Skąd tyle hejtu? skoro gra dobra

Przecież ten mmorpg to profanacja świetnej gry jaką jest neverwinter i samego uniwersum Dungeons & Dragons.

A jednak liczba graczy jest duża i pomimo narzekań ludzie grają.

Zgadzam się z @Sildu

@Sevide i ? w Tibie też dużo ludzi gra ? a ile Tibijczyków zna Fabułę i Historię Tibi ?

Uwielbiam uniwersum D&D oraz Warhammer (ale nie 40k)

piękne opowieści, super przygody itp.

Początkowo Neverwinter Online było czymś ciekawym dla mnie... po pograniu przez chwilę, powiem ze nie wiem co ta gra ma wspólnego z D&D oprócz nazwy (miasta, jak dobrze pamiętam) :P

Nawet nie ma tej swobody w klasach...

co do P2W ? nie wiem jak teraz jest ^^

zresztą jeśli było by to zauważalne czyt. jak ktoś płaci sporo kasy małym kosztem spędzenia w grze, oraz jest lepszy od tego kto poświecą 4-10 razy więcej czasu na grę - to taka gra nie powinna istnieć :P

Nie podano żadnych przykładów... ale na bank zgadzam się z @Sildu ze ta gra to jest obraza dla uniwersum D&D :P

I przede wszystkim nie wzorować się na hejtach, bo w większości przypadków, to wypociny jakiegoś idioty, co nie grał albo pograł chwilę i gra mu się spodobała lub usłyszał od kolejnego durnia, że p2w itd., więc zamiast sprawdzić informację rozpowiada dalej na ślepo niczym kretyn, przeczytają to kolejni durnie i napiszę głupie komentarze, że gra jest ble.

Przeczyta to normalny gracz i wiele straci, bo jakiś bałwan podał złe informacje.

 

Na koniec pozdrowienie dla hejterów, pier**lcie się.

A tymczasem kilka dni wcześniej ta sama osoba tak pisze o AA:

Totalna bzdura, poza tym AA jest p2w tytułem.

Cóż Sevide... pier**l się :kappa:

No to lecimy:

Grając w Neverwinter byłem świadom, że bez wydawania kasy, więcej czasu potrwa farma, niezbalansowane pvp i powtarzalny end-game, ale nie przeszkadza mi to.


Poprawka: Grając w (wstaw dowolny tytuł z gatunku MMORPG F2P) byłem świadom, że bez wydawania kasy, więcej czasu potrwa farma, niezbalansowane pvp i powtarzalny end-game, ale nie przeszkadza mi to.

Przeczytałem, że gra umiera i jest p2w, dawno tak się nie uśmiałem, jak czytając te bzdury, do tego z roku 2013/2014, czyli stare a gra pewnie od tego czasu się zmieniła, czy na dobre nie wiem, zacząłem nie dawno grać, jednakże zostałem pozytywnie zaskoczony. Do tego doszły pozytywne komentarze, nowsze niż te z 2013 roku, że gra nie jest p2w tylko trzeba więcej czasu poświęcić, czyli nic nowego, prawie zawsze tak jest. Dlatego, postanowiłem wybrać ten tytuł i nie zawiodłem się, jedno z lepszych gier f2p na rynku.


Przeczytałeś opinie z lat 2013-2014 i to Cie tak wzburzyło, że pod koniec 2016 nawracasz niewiernych na jedyną, prawdziwą i godną twego czasu produkcje? W sumie ciekawe, że przez te lata gra dostawała aktualizacje, dodatki mniejsze i większe, została znacząco rozbudowana, a w niektórych elementach rozgrywki wręcz przebudowana... kto by się spodziewał.

Jak już wspomniałem, nie przeszkadza mi powtarzalny end-game, tak jak inne tytuły tego nie mają, w Lineage 2 potrafiłem spędzić, wiele godzin na jfarmie, na jednym spocie, co było naprawdę nudne, bić ciągle te same moby przez kilka godzin dziennie, ale grałem.

 

Niezbalansowane pvp i p2w, grając w Crossfire przyzwyczaiłem się, że vipy czyli osoby płacące potrafią przechylić szansę zwycięstwa, wystarczyło że na drużynę będzie dwóch takich łepków i druga drużyna była bez szans, z drugiej strony wiele razy vipy były nobami i dostawali wp***dol od zwykłych graczy i nic im nie pomogło.

 

Neverwinter nie jest grą mmo idealną, ale też nie jest produkcją tak słabą, by hejtować za bzdury, porządny tytuł f2p na rynku, a na chwilę obecną jest ich nie wiele.

A ci co hejtują, że p2w to lenie co nie chce im się poświęcić więcej czasu na farmę, bo trzeba wejść na fecabooka. Pewnie chcą, aby było łatwo i wszyscy by tak mieli, ale tan nie ma, więc trzeba zacisnąć poślady i robić co trzeba.

 

NVO jest tytułem godnym polecenia i warto spróbować zagrać, a cóż może się spodoba i gra zyska kolejnego gracza. Pamiętać trzeba, że to jest produckja f2p, a nie b2p czy p2p.


1) Fajnie.
2) Co to ma do rzeczy?
3) Czyli jest produkcją przeciętną, tak jak pół tony innych?
4) A mi się tam kolor rękojeści dwuręcznego miecza +5 do epickości nie podoba, mogę trochę pohejtować bo nie mam czasu na farmę innego (na 14:00 do roboty)? Nie? Szkoda.

5) Polecam bo... czemu nie.

I przede wszystkim nie wzorować się na hejtach, bo w większości przypadków, to wypociny jakiegoś idioty, co nie grał albo pograł chwilę i gra mu się spodobała lub usłyszał od kolejnego durnia, że p2w itd., więc zamiast sprawdzić informację rozpowiada dalej na ślepo niczym kretyn, przeczytają to kolejni durnie i napiszę głupie komentarze, że gra jest ble.

Przeczyta to normalny gracz i wiele straci, bo jakiś bałwan podał złe informacje.

 

Na koniec pozdrowienie dla hejterów, pier**lcie się.


Żebyś się nie zdziwił jak ktoś Ci zablokuje płytę główną przez Gadu-Gadu. Hejterze hejterów, ty.

zacząłem nie dawno grać, jednakże zostałem pozytywnie zaskoczony.


zacząłem nie dawno grać

I przede wszystkim nie wzorować się na hejtach, bo w większości przypadków, to wypociny jakiegoś idioty, co nie grał albo pograł chwilę i gra mu się spodobała lub usłyszał od kolejnego durnia, że p2w itd.


I przede wszystkim nie wzorować się na hejtach, bo w większości przypadków, to wypociny jakiegoś idioty, co nie grał albo pograł chwilę i gra mu się spodobała lub usłyszał od kolejnego durnia.

Także ten. Zaorane. Twoja opinia > opinia innych.

Mój krasnal na 60 levelu Cię nie pozdrawia. A gierka i tak przeciętna, wręcz słaba. Tyle w temacie.

screenshot_2014-06-11-14-17-31_zps5fd922

co nie zmienia faktu, ze Neverwinter Online nijak przypomina swojego RPG-owego pierwowzoru, co juz samo w sobie jest NAJWIEKSZYM MINUSEM

Owszem, może odbiega od pierwowzoru, ale patrząc przez pryzmat rynku gier mmorpg, Neverwinter wypada całkiem nieźle. Gdyby nie rozpatrywać go pod względem jakiegoś sequelu/podtrzymania uniwersum D&D, NWO wygląda na konkretną, mocną produkcje, która przez błędy wydawcy w wczesnej fazie istnienia na rynku gier, ostro ucierpiała na opinii publicznej i ciągnie się to za nią do dziś... Jak wspominałem ostatnio w jakimś temacie na forum, w dzisiejszych czasach odgrzewanych kotletów z ziemniakami, każda gra wygląda tak samo, tylko umieszczona jest w innym uniwersum i ew. różni się systemem płatności. Jednemu graczowi przypadnie produkcja X, innemu produkcja Y. Nikt z nas nie powinien tego oceniać, bo gry powinny być formą rozrywki, którą wybieramy samodzielnie, dla własnej satysfakcji i miłego spędzania czasu. Myślę, że ostatnio coraz częściej zapominamy o tym i dajemy ponosić się wszędobylskiemu hejtowi na płaszczyźnie gier internetowych, czy to na forum, czy w samej grze. Wyluzujcie ludzie, bo wyzywając się w internecie nic nie zdziałacie, a tracicie tylko energie i czas, który moglibyście poświęcić na coś bardziej produktywnego. Nie wspominam już o tym, że niszczycie innym zabawę płynącą z grania w gry.

@CicutaVenenum

Dziękuję, przynajmniej jedna osoba mnie zrozumiała.

@Malgoth

AA jest tytułem p2w i to nie są moje chore fantazje.

Podajcie przynajmniej kilka tytułów f2p mmorpg, lepszych od NVO, gdzie gra więcej ludzi i nie jest p2w.

@CicutaVenenum

Dziękuję, przynajmniej jedna osoba mnie zrozumiała.

 

@Malgoth

AA jest tytułem p2w i to nie są moje chore fantazje.

 

Widzę, że nie ma sensu tego dłużej ciągnąć, miałą być mowa o neverwinter, a nie o mnie.

 

 

Podajcie przynajmniej kilka tytułów f2p mmorpg, lepszych od NVO, gdzie gra więcej ludzi i nie jest p2w.

Pamiętaj, że wszystkiego czego dotyka się guru, zamienia się w gównoburze. Post napisany przez guru + temat dodany na stronę główną - to taki zwiastun jej nadejścia.

Ludzie jak owieczki zapierdzielają jeden za drugim, opinia 'kopiuj, wklej', trzeba się przyzwyczaić. Jak śpiewała Masłowska 'Jedna rasa szara, jedna szara masa, Co jednak z mózgową wspólnego wiele nie ma...' Wysyłają Cię do szkoły, a sami nie potrafią poprawnie składać zdań, nie wspominam o czytaniu ze zrozumieniem. Niech lepiej temat zostanie zamknięty, bo bądź co bądź, z dyskusji na temat NWO, zrobiła się nagonka na użytkownika forum. Tyle.

@CicutaVenenum Bo ta gra jest p2w na pvp jeśli nie walisz tony kasy to jesteś nikim.

Dla czego NW jest P2W

Podajcie przynajmniej kilka tytułów f2p mmorpg, lepszych od NVO, gdzie gra więcej ludzi i nie jest p2w.

Mamy Ci podać tytuły lepsze i f2p po czym powiedzieć Ci wyp*** bo się nie zgodzisz?

@CicutaVenenum

Kolego, dyskusja na temat jak najbardziej powinna być prowadzona. Z tą gównoburzą chodzi tylko i wyłącznie o to jak autor tematu zwraca się do innych i w dodatku bez podania argumentów narzuca swoje zdanie.

@CicutaVenenum Czy6li dla Ciebie jak ktos juz na wstepie wyzywa ludzi od hejterow , gowniarzy i ze jak maja odmienne zdanie to maja sp***dalac jest normalne ? Wlasnie przez takie myslenie taki "gowniarz" bo ianczej tego nazwac nie mozna dalej bedzie uwazal ze taki styl wypwoeidzi jest dobry... Bo przeciez popierasz taki styl.... Takie zachowanie trzeba negowac a nie jeszcze sie rozczualc bo all jada ... W koncu maja ku temu powod.. Chlopak obrzuca uzytkownikow forum gownem a my mamy jescze moze mu klaskac ?

Ja w NWO grałem zaraz po premierze. Już wtedy ta gra była ograniczona i sztywna, a teraz? Nawet nie chce myśleć, bo pewnie jest jeszcze gorzej. Wtedy była też masa chetarów, ludzie używali exploity na auction hause, wszystko bugowali, więc dla mnie ta gra padła zaraz po premeirze.

Nie wyzywam wszystkich od hejterów, tylko tych co faktycznie hejcą bez powodu i ci są durniami.

I ostatni raz powtarzam, nie jestem fanboyem, gra ma swoje wady, ale uważam, że nie są aż tak duże, by hejcić grę bez powodu. Też nie zaprzeczam, że są lepsze tytuły, jednakowo nie ma ich aż tak dużo.

Ja pier**le, tak trudno to zrozumieć?

Jest to temat o Neverwinter i hejcie na niego, to też trudno zrozumieć?

Wszyscy co hejtuja NWO to debile i pajace. Rzekłem.

to wypociny jakiegoś idioty, co nie grał albo pograł chwilę i gra mu się spodobała lub usłyszał od kolejnego durnia, że p2w itd.,

Z tego co wiem to sam niedawno zacząłeś. Jesteś już na end game od dłuższego czasu? Co do opinii to komu lepiej wierzyć... osobie która pisze jak ty czy np. recenzją na steamie? Większość najnowszych recenzji jest negatywna. Ja osobiście zaczynając grę w jakiś tytuł wolę kierować się recenzjami na steam niż jednej przypadkowej osoby która nie umie się do końca wysłowić.

Trochę macie prymitywny sposób myślenia. Sevide napisał wyraźnie 'Na koniec pozdrowienie dla hejterów, pier**lcie się.'' Czyli są dwa wyjścia, dwa postępowania, które może objąć odbiorca. Pierwsze, to przyznać, że jest się hejterem i wtedy napisana obelga trafia w samo sedno ego hejtera i czuję się on urażony. Drugie wyjście, uznać, że nie jest się hejterem, co równa się z tym, że te słowa nie dotyczą odbiorcy, zignorowanie ich i kontynuacja tematu bez nadmiernej spinki. Jeśli należycie do pierwszej grupy, z czego wynika wasze oburzenie, to myślę, że charakter napisanych słów był trafny, chociaż samo sformułowanie zbyt negatywne, ale c'mon, jesteś hejterem, dlatego takie słowa nie powinny Cię ruszać, bo pewnie piszesz setki gorszych ;)

@T4l4r Nie zgrywaj forumowego kogucika, bo coś Ci nie wychodzi. Czekaj, przetłumaczę to na Twój wyrafinowany język / Nie udawaj koksa bo ch*jowo ci wychodzi ......... /

Nie można akceptować wulgarnego zachowania tylko dlatego że nie dotyka bezpośrednio Ciebie @CicutaVenenum

A co do samego NWO, to nawet leciwe DDO jest lepszym tytułem niż wymysł Perfect World.

4e0f39894f144897bbc1bafd152cd218.png

Yamiji, Twoja pierwsza wypowiedź w temacie niepotrzebnie nakręciła karuzelę wieszania na autorze psów za błędy w tekście. Co najzabawniejsze, przyganiał kocioł garnkowi, bo Twój post również jest niepoprawny pod względem gramatycznym. Nie wiem, co chciałeś w ten sposób osiągnąć i czy po dodaniu tego posta rzeczywiście poczułeś się lepiej, ale moim zdaniem jest on całkowicie zbędny.

Co do tematu, to sama nie grałam w Neverwinter Online, ale napiszę, dlaczego w niego nie zagram - ta gra nie ma niczego wspólnego z pierwowzorem i to potrafi skutecznie odstraszyć graczy, szczególnie tych starszych. Można odnieść wrażenie, że ktoś stworzył przeciętne MMO i doszył mu łatkę gry-legendy sprzed lat, żeby jedynie na nim zarobić. Mnie odrzucił szczególnie fakt, że za granie rasą drowów należało na początku dużo zapłacić - wiem, że to się zmieniło, ale niesmak jednak pozostał, bo to nie są już te czasy, w których stawianie w grze F2P grubego muru między graczami płacącymi i niepłacącymi było zrozumiałe i dopuszczalne. Osobiście po grze z uniwersum Neverwinter spodziewałabym się więcej klimatu pierwowzoru, chociaż komuś, kto nie zna oryginału, gra może się podobać.

Prawdę mówiąc użytkownicy tego portalu, to masoni, knujemy jak zniszczyć świat. Obecnie w toku jest plan zniszczenia Twojego życia, po wywiadzie środowiskowym, okazało się że życia osobistego nie posiadasz, więc uderzyliśmy w twoje życie wirtualne.

Nie można akceptować wulgarnego zachowania tylko dlatego że nie dotyka bezpośrednio Ciebie @CicutaVenenum

 

A co do samego NWO, to nawet leciwe DDO jest lepszym tytułem niż wymysł Perfect World.

Ciekawe, czemu dopiero pod tym tematem, zaczęło Was to tak bardzo dotykać? W co drugim temacie na forum padają słowa wulgarne, lub powszechnie uważane za niestosowne. Ludzie wyzywają się do bólu, a w wielu przypadkach nawet nie dostają upomnienia. Nie pojawiasz się tam, jako moderator-wybawiciel forumowy i nie piszesz swoich bardzo moralizatorskich przestróg... Ludzie wypowiedzieli się na temat NWO. Myślę, że taka opinia autorowi wystarczy, bo nic bardziej wartościowego nie ma co się spodziewać. Temat powinien zostać zamknięty, a przemawia za tym coraz większe odbieganie od głównego tematu, nagonka na autora, wulgarne komentarze i nienawiść (ogólny niski poziom wypowiedzi).

@CicutaVenenum

Dziękuję, przynajmniej jedna osoba mnie zrozumiała.

 

@Malgoth

AA jest tytułem p2w i to nie są moje chore fantazje.

 

 

Podajcie przynajmniej kilka tytułów f2p mmorpg, lepszych od NVO, gdzie gra więcej ludzi i nie jest p2w.

Ty to się kolego chyba z powołaniem pomyliłeś.

1.W tym temacie to ty miałeś nam przedstawić dlaczego NWO jest za***iste i nie jest p2w, a nie w drugą stronę.

2..Nie da się obiektywnie stwierdzić która gra jest lepsza, jak już to subiektywnie, ale to kwiestia gustu a nie twojego wymysłu.

3.Granie w gry f2p bardzo często wiążę się z większymi kosztami niż granie w grę p2p więc osobiście odradzam.