Skyforge CBT

będzie wręcz identyczna, ponieważ gry są dla mnie jakby już gotowe, zmieniając jedeną linijkę w pliku mamy język angielski łącznie z dialogami, wszystkiego co jest przetłumaczone... siedzimy z qmplem i kminimy po co oni takie CBT robią jak dosłownie nasza OBT będzie identyczną OBT jak ruska.. po co to całe męczenie się z testami jak i tak dostaniemy dokładnie to samo co ruscy, nic nam nie zmienia.. różnica.. zamiast rublami będziemy płacić w € a różnica jest przeogromna, najlepszy founder pack kosztuje koło 140zł na ruskim gdzie u nasz ponad 260 ;]. Najciekawsze i przemawiające za tym, że będzie dokładnie to samo jest to, że to co piszą devsi na naszym forum jest tym co jest robione na ruskim, to co się np. pojawi w grze. Wszystkie informacje jakie ostatnio devsi napisali zostały wprowadzone w grze do OBT ruskiej. Także nie widzę innej możliwości jak mieć dokładnie to samo co obecnie mają ruscy... a gra wygląda kompletnie inaczej. Może i założenia są te same, jest to instancjówka, jest lekka powtarzalność, ale jest to domena wszystkich instancjówek, idziesz robisz odblokowujesz nowe i brniesz dalej...

Tak to mniej więcej wygląda.

Najbardziej boli jednak fakt tego, że jako gracz i w sumie jako tester mam rzucane kłody pod nogi na naszej CBT. Lvlowanie jakiejkolwiek innej klasy niż podstawowa jest masakrą .. mozolne i okrutnie dłużące, trudne i zniechęcające. Lepiej mi jest obecnie na OBT ruskiej, bo siądę i każdą z klas mnie interesującą przetestuje, mało tego spokojnie je wymaksuje i będę wiedział czym będę chciał grać i na co skierować swój pierwszy ogień w odblokowywaniu klasy już na starcie gry. Do tego mamy wszystko, eventy gildie itd. to czego u nas i u ruskich też nie było na betach... można się zastanowić i wyedukować, by np. nie kupować jakiegoś beznadziejstwa za argony z founderów tylko zostawiać na coś konkretnego.

Osoba która kupi najdroższy foundereke będzie mogła z miejsca kupić sobie premke na 120 dni, plus 60 za free razem 180dni premki.

--------

Co do poradnika... screenów z naszej wersji nie ma co robić bo się zbyt wiele zmieni na CBT, z ruskiej nie ma co robić, bo są tam napisy typu. Button.Class.Confirm.Event.Private. i musisz wykminić o co chodzi :)).

Myślę iż u nas pojawi się jeszcze jedna CBT i potem już OBT.. a może już samo OBT.

będzie wręcz identyczna, ponieważ gry są dla mnie jakby już gotowe, zmieniając jedeną linijkę w pliku mamy język angielski łącznie z dialogami, wszystkiego co jest przetłumaczone... siedzimy z qmplem i kminimy po co oni takie CBT robią jak dosłownie nasza OBT będzie identyczną OBT jak ruska.. po co to całe męczenie się z testami jak i tak dostaniemy dokładnie to samo co ruscy, nic nam nie zmienia.. różnica.. zamiast rublami będziemy płacić w € a różnica jest przeogromna, najlepszy founder pack kosztuje koło 140zł na ruskim gdzie u nasz ponad 260 ;]. Najciekawsze i przemawiające za tym, że będzie dokładnie to samo jest to, że to co piszą devsi na naszym forum jest tym co jest robione na ruskim, to co się np. pojawi w grze. Wszystkie informacje jakie ostatnio devsi napisali zostały wprowadzone w grze do OBT ruskiej. Także nie widzę innej możliwości jak mieć dokładnie to samo co obecnie mają ruscy... a gra wygląda kompletnie inaczej. Może i założenia są te same, jest to instancjówka, jest lekka powtarzalność, ale jest to domena wszystkich instancjówek, idziesz robisz odblokowujesz nowe i brniesz dalej...

Chwyt marketingowy nic więcej , czym dłużej trwają cbt tym więcej osób kupi foundera bo będzie nakręcany coraz większy hype na produkcje . Wiesz każdy chce spróbować nowego mmorpg , a większość ludzi pracujących i ,,siedzących w mmo '' najzwyczajniej zapłaci te 80zl by sprawdzić . Boli mnie tylko to wspominając dawne czasy że to my testerzy dostawalaiśmy rewardy za sprawdzanie nowych mmorpg , producenci wręcz wciskali ci grę byś potestował . Teraz wszystko obróciło się o 180 stopni i nastały dni gdzie za bety płaci klient i jeszcze pomaga za free wyłapywać bugi :) pod przykrwyką founder packów .

Co do sf będzie to wyglądać u nas jak wersja RU

Najciekawsze jest to ze za 2 dni kazdy kto chce moze isc na ruskiego bez zadnych founderow...potestowac sobie i czekac na nasza obt .... Najbardziej bola klody jakie nam rzucaja w czasie cbt. Nie kminie tego...wszystkio jest trudne przetestowanie klas jest okrutne..dojscie do klas jest porabane systemy ktore sa wylaczone itd... Po co sie tak ma czlowiek meczyc a osoba majaca malo czasu duzo na cbt nie zobaczy...a problemy z grupami 5os czy pvp nie wspomne bo matchmaching nie dziala jak powinna i nie mozna tego potestowac bez grupy 5oos, ktorenie sana tym samym przedziale prestizu ...ehhh.

Nic to jestem na ruskim testuje i sie wkrecam dosc mocno podobaja sie rozwiazania..mozna powerlvlowac kolege :-D :-D adepci juz lepiej dzialaja symbole tez postac sie milo rozwija ..jest OK. Jak dotre do monka i go rozwine bankowo zrobie filmik z walki oraz opisze jak wyglada lvlowanie klasy ba wysokim prestizu.

Niestety nie...a wizje mam w okolicach czerwca.. No optymistycznie maja zobaczymy.

słaba gra poza grafiką, black desert to będzie hit. Oddam konto na skyforge z dostępem.

słaba gra poza grafiką, black desert to będzie hit. Oddam konto na skyforge z dostępem.

to żeś porównał.. nic tylko gratulować :)

nowy tydzień nowy limit, który jest tragicznie mały... już czuję ten hejt hardkorów :P

Jest mały, ale dzięki temu wyrównuje niejako ogólny poziom graczy i nie ma wielkich przepaści między graczami z tego samego okresu gry co wpływa pozytywnie na matchmaching misji.

warn_ico.png
DP ~ NS

Dobra, chyba dzisiaj zassę RU i zobaczę, czy mam na co czekać.

To juz indywidualnie zalezy od gracza. Ruskiego kuz nie ogarniam..coraz mniej angielskiego :-) :-)

A ja poległem przy rejestracji u ruskich ;p wpisuje hasło np. Hasło123 i ciągle mi nie akceptuje ;p

U ruskich nie jest wszystko po angielsku jak zmienimy sobie jezyk, część rzeczy nie przetlumaczone.

U ruskich nie jest wszystko po angielsku jak zmienimy sobie jezyk, część rzeczy nie przetlumaczone.

nie wszystko tego czego nie ma u nas nie jest przetłumaczone także jak już przeszedł etap z EU CBT to niestety ma już cyrylicę i tonę questów które nie mają żadnego opisu prócz "Text not found".

Polecam ten topic.

http://sf.my.com/us/forum/index.php?page=Thread&postID=104815#post104815

Rozwój postaci kompletnie się zmienił.. chodzi o nowo odblokowane postacie, ilości potrzebne do odblokowania podstawowych skilli i talentów są takie same jak naszych bazowych klas, czyli od 10 do 50 a nie po 200-500 jak w przypadku EU.

Tutaj zmiana na wielgaśny plus, bo dzięki temu szybko postać rozwijamy i możemy ją normalnie grać.

Siema zastanawiam się nad zakupem founders packu, lecz mam pytanie jak to jest z cbt jest ona cały czas dostępna do grania czy uruchamiają ją w określonych dniach.

CBT są na konkretny czas, z tego co pamiętam na EU CBT kończy się 8 kwietnia i nie wiadomo kiedy będzie kolejna, na ruskim serwie jest OBT i nie trza żadnych founderów, a poziom przetłumaczenia gry pozwala na jej lekkie poznanie bez konieczności płacenia, oczywiście ciężko będzie ogarnąć gildie czy anomalie.. ale z krzaczkami się dało to i z cyrylica sobie poradzim :)

Ja tam znam rosyjski to nie problem.

Nie jest źle, mam bardzo dobre przeczucia, ale od startu mi to wygląda na grę od capa do capa.

wlasnie kupilem dostep podaj ktos nick napisze, za godzinke bedzie klient :) pozdrawiam

Ja tam znam rosyjski to nie problem.Nie jest źle, mam bardzo dobre przeczucia, ale od startu mi to wygląda na grę od capa do capa.

Nie trzeba w późniejszym etapie gry grac nową klasą by ją odblokować, uniwersalne sparki, które zarabiamy klasa, którą mamy wymaxowaną możemy odblokowywać każda inną już odkrytą klasę, dzięki temu nie musimy się męczyć np. paladynem czy knighem czy jakąkolwiek inną postacią mele, bo jej po prostu nie lubimy :)

Mój nick to:

Багровый прилив

chodzi mi o angielska wersje US :) CBT moj nick DziubAs


wykupilem to gowno za 20 euro i wylacza mi gre czyzby nie udzwigalo ? ni wydaje mi sie mam 12 gb ram 2 karty graficzne

warn_ico.png
DP ~ NS

@DziubAs
Podaj dokładnie (proc, ram, grafika, zasilacz, plyta)

Gram na ruskiej becie . I mam jeden problem nie wiem jak odblokowac gunnera . Doszedlem w drzewku do pewnego momentu i potrzebuje takiego czegos aby dalej ruszyc http://ifotos.pl/zobacz/Skyforgej_weqrswq.jpg gdzie takie cos moge kupic czy wydropic . Z gory dziei za odpowiedz .