boom popularności gdzie na steam licznik dobijal 40k zalogowanych graczy, a teraz ledwo 10k.
Coś sie wydarzyło?


#2

No jak patrzysz o 9 rano na Steam Charts to nie ma co się dziwić xD przecież ludzie są w pracy / szkołach / uczelniach itd.


#3

Ale nie żeby była różnica pomiędzy 9 a 15 o 30tys. To nie naturalne, więc skąd ten boom że znikąd przybyło tyle graczy.


#4

Gra była na steam przez 3 dni za free ;v


#5

Jest to bardzo naturalne w momencie gdy spojrzysz na średnią wieku grających w bdo.


#6

Na steam gra bardzo mało ludzi ponieważ jest zbugowany jeśli chodzi o wchodzę ie do gry po restarcie w środy i jakieś tam nagrody. Dlatego każdy gra na oficjalnym kliencie który nie jest pokazany na steam charts


#7

Nic nie jest zbugowane, przynajmniej ani ja, ani moi znajomi nie mają żadnych problemów z wchodzeniem do gry po restartach przez klienta steam. Pierwsze słyszę.


#8

Wiele razy było tak że osoby ze steama wchodzili po kilka godzin po włączeniu serverow. Może już tak nie jest ale dawniej to były spore utrudnienia.


#9

Dziwne, bo kupiłem BDO na platformie 2-3 dni po jej pojawieniu się na Steam, jestem online praktycznie codziennie po godzinie 14-tej i nigdy czegoś takiego nie uświadczyłem :slight_smile:


#10

Jedyny problem który zdarza się od czasu do czasu to dodatkowa łatka plus malutkie utrudnienie odbierania nagród przez reedem/email jak w przypadku shai teraz. Tak czy siak problem z łatką miałem może 2 razy przez 2lata gry więc nie ma to znaczenia :stuck_out_tongue: