Skąd tyle graczy i nagły spadek?

Ktoś mógłby mi wyjaśniać skąd był boom popularności gdzie na steam licznik dobijal 40k zalogowanych graczy, a teraz ledwo 10k.
Coś sie wydarzyło?

No jak patrzysz o 9 rano na Steam Charts to nie ma co się dziwić xD przecież ludzie są w pracy / szkołach / uczelniach itd.

Ale nie żeby była różnica pomiędzy 9 a 15 o 30tys. To nie naturalne, więc skąd ten boom że znikąd przybyło tyle graczy.

Gra była na steam przez 3 dni za free ;v

Jest to bardzo naturalne w momencie gdy spojrzysz na średnią wieku grających w bdo.

Na steam gra bardzo mało ludzi ponieważ jest zbugowany jeśli chodzi o wchodzę ie do gry po restarcie w środy i jakieś tam nagrody. Dlatego każdy gra na oficjalnym kliencie który nie jest pokazany na steam charts

Nic nie jest zbugowane, przynajmniej ani ja, ani moi znajomi nie mają żadnych problemów z wchodzeniem do gry po restartach przez klienta steam. Pierwsze słyszę.

Wiele razy było tak że osoby ze steama wchodzili po kilka godzin po włączeniu serverow. Może już tak nie jest ale dawniej to były spore utrudnienia.

Dziwne, bo kupiłem BDO na platformie 2-3 dni po jej pojawieniu się na Steam, jestem online praktycznie codziennie po godzinie 14-tej i nigdy czegoś takiego nie uświadczyłem :slight_smile:

Jedyny problem który zdarza się od czasu do czasu to dodatkowa łatka plus malutkie utrudnienie odbierania nagród przez reedem/email jak w przypadku shai teraz. Tak czy siak problem z łatką miałem może 2 razy przez 2lata gry więc nie ma to znaczenia :stuck_out_tongue: