Skoki narciarskie

chce zobaczyć wasze opinie o tym sporcie moja jest jedna ciekawy ale tylko na mamutach

Dla fanów tej dyscypliny, na pewno są ciekawe. Mi zawsze podoba się końcówka, jak ci lepsi skakają. Teraz, jednalk mniej oglądam niż kiedyś. Pamiętam takie gwiazdy jak Sven Hanawald, Martin Schmitz, Janne Ahonnen, no i Adam Małysz. Tych nowych obecnie, nie kojarzą chociaż Thomas Morgestein :D. Jednak zawsze mi się dłużyła 1 seria, wyczekiwanie na tych najlepszych. Kiedyś nawet lubiałem skoki narciarskie 2002 grę, i chyba jedna z najlepszych gier z tej serii. Obecnie oglądam jeden konkurs, ale już nie tak często.

Z ostatnim sezonem nie byłem na bieżąco. W tym roku liczymy na Kota, Kubackiego i Stocha. Teraz latem jak słyszałem Kot i Kubacki bardzo dobrze skakali. Tak w ogóle do rozpoczęcia sezonu jeszcze 3 tygodnie :)

W sumie niczego sie nie dowiesz póki nie zaczną skakać w ogólnym sezonie ( punktowanym ).... ( obstawiasz _ $ ) ??

To może zacznę regularnie oglądać :D. I być na bieżąco :D.

Skoki skończyły się na Małyszu, teraz nie ma żadnych emocjii bez niego. Wszyscy są jakimiś słabeuszami według niego.

Skoki skończyły się na Małyszu, teraz nie ma żadnych emocjii bez niego. Wszyscy są jakimiś słabeuszami według niego.

Może i się skończyły ale z tym 2 zdaniem to poleciałeś równo. Chyba je sobie z palca wyssałeś. Podaj może jakieś źródło gdzie tak powiedział...

Źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że według mnie konkurenci Małysza są słabi w stosunku do niego. To moje słowa, nie jego.

Bardzo lubię oglądać skoki. Wiadomo to troche co innego jak było kiedyś "Zawołajcie jak będzie Małysz" ale teraz rówineż mamy dobrych skoczków i się fajnie ogląda :D. Za niedługo Vikersund a na mamutach najfajniej sie ogląda :P

chce zobaczyć wasze opinie o tym sporcie moja jest jedna ciekawy ale tylko na mamutach